Jump to content

dream54

Üye
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dream54 last won the day on September 22 2015

dream54 had the most liked content!

Community Reputation

28 Non

About dream54

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  9.0.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  Sakarya
 1. Bende de yok 2 si de hocam, nasıl yapılabilirliliğini araştırıyorum.
 2. Demek istediğim; Eğer iPhone ile birlikte bir Apple Watch akıllı saatiniz var ise Battery Widget ile akıllı saatinizin şarjının ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. iPad’lerde olan bir özellik, artık iPad boyutlarına yaklaşan iPhone’lar içinde geldi. Yan taraftaki sessize alma anahtarını, dilersek yön kilidi olarak da kullanabiliyoruz.
 3. Bir kaç formda da okudum bu özelliklerin olupta kullanıldığını söyleyenler var, sordum onlardan cevap bekliyorum.(Bu arada yeniden dfu modda kurmama rağmen herhangi bir değişiklik yok.)
 4. Arkadaşlar Selam, İphone 5S e İOS 9 kurdum, itunes üzerinden dfu modunda temiz kurulum yaptım ancak aşağıdaki sıkıntıları yaşıyorum varmıdır bir çaresi.? 1- Ayarlara "Yan Anahtar" ayarı yok.(Yönü kilitle ve sesi kapat) 2- Özelliklerinde tanıtılan, Bildirim ekranının Bugün sekmesinde yer alan pil , seçili olmasına rağmen gözükmüyor.
 5. Güzel bir video olmuş. Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. 8.2 Final den haber var mı?
 7. bu sürüm; aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni özellikler, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir: fotoğraflar; yeni özellikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler içerir icloud fotoğraf arşivi'ni beta servisi olarak ekler icloud fotoğraf arşivi etkin değilken fotoğraf yayınım albümünü ve fotoğraflar uygulamasına film rulosu albümünü ekler hızlı çekim videolar yakalamadan önce yer azsa uyarı verir mesajlar; yeni özellikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler içerir iphone kullanıcılarının ipad'lerinden ve mac'lerinden sms ve mms mesajları gönderip alabilmesini sağlar arama yapıldığında kimi zaman sonuç görüntülenmemesine neden olan bir sorunu çözer okunan mesajların okunmuş olarak işaretlenmemesine neden olan bir hatayı düzeltir grup mesajlaşma ile ilgili sorunları düzeltir bazı baz istasyonlarına bağlıyken karşılaşılan wi-fi performansı sorunlarını çözer bluetooth eller serbest aygıtlarına bağlanmayı engelleyen bir sorunu giderir ekran döndürmenin çalışmamaya başlamasına neden olan hataları düzeltir hücresel veri için 2g, 3g veya lte ağları arasında seçim yapma seçeneğini ekler safari’de videoların kimi zaman oynatılamaması ile ilgili bir sorunu düzeltir passbook kartları için airdrop desteğini ekler klavyeler için olan ayarlarda dikte'yi siri'den ayrı etkinleştirme seçeneğini ekler healthkit uygulamalarının verilere arkaplanda erişmesini sağlar erişilebilirlik ile ilgili iyileştirmeler ve düzeltmeler güdümlü erişim'in düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyen bir sorunu düzeltir voiceover'ın 3. parti klavyelerle çalışmamasına neden olan bir hatayı düzeltir mfi işitme cihazlarını iphone 6 ve iphone 6 plus ile kullanırken kararlılığı ve ses kalitesini iyileştirir tonlu aramanın, başka bir numara çevrilene dek bir tonda takılı kalmasına neden olan bir voiceover sorununu giderir voiceover ile el yazısını, bluetooth klavyeleri ve braille ekranlarını kullanırken güvenilirliği artırır ios güncellemeleri için os x önbellek sunucusunun kullanılmasını engelleyen bir sorunu düzeltir bazı özellikler, bazı ülkelerde veya bazı bölgelerde kullanılamayabilir. bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin: http://support.apple.com/…locale=tr_tr&locale=en_us
 8. Tşkler, arkadaşlar da, bu hesabı itunesten bağlanabiliyorum, ancak telefondan girdiğimde hata veriyor hesap bloke diyor,anlamadım
 9. Bu kullanıcı adı ile itunuse yükledim Retrica Pro yu, itunus e yükledim ama telefona yükleyemiyorum, bir yolu varmıdır.?
 10. Aşağıdaki linkte bir kaç tane widgets bulabilirisiniz. http://www.macrumors.com/2014/09/17/ios-8-notification-center-widgets/
 11. Emeğine sağlık kardeşim, uygulamayı indirdim. Reklamlar biraz can sıkıcı şimdilik, ileride yapacağın küçük bir ücret ile bu durumu ortadan kaldıracaksındır diye düşünüyorum, o gün bu sitede İlk indirenlere bi güzellik yaparsın artık .
 12. Çok geç kalınsada güzel bi haber
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.