Jump to content

iytr34

Üye
 • Posts

  168
 • Joined

 • Last visited

About iytr34

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  12.4
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  İstanbul

iytr34's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

8

Reputation

 1. Merhaba Arkadaşlar. iOS 12 yüklü iPhone 6 Plus yedeğini iPhone 13 iOS 15 cihaza aktarıp kaldığım yerden kayıpsız devam edebilir miyim?
 2. Aslında yeni bir telefon olarak yüklemediğim için, yedekten geri yükleme yapacağım için kaldığım yerden devam edebilir miyim diye düşünmüyor değilim. Oyun uygulamalarında kaldığımız yerden devam edebildiğimiz gibi yani.
 3. Numara bana ait ama kullanılmıyor. O yüzden sim kart çıkartıp SMS almadan halledebilir miyim diye çözüm arıyorum. Teşekkür ederim.
 4. Merhaba Arkadaşlar, iPhone 6 Plus (iOS 12.4.8) cihazımı önce iTunes üzerinden PC’ye yedekleyip sonra komple sıfırlayıp yeni bir iPhone gibi tekrar açtıktan sonra yedekten geri yükleyeceğim. Telefonun yavaşlaması, garip hatalar vs. gibi durumların düzelmesini, en azından biraz daha iyi duruma gelmesini umut ediyorum. (Evet, biliyorum model olarak epey geride kaldık, lakin bu şekilde biraz daha kullanmak durumundayım.) Şu an kullandığım WhatsApp numarası ile GSM hattı farklı numaralar. Geri yükleme sonrası WhatsApp’ı kullanmak istediğimde benden WhatsApp’ı tekrar aktive etmem istenecek midir? (Yanlış hatırlamıyorsam aktivasyon için telefona SMS ile gönderilen şifreyi WhatsApp uygulamasına girmek gerekiyor.) Yoksa yedekten geri yükleme yaptığımda WhatsApp’ı kaldığım yerden kullanmaya devam edebilir miyim? Konu hakkında bilgisi olan Üstadlar yardımcı olabilir misini
 5. Merhaba Arkadaşlar. iPhone'da SMS, Mail, WhatsApp vs. mesaj yazmak için kullandığımız klavye çıkmıyor. Mesaj yazma alanına tıkladığımda aşağıdan yukarı klavye yükselmiyor. Clipboard'da bir şey var ise (Yapıştır) çıkıyor. Ekran görüntüsü mail atacaktım ama bu durumdan dolayı atamıyorum. Şu an telefonda rehberden bir kişiyi arayıp çağrı yapamıyorum. Çok sıkıntılı bir durum. Yedek alıp cihazı komple sıfırladım. Önce düzeldi, sonra tekrar kayboldu. iOS güncel. Bu neden olabilir? Yardımcı olabilir misiniz?
 6. Foruma tekrar bakayım. Mobilden bulamadım. PC'den deneyeyim. Bulamazsam link yazar mısın? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 7. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse yok mu? Üstadlar bir el atın size zahmet. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 8. Merhaba Arkadaşlar. iOS 9.3.2 yüklü iPhone 6 Plus ve iPad 3 cihazlarımı JB yapmak istiyorum fakat konuları okudum kafam iyice karıştı. JB var mı, yok mu? Nasıl yapılır? Güvenilir mi? Alışageldiğimiz JB gibi kullanışlı mı? Cydia? Tweak'ler? Uzman arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen? Adım adım bir şeyler yapsak, rehber olsa.. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 9. Bu sorun aynen devam ediyor. Kaç haftadır uğraşıyorum, çözemedim. ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 10. JB'li sürüme geri alma şansım var mı? Tecrübeli Arkadaşlarım yardım! ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 11. Haklısınız. 9.1 imzaları kapanmış. Acele ettim. 9.2.1'e geçtim. Onda da JB yok. Alet işe yaramaz oldu. ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 12. Merhaba. iOS'u 9.3.2'ye güncelleyip JB yapmak istiyorum aşağıdaki adımları izleyeceğim. Sorun yaşar mıyım? 1- iPad mevcut sürümü ile PC'ye yedekledim. 2- iPad'i sıfırlayacağım. 3- iOS 9.3.2'ye yükselteceğim. 4- JB yapacağım. 5- Mevcut sürümde aldığım yedeği geri yükleyeceğim. Bu sırayı izlersem, veri, ayar vs. kaybı yaşar mıyım? ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 13. Ben de iOS 8'deyim. Oradan yükledim. Dünden beri sadece 1 kere kapandı. Sanırım sorun halloldu. [emoji106] Teşekkürler. ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 14. 9.2.1'e güncellemek istediğimde 3194 hatası veriyor. Sanırım imzalar kapanmış. ipsw.me adresinde JB çıkmadığını okudum. JB yapabileceğim imzaları açık son sürüm hangisidir? Bilenler yardımcı olabilir mi? ** Cihaz: iPhone 6 Plus, 8.3 JB iPhone'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
 15. youtube+++ kur klipli veya mp3 olarak indirebiliyorsun Teşekkürler. Deneyecem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.