Jump to content

drill

Üye
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

10 Yok

drill Hakkında

 • Derece
  iCemi
 • Doğum Günü 27-05-1986

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  4 / FU
 • Firmware Bilgisi
  7.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone DE
 • Şehir
  İstanbul
 1. drill

  Ekim 2018 iPhone SE Almak ?

  Merhaba, Almayı düşündüğüm SE model telefon değişim ürünü, sıfır durumda ve 23 ay daha apple garantisi varmış. Fakat, bir arkadaşım iPhone SE artık üretilmediği için değişim ürünlerinin refurbished -yeniden toplanmış- olduğunu söyledi. Acaba bu doğru ise bu telefonun arıza yapma riski var mı? Bir de refurbished ürün olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı? Teşekkürler..
 2. drill

  Ekim 2018 iPhone SE Almak ?

  SE Türkiye de 2300 tl ve üzeri fiyatlara satılıyor. Ben bunun yarı fiyatına bir tane buldum. Iphone X ile fiyat farkı büyük olacağı için ürünün yavaşlayıp yavaşlamayacağından emin olmak istedim. Sizin söylediğiniz sebepten henüz yavaş olmayacağını tahmin etmiştim. Sizden de böyle dönüt almak rahatlattı. Cevap için teşekkürler..
 3. drill

  Ekim 2018 iPhone SE Almak ?

  Cevaplar için teşekkürler. SE ye sahip başka arkadaşlar da tecrübelerini paylaşırlarsa belki telefon alacak arkadaşlara da faydası olur.
 4. drill

  Ekim 2018 iPhone SE Almak ?

  Bir arkadaşım SE yi IOS 12 ile kullanıyor. Yaavaşlama var mı, diye sorduğumda ben yavaşlama farketmedim, dedi. Ben de emin olmak için forumda danışmak istedim.
 5. Merhaba, Dolar kurunun geldiği yer malum. Telefon fiyatları da oldukça arttı. Kullandığım telefonun güncellemesi bittiği için yeni bir telefon ihtiyacım oldu. Kur zammından etkilenmemiş bir iPhone SE buldum. Sıfır durumda. Bu cihazı alıp işletim sistemi güncellemesi yapar ve IOS 12ye geçersem ya da seneye IOS 13 çıkınca ona geçersem bir yavaşlama olur mu? Bu uygun fiyatlı iPhone SEyi mi alayım yoksa iPhone un daha yeni serilerinden birini (yurtdışından) mevcut dolar kuruyla mı alayım? iPhone SE yi kullanan/ kullanmış arkadaşlar ne tavsiye eder?
 6. drill

  Bedava Uygulama İndirme (PP Programı)

  Bu akşam PP25'in son sürümü CYDIA üzerinden yayınlandı. Önce onu indirdim, sonra da sizin söylediğinizi şu videoda anlatıldığı şekilde yaptım: https://www.youtube.com/watch?v=E_yfBxb1fmo Sorun çözüldü. Hangisi etkili olmuştur bilmiyorum ama videonun altındaki yorumlara bakılırsa videodaki AppSync versiyonundan herkes memnun. Vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
 7. drill

  Bedava Uygulama İndirme (PP Programı)

  Biraz açabilir misiniz lütfen. Teşekkürler..
 8. drill

  Bedava Uygulama İndirme (PP Programı)

  Çözümü bilen bi arkadaşımız yok mu?
 9. Merhaba, Telefonum iPhone 4, sürümü 7.1.2 PP Programını daha önce telefonuma indirip kullanmıştım, istediğim uygulamayı indirip kullanabiliyordum. Fakat son 7-8 aydır bir hata veriyor ve kullanılamıyor. Ben de bilgisayar versiyonunu bilgisayarıma indirmeyi denedim. Ama o da resimdeki gibi hata veriyor. Acaba çözümü var mı? Teşekkürler..
 10. Springtomize 3 diye bişey varmış. Bunda yazı boyutlarıyla ilgili bi ayar var mı?
 11. Merhaba, iPhone 4 telefonumu iOS 7.1.2 ye yükselttim. Bu sürüm iPhone 4'ten daha büyük ekranlı iPhone 5 için yapıldığından olsa gerek yazılar bizim telefonda daha küçük duruyor. Sürüm yükseltmeden önce rahatlıkla okuduğum ekran üst ortasındaki saat ve ikonların altındaki yazıları okumak benim için zorlaştı. Acaba telefonun kendi menüsünde bunun için bi ayar var mı? Ya da bunu bir program yardımıyla çözebilir miyiz? "BytaFont 2" diye bi program varmış ama videolarından gördüğüm kadarıyla sadece yazı karakterini değiştiriyor gibi. Benim aradığım yazıların daha büyük olup rahat okunabilmesi. Telefon jailbreak'li olduğu için cydia programı da olabilir. Acaba bi fikriniz var mı? Teşekkürler..
 12. drill

  iOS 6.1.2 Yayinlandi.

  Merhaba, Turkcellden alınma İphone4 şu an 4.3.3te. Bunu 6.1.2 ye yükseltmek istiyorum. 1) iTunes ün son versiyonunda Update kısmında 5.1.1 e yükseltin diyor. Acaba 6.1.2 ye geçmeden önce 5.1.1 e mi geçilmeli? Doğrudan geçmenin yolu varsa nedir acaba? 2) Bu konunun ilk sayfasındaki ■iPhone 4 GSM ■iPhone 4 ■iPhone 4 CDMA sürümlerden hangisinin seçmeliyim? Teşekkürler..
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!