Jump to content
 • Sign in to follow this  

  6.1 inç'lik ucuz iPhone'un renk seçenekleri belli oldu

     (0 reviews)

  AyhanTACAR

  752x395-61-inclik-ucuz-iphoneun-renk-secenekleri-belli-oldu-1532500528030.jpg

   

  Uzun süredir gündeme gelen 6.1 inç'lik yeni iPhone hakkında yepyeni bir rapor yayınlandı. Kaynak, iPhone X Lite olarak da adlandırılan bu modelin renk seçeneklerini açıkladı. İşte detaylar...

  Makotakara'nın raporuna göre eylül ayında tanıtılacak olan 6.1 inç'lik iPhone beş farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bu renklerin ise beyaz, siyah, sarı, turuncu, mavi ve altın olacağı ileri sürüldü. Fakat bu renklerin isimleri farklı olabilir, mesela mavi, elektrik mavisi veya derin mavi gibi başka isimle adlandırılabilir.

  HER İKİ RAPOR ÇELİŞİYOR

  Apple analisti Ming-Chi Kuo daha önce yayınladığı öngörü raporunda ise telefonun gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu renklerde çıkacağını belirtmişti. Kuo ve Makotakara'nın raporları çelişiyor. Kırmızı rengin ise daha sonra satışa çıkartılabileceği söylendi.

  Tedarik zinciri kaynakları yeni iPhone'un renklerinin ise iPhone X'in deri kılıflarındaki renklere dayanacağını iddia etti.

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.


 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 177 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.