Jump to content

canjun

Üye
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Non

About canjun

 • Rank
  iCemi

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPad 4
 • Firmware Bilgisi
  7.0.4
 • Kullandığınız Operatör
  Avea

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. şu an dfu mode a aldım geri yükleden mi yapacağım?Çünkü güncelle tuşu aktıf değil.
 2. dfu modde da update yapılmıyor ki sadece downgrade oluyor.
 3. Kararım Net Geçmek İstiyorum 7 den Beri Tüm Beta Sürümlerini Deniyorum.Ama Bu Hatanın Çözümü Ne Onu Biliyorsanız Yardım Edin.
 4. Arkadaşlar Sabahtan Beri iOS 10 Yüklemeye Çalışıyorum.Dropbox'tan Profili İndirdim Herşey İyi İniyor Derken 3 Saniye Kaldı Kısmında Aşşağıdaki Hatayı Aldım. Daha Sonra İse Bu Forumdaki Konudan Cihazıma Uygun Olan ipsw Yi İndirdim.Ancak iTunes tan Atmaya Çalışınca Aşşağıdaki Hatayı Aldım. Daha Sonra Cihazımı Hem Cihazın İçinden,Hemde ipsw İndirip iTunes ten Cizazı Tekrar Sıfırladım,İki Yolu Tekrardan Denedim Ancak Yine Aynı Hataları Aldım. En Son Telefonumu Aşşağıya Atacaktım,Zorla Elimden Aldılar.Resmen Çıldırdım. Ne Yapmalıyım?Lütfen Yardım Edin Çok Acil!
 5. Cihazıma Uygun iPSW'yi İndirdim Zaten Ama ****** iTunes Cihazınıza Uyumlu Değil Diyor.Cihazım 5S A1457 iphone 5S gsm sürümünü indiriyorum uyumlu değil diyor.
 6. Yine Aynı Hatayı Verdi *******.Ellerim Ayaklarım Titriyor Boşu Boşunamı Sıfırladım Ben Bu ****** Cihazını!Çok Sinirliyim 2Bin Lira Olmasa Aşşağıya Fırlatıcam ***** Cihazını!Napiyim Ben Şimdi Kendimimi Öldüriyim ******
 7. Sıfırlarken Kolay Gelsin.Ben Cihazı Ne Sıfırlayabiliyorum,Ne Güncelleyebiliyorum.Şu An iOS 10 İndiriyor Eğer Yine Hata Verirse Çıldırıcam.Ulan iPSW ile Kurmayı Denedim iTunes tan iPSW Bozuk Diyor.Belki Sıfırlarsam Geçer Diye 9.3.2 iPSW ile Restore Yapmak İstedim İnternetten 9.3.2 İndirdim Cihazınızla Uyumlu Değil Diyor.Zaten Ondan Öncede İki Saat iTunes i Güncellemeye Çalıştım Oda Baya Bi Hata Verdi.Çıldırıyorum Ya Tüm Hatalar Beni Mi Buluyor?
 8. Bende Hatayı İndirilirken Veriyor.Yaklaşık 30 Saniye Kaldı Kısmına Gelince Bu Hatayı Veriyor.
 9. Tamamda Ben 2GB lık İnternettle İndirmeye Kalkarsam Heralde Fatura 100TL Falan Gelir Zaten Aştım Kotayı Neyse Sıfırladım Tekrar Deniyorum Artık Olmazsa Cihazı Camdan Aşşağı Atacağım.
 10. Allahım ya ipsw yüklerken bile hata veriyor.Kimsenin almadığı hatayı ben alıyorum,itunes ipsw bozuk diyor.Çıldırıcam ya.
 11. Yok Olmuyor.Vallaha Benden Günah Gitti,IPSW Yüklüyorum Nolucaksada Olsun !
 12. Bi de öyle deniyim olmazsa ipsw indirip itunes tan yükliycem artık.
 13. Arkadaşlar Dropbox'tan iOS 10'un Developer Profili'ni İndirdim Ve Şimdide Yüklüyodum Ancak Aşşağıdaki Hatayı Aldım.Nasıl Çözebilirim?Lütfen Yardım Edin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.