Jump to content
 • App Store Kullanıcıları geçmişe Götürüyor !

     (0 inceleme)

  Katsumoto

  10. yaşını kutlayan App Store bu hafta, 80’lerin ve 90’ların kült mertebesine erişmiş oyunlarını, retro görünümlü yeni nesil maceraları, geçmişin izlerini taşıyan fotoğraf ve video uygulamaları yeniden gün yüzüne çıkartıyor.

  Uygulama dünyasının tüm hafta sürecek bu nostalji rüzgarında bugün, Oyun ve Uygulamalar sekmelerinde Retro severler ve çocukluğuna dönmek isteyenler için nostaljik veya nostaljik görünümlü oyun ve uygulama öneri, hikaye ve koleksiyonları bulabileceksiniz.

  App Store’da Bugün Sekmesinde Analog çekimlerin kendine has görüntü ve hissini tekrar yaşamak isteyenler Nostaljik Çekimler Yap hikayesi ile iPhone ve iPad’inde hangi uygulamaları kullanacağını bulabiliyorlar.

  Oldukça sık bir şekilde hava durumunu kontrol ettiğimiz bu günlerde nostaljik bir hava durumu tahmini almak isteyenler için Günün Uygulaması Pixel Weather – Forecast; Bol pikselli Tenis müsabakasında rakibini yenmek isteyenler için Günün Oyunu Tennis Champs Season 2

  Zamanı geri alıp çocukluğuna ve çocukluğun kaygısız eğlencesine geri dönmek isteyenler için yetişkinliğe mola verdirecek uygulama önerileri bir günlüğüneçocukluğuna dön koleksiyonunda. Çocukluğa geri döndüren uygulamalar ile çocukluğunuzdaki gibi çizim yapabilir veya Pictionary ve Uno gibi oyunlarla kağıt kalem veya kartlarla oynayabilir; 8mm Vintage Camera uygulamasıyla video çekebilir; Pac-man, Tetris, Atari, Sonic gibi video oyunları ile vakit geçirebilirsiniz.  Kullanıcı Geri Dönüşleri


×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!