Jump to content

hakkiozbakir

Üye
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Non

About hakkiozbakir

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 06/21/1983

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.0.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  İstanbul
 1. Dostum benim bahsettiğim Apple tarafında geliştirilen Tv uygulaması şu anda sadece beta olarak var olan uygula a Türkiye de nasıl çalışıyor onu sormuştum aslında ben.
 2. Kusura bakmayın ben bir konu açtım 4 adet açılmış neden oldu anlamadım. Admin fazla olanları silebilir misiniz.
 3. Arkadaşlar yeni yapılmış olan Apple Tv 4 Tv uygulamasını Türkiye'de nasıl kullanırım bilen var mı acaba?
 4. Arkadaşlar yeni yapılmış olan Apple Tv 4 Tv uygulamasını Türkiye'de nasıl kullanırım bilen var mı acaba?
 5. Arkadaşlar yeni yapılmış olan Apple Tv 4 Tv uygulamasını Türkiye'de nasıl kullanırım bilen var mı acaba?
 6. Arkadaşlar yeni yapılmış olan Apple Tv 4 Tv uygulamasını Türkiye'de nasıl kullanırım bilen var mı acaba?
 7. Aynı sorun benim MAc Pro bilgisayarımda oldu sorunu hdd boot edip kasayı açıp sata dan taktım bu sefer gördü yüklemeyi yaptı bitirdi ama bu seferde o hdd yi pcden çıkarınca Mac beyaz ekranda kalıyor bende yapamadım.
 8. Ayrıca Benim sorunumu apple çözdü Çözüm şu şekilde oldu telefonumu USB ile PC ye bağlattırdılar sonra iTunes açıp tercihlerden aygıtlarım sekmesine gelin dediler orada iPhone iPod gibi ürünler otomatik eşzamanlanmasın seçeneğini seçin dediler ve tamam diyin dediler Daha sonra Telefonu sıfırlamamı ve açılırken hiç apple kimliği girmeden telefonu kurmamı ve imassage yi çalıştımamaı istediler bende yaptım bu şekilde etkinleştirme aldı telefon. Daha sonra telefonu yeniden sıfırlayıp yedeğinizden geri yükleyip yeniden aktif edin sorun çözülecektir dediler ve oldu şu anda bir sıkıntım yok. Bilginize...
 9. Evet Bende isyan ettim sorun hala devam ediyor ben hizmetini alamadığım şeyin neden parasını ödüyorum dedim tamam bu konuyu halledeceğiz ama sıkıntınız apple ile çözün lütfen dediler.
 10. Kırılması neredeyse mümkün değil ama telefonun faturası vs. duruyorsa apple bu konuda size yardımcı oluyor birde o şekilde deneyin isterseniz.
 11. bende şu anda imassage ve facetime etkinleştiremiyorum müşteri hizmetleri bir sıkıntı olduğunu bir iki güne kadar halledilecektir dedi. bekliyorum denemeler yaparken 21 tl ücret yansıtmışlar faturama onuda müşteri hizmetlerini arayıp biraz kızdım geri sildiler.
 12. Konu hakkında telefonu sıfırladım icloud şifremi değiştirdim şu anda hesap hakkında bir sıkıntı yok ancak imassage ve facetime etkinleşmiyor sabahtan bu yana müşteri hizmetleri ile konuşuyorum en son bu knu hakkında bir sıkıntı olduğunu bir iki gün bu konunun çözülmesi için zaman istediler bende ok dedim hesabımın kitlenmesi ve ardından sürekli şifre sorması içinde ruslardan bir ekibin bazı icloud hesaplarını ele geçirmeye çalışması olarak bildirdiler bu sebepten dolayı şifremi yeniden değiştirip biraz beklememi söylediler konu hakkında bana geri dönüş yapacaklarmış.
 13. Arkadaşlar bir sıkıntım var telefonum iPhone 7 geçtikten bir hafta sonra sürekli iCloud şifremi sormaya başladı evde oturuyorduk Apple TV izlerken birden hesabınız kitlendi dedi arkasından telefon sonrada iMac hesaptan düştü şu anda ise telefonum her bir dakikada bir iCloud şifremi girmemi istiyor bunu yaşayan yada yardım edecek biri var mı acaba
 14. Yükledim her hangi bir sıkıntı olmadı çalışıyor teşekkür ederim.
 15. Şimdi ben bu güncellemeyi yükleyeyim mi yüklemeyeyim mi anlamadım yok mu yapan bilen bir arkadaş acaba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.