Jump to content

fotofrank

Üye
 • Content Count

  1,168
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

fotofrank last won the day on December 7 2020

fotofrank had the most liked content!

Community Reputation

212 Good!

About fotofrank

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 09/06/1983

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  4 / FU
 • Firmware Bilgisi
  6.1.3
 • Kullandığınız Operatör
  Avea
 • Şehir
  İstanbul

Recent Profile Visitors

1,645 profile views
 1. Windowsta usb boot hazırlayarak 14.2 sürümüne jb yapabilirsiniz.
 2. Arkadaşlar iphone 6s, ios 9.3.2, 64 gb jailbreakli telefonum var. İfile'da kök dizinde /Applications yani system alanı bana çok yetersiz geliyor. Bu alanda iphone'nun Safari, Mail, Takvim, Facetime, hesap makinesi gibi kendi sistem uygulamalarıyla beraber jailbreak kökenli tweakler de bulunuyor. İşte bu kısıma ayrılan yer bana cidden yetersiz geliyor. Ben bunu en az 4 gigabyte yükseltebilir miyim? stashing for ios tweaki bana yetmiyor. Ve cidden önemli bu benim için. Yardımlarınızı bekliyorum. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi 261 mb boş yer var. Bu çok yetersiz. Bunu
 3. çok teşekkürler eko1.3 jailbreak var. ancak olduğum sürüme sıfırlamaktan korkuyorum. telefon elmada kalır sürüm yükseltmek durumunda kalırım diye. çünkü bir sürü uygulama ve belge var. kolay kolay yapamam sanırım. ama pil değiştirme işini ciddi düşünüyorum. yine tek korkum apple center'da çalışan arkadaşların istemediğim halde son sürüme güncellemesi olur. böylece jailbreaki kaybedersem çok çok üzülürüm.
 4. 25PP yükleyin önce. sonra da istediğiniz bütün uygulamaları istediğiniz sayıda çoğaltabilirsiniz. Her şey dahil.
 5. Ben bunun tamamen yazılımsal olduğunu ve kasten yapıldığını düşünüyorum. Çünkü pil tam olarak bitmeden bitmiş gibi görünüp telefon olmadık anlarda kapanıyor. Bununla ilgili bir başlık açmıştım. Başlık linkini ve konudaki ilk girdiyi buraya kopyalaıyorum. son zamanlarda telefonun şarjı %1'i hiç görmeden bazen %16'da bazen %7'de çat diye kapanıyor. şarja taktığım saniye açılıp aynı yüzdeden devam ediyor. eğer pil tam olarak bitmiş olsaydı şarja taktıktan hemen sonra değil en az bir 20 dakika sonra açılması gerekirdi. demek ki pil tam bitmeden yazılım marifetiyle telefonu zorl
 6. son zamanlarda telefonun şarjı %1'i hiç görmeden bazen %16'da bazen %7'de çat diye kapanıyor. şarja taktığım saniye açılıp aynı yüzdeden devam ediyor. eğer pil tam olarak bitmiş olsaydı şarja taktıktan hemen sonra değil en az bir 20 dakika sonra açılması gerekirdi. demek ki pil tam bitmeden yazılım marifetiyle telefonu zorla kapatıp kullanılamaz hale getiriliyor. işin çok ilginç bir tarafı daha var. eğer telefon %7'de kapanıp şarja 1 saniye takıp açıldıktan sonra herhangi bir video uygulamasından ya da safariden internete girip bir video açarsam normalde hemen kapanması gereken telefon,
 7. Arkadaş elinde şu resimdeki gibi adaptor olan arkadaşımdan almayı düşünüyorum. Fiyatta anlaşırsak istanbul içi elden alabilirim.
 8. nedense iphone 6 ve 6s telefonlarda bu kısıklık hep var. jailbreak varsa eğer EqualizerEverywhere tweakiyle sesi yükseltebilirsiniz.
 9. ben bir şeyi merak ediyorum. takip ettiğim kişilerin durumunu Contacts Log kısmında görmek istiyorum. O yüzden kilit ekranındayken sesi kapattım. Ses gelmiyor. Ama kilit ekranına bildirim düşüyor. Ben kilit ekranına bildirim gelmesini istemiyorum. O kadar kurcaladım bulamadım. Bilen var mı acaba? Nasıl yaparım bunu.
 10. Arkadaşlar merhaba, Babamın İphone 4, ios 7.1.2 telefonu için yandex navigasyonun eski sürümlerini bulmaya çalışıyorum. Sanırım 1.72 sürümü iphone 4'te çalışıyor. Çok aradım ama yandex.navigasyonun 1.72 ipa dosyasını bulamadım. Elinde olan ya da bulunabilecek yeri söyleyecek arkadaşlardan yardım istiyorum. Ayrıca iphone 4 için yandex dışında kulanılabilecek navigasyon uygulamaları var mıdır? Yardımlarınız için teşekkürler.
 11. 9.3.2 jbli telefonu olanlar telefonu kapandıktan sonra tekrardan jailbreak yapabiliyorlar mı? yapabilen arkadaşlar var mı? İmpactor artık yapmıyor sanırım.
 12. pangudan indirdiğim ipa dosyasını cannot unzip diyerek yükleyemedi impactor. iclarifed'den de yükle seçeneğini tıklıyorum telefonda ama devamı gelmiyor malesef.
 13. Merhaba, 6s telefon ve 9.3.2 jailbreak kullanıyorum. Telefonu her kapadığımda Jailbreaki aktifleştirmek için telefonu bilgisayara bağlayıp İmpactor yardımı ile jb yapıyordum son 5 aydır. Ancak geçen cuma günü şarjı biten telefona yine aynısını yapmaya çalıştım ama hep hata verdi. İnternette biraz bakındım ve İmpactor güncellendi ama halen hatalar alıyorum. Yani şu anda jbsi kullanmak durumundayım malesef. Muhtemelen başka arkadaşların da başına gelmiştir. Bu sorunu çözmenin yolu nedir acaba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.