Jump to content
 • Kırmızı iPhone 8 mi geliyor?

     (0 reviews)

  Katsumoto

  Apple, geçtiğimiz yıl AIDS hastalığına dikkat çekip, bağış toplamak adına kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini satışa sunmuştu. Product Redkapsamında satışa sunulan bu iPhone modellerinin ardından, gözler iPhone 8 ve iPhone X‘a çevrilmişti. Bu süreçte gelen bilgiler ise; kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ın bugün satışa sunulacağı yönünde.

  MacRumors tarafından elde edilen bilgilere göre; Virgin Mobile çalışanlarına bir not göndererek, kırmızı renkteki iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin 9 Nisanyani bugün envantere eklenmesini istemiş. Ön sipariş sürecinin bugün veya yarın başlaması beklenen kırmızı iPhone 8’in, ay sonuna kadar teslimatlarının gerçekleştirileceği söyleniyor.

  Ülkemizde de satışa sunulacak olan yeni renk seçeneğinin yanında Eylül ayında duyurulan ancak hala satışa sunulmayan AirPower kablosuz şarj matının da ön siparişe sunulması bekleniyor. 199 dolar gibi yüksek bir fiyata sahip olması beklenen AirPower ile iPhone, Apple Watch ve AirPods‘u aynı anda şarj edebileceksiniz.

  Product Red iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin şimdilik nasıl bir tasarım ile geleceği bilinmiyor. Ancak iPhone 8’in arka yüzeyinin cam olması, kırmızı modelin de cam tasarım ile gelme ihtimalini güçlendiriyor. Parlak bir kırmızı renk tonun tercih edileceği modellerin ön bölümü ise yine beyaz olabilir. Ayrıca Product Red iPhone 8’in sadece 256 GB’lık modeli satışa sunulabilir.


  User Feedback

  There are no reviews to display.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.