Jump to content

ogretmenym

Üye
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Non

About ogretmenym

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 12/16/1976

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  6.1.3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. telefonu şarja koydum ama hiç yanıt vermiyor telefon 1 saatten fazla kaldı ama herhangi bir tepki vermiyor... bu şekilde pc de de yanıt alamıyorum bir türlü çare bulamadım istanbula da bayağı uzağım garantisi de yok ne yapmamı önerirsiniz?
 2. denedim ama cihaz hiç tepki vermiyor ki? şarja takıyorum pc ye takıyorum tepki yok işaret yok dfu modu da denedim ama hiç tepki alamadım....
 3. Merhaba.. İphone 5 cihazıma 8.4 güncellemesini dün itibariyle yükledim bugün telefonum sıkıntı yaşamadan kullandım ta ki akşam üzeri cihazımdan hiçbir tepki alamaz oldum çantamdan telefonu cıkardıgımda elma logosu vardı ekranda ama çok fazla ısınmıştı kapatmayı denedim olmadı... saatler sonra şarjın bittiği uyarısı ekranı ile şarja taktım pc ye de bağladım ama tepki alamadım bilgisayar ya ada itunes cihazı görmüyor. var mıdır bir çözümü jailbreaksiz cihaz ama açılmıyor...
 4. benim cihaz iphone 5 A1429 hangisini yüklemeliyim gsm mi? global mi?
 5. Benim bu sürümde yaşadığım bir sıkıntı var iMessage konusunda rehberimde iPhone kullanan Arkadaşlara attığım mesajlar hep iMessage olarak gönderilmeye Çalışıyor karşı Tarafın interneti çekmiyorsa ya da Hücresel kapalıysa mesaj normal SMS olarak gönderilmiyor bekle ki adam internet açsın... Var mı başka bu durumu yaşayan? Telefon iPhone 5... "GGG"
 6. Benim de siyah telefonum ve soyulmalar var Apple iPhone'u bu kasa ile rezil etti... "GGG"
 7. O ayarı nasıl yapacağız kısa yol için ne yapmalıyım "GGG"
 8. 3g ayarı sadece jb demi var? "GGG"
 9. Şarj durumu ben de de farketti ki 5 saati göremeyen iPhone 5 şimdi 6 saat rahat Kullanım sunuyor... "GGG"
 10. Arkadaşlar benim Başıma çok ilginç bir durum geldi (ki başkasının başına geldi mi bilmiyorum) ama öğle saatlerinde kurdum 8.3 Beta 2 yi ama akşam 7 gibi baktım ana ekran uygulamalarından bir kaç tanesi eksik nedir nedir derken apple store, kamera, safari ve bir kaç tane daha uygulama kaybolmuş var mı bu durumla karşılaşan? Cihaz içinden sıfırlayarak ancak geri geldi ( "GGG"
 11. Arkadaşlar ben yine aktivasyon da kaldım anlamadım??? "GGG"
 12. bu linkten internet download manager ile nasıl indiriliyor?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.