Jump to content

hltbrky

Üye
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Non

About hltbrky

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 11/15/1986

Profile Information

 • Cinsiyet
  Seçiniz
 • Kullandığınız Cihaz
  Seçiminiz..
 • Firmware Bilgisi
  6.1
 • Kullandığınız Operatör
  Seçiniz
 • Şehir
  ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Selam arkadaşlar İos 9-10 serilerinde jb olarak Display recorder tweak vardı kısa yol olarka atayıp ekran ve ses kaydı yapıyordu. işaret çıkmadan bildirim çıkmadan kimse farketmeden ekranı kaydediyordu. Şimdi yeni süürmlerde screen Recorder var evet ama bildirim ve başlık belirteçleri olduğu için çok kullanışlı görmüyorum. Display recorder tweak alternatifi her hangi birşey var mıdır bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim ?
 2. Continue yaptım yeniden başlatıp denedim oldu çok teşekkür ederm. Umarım tekrar atmaz buda bakalım ?
 3. Dostum böyle bir uyarı veriyor tırstım açıkcası :))
 4. Arkadaşlar 11.2.1 jb kullanıyorum çıktığından beri, fakat dün akşam kendiliğinden bi dondu kapandı açıldı jb gitti.tweakbox dan 11.3.1 multipath olanı kuruyordum ana Tekrar yapamadım bi türlü olmadı her yolu denedim. Sonra 11.2.1 VSF olanı denedim oldu düzeldi ama bugün yeniden kapandı açıldı tekrar yapamıyorum bir türlü. Sebebi ve çözümü hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim??
 5. arkadaşlar wifi bağlandığımda otomatik yazılım indirmeye başlıyor güncelleme yapmaya çalışıyor cihaz. eskiden jb oldumu yazılım güncellemesi derdi olmazdı. bunun çözümü varmı ?
 6. Merhaba arkadaşlar cihazım 11.2.1 sürümünde jb beklemekteydi şimdi 11.3.1 güncelleyip jb yapmak istiyorum firmware indirdim ama hata veriyor restore etmiyor. 11.2.1 den 11.3.1 e geçmek mümkün değil mi ?? bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim
 7. Teşekkür ederim geri bildirim için. Anlaşılan veda edeceğiz ve yine bekleyeceğiz gibi görünüyor ?
 8. Merhaba arkadaşlar ios 9.3.3 jb kullanıcısıyım. Cihazı garantiye göndereceğim için restore etmem gerekecek. Ki ben yapmasamda serviste muhtemel son sürüme yükleyecekler cihazı. Oldu ki değişim olmadan aynı cihaz tamir ile yapılıp gelir ise tekrardan jb için ios 9.3.3 e düşürebileceğim bir yol var mıdır? Ssh kaydı diye birşey anımsıyorum ama emin olamadım. yardımlarınızı rica ederim @SinantaspinaR
 9. Arkadaşlar whatsapp sürekli güncelleme geliyor, yanlışlıkla güncelledim ve watusi çalışmaz oldu. App admin ile birçok defa whatsapp eski sürüme çekmeye çalıştım o da olmuyor güncel watusi bilgisi olan varmı?
 10. Ben dil dosyası silip silmediğimi hatırlamıyorum. CydiaEraser kullanmak istesem bu durumdan nasıl emin olurm bilgin varmı ?
 11. Bu tapatalkı beceremedim de istersen özelden numar yazayım whatsapp tan çözelim daha hızlı olur sanki @efsane6
 12. Şunu da paylaşayım geçici bir çözüm buldum. Nosub tweak ile açılmayan uygulamayı seçip respring yapınca düzeliyor o uygulama. Ama tabi sorunu sorunla çözmek pek uygun değil :))
 13. Tamamdır yklüyorum tapatalkı yarım saate o zaman
 14. Dostum bugüne dek sorunsuzdu bu sabah tweak güncellemeleri yaptıktan sora bu hale geldi. Silip sıfırlamadan bir çözüme ihtiyacım var
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.