Jump to content

ipodipod

Üye
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Non

About ipodipod

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 06/07/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  8 / SL
 • Firmware Bilgisi
  11.4 Beta
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  istanbul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar kota sınırı olmayan ücretsiz bir vpn bulmaya çalışıyorum. Elinde olan varsa link atabilir mi? İnternetten bulduklarım hep virüs çıkıyor ?
 2. maci nasıl yeni alınmış hale getirebilirim içerik olarak?
 3. Arkadaşlar yeni iphone 8 aldım. Ancak her eşleştirdiğimde içindeki müziklerin bazılarını yeniden iphonea atıyor. Sanki yokmuş gibi 100 - 200 parça arası. Birde bilgisayarımda parçalar düzenli olduğu halde iphoneda sanatçının içinde albümlerinin hepsine bilinmeyen albüm diye sıralıyor. Örneğin bilgisayarda Tarkan - Dudu - Metamorfoz ama iphoneda Tarkan - Bilinmeyen Albüm - Bilinmeyen Albüm şeklinde.
 4. ipodipod

  Alfafile

  Benim telefonuma onay kodu gelmedi. E mail attım dönmediler. Yeni numara girme hakkı da vermiyorlar.
 5. ipodipod

  Alfafile

  Siz kullandınız mı siteyi? Cep telefonu onayı için zorluyor da sıkıntı yaratmasın numaramı girmek istemedim.
 6. ipodipod

  Alfafile

  Arkadaşlar alfafile sitesinden nasıl premium indirebilirim dosyaları ücretsiz. Bunun yolunu bilen var mı? Ben çok araştırdım ama hiç bir site işe yaramadı ne yazik ki :/
 7. Torrentten bir dosya indirirken hızım genelde 9.6k oluyor. Çok yavaş iniyor. Bazen bir 5-10 dakika 500k oluyor ve dosyalar hızlı iniyor. Sonra yeniden eski haline dönüyor. Neden olabilir bu?
 8. Arkadaşlar harddiskimden sildiğim fotoğraflarımı geri getirdim bir programla ama bazı fotoğraflar dosya hasarlı uyarısı verip açılmıyor. Bu düzelir mi?
 9. Ve Ben GarageBang kullanmıyorum. MAcimde yüklü de değil ama 5.6 Gb yer kaplıyor gibi gösteriyor.
 10. Macbookta nasıl yer açabilirim? Sistem dosyaları ve diğer kısmından nasıl kurtulabilirim?
 11. iPhone'da büyük yer kaplayan bu kısmı boşaltmak mümkün müdür? Sürekli hafıza dolu sorunu yaşıyorum. Bir uygulamayı silip yeniden yükleyince düzeliyor ama. Daha kısa bir yolu yok mu?
 12. Arkadaşlar torrentten bişey indirmeye çalıştığımda genelde hangi dosya olursa olsun hızı 8 ile 9.7 kb arası iniyor. İnmiyor kısaca Bir kaç saatte bir çok hızlı iniyor bi beş on dakika sonra yine aynı şey. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bunun dışında internet hızım normal. Sadece torrentte oluyor bu durum. Extra olarak Safari için bildiğiniz sınırsız bir VPN var mıdır? Ücretsiz. Teşekkürler.
 13. HideMe VPN indirdim ama uygulama atıyor. Appstore'da da aynı yorumları yazmışlar. Sanırım yeni os x sürümüne uyarlanmadı her halde. Yani nedenini tam bilmesemde uygulama atıyor, çalışmıyor
 14. Arkadaşlar kota sınırı olmayan bildiğiniz bir Vpn var mı?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.