Jump to content

wedoman

Üye
 • İçerik sayısı

  974
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

wedoman kullanıcısının son zaferi 17 Mayıs 2017

wedoman en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

33 İyi

wedoman Hakkında

 • Derece
  iKtif
 • Doğum Günü 21-01-1993

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. wedoman

  Hücresel hızını seçemiyorum

  yeni güncellemelerle beraber 2G seçme kaldırıldı. arkadaşının cihazı 5s yani eski bir cihaz. belki o yüzden seçiyor olabilir fakat yeni cihazlarda artık operatör güncellemeleriyle birlikte 2G seçilemiyor. LTE'yi kapatırsan 3G ile kullanabilirsin.
 2. wedoman

  Kılıf siteleri arıyorum

  https://peoplescover.com/ morhipo üzerinden almıştım. ilk başlarda memnundum fakat sonrasında kabartmalı olduğu için bazı yerlerinde soyulma yaşanmıştı fakat htc için almıştım belki düzeltmişlerdir. telefon çok farklı duruyordu ve genel anlamda memnun kalmıştım bir bakın isterseniz.
 3. wedoman

  Apple Türkiye Global Garanti İptali

  burada oh çeken arkadaşları gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. benim durumum türkiyeden cihaz almaya el vermiyordu ve yurtdışından akrabam getirdi. ne yapabilirim şimdi ben hırsızlık mı yapayım banka mı soyayım telefon almak için. benim durumumda olan insan sayısı bazı durumları suistimal eden insanlardan daha fazladır diye düşünüyorum. iyi olmuş diyen arkadaşlar kendileri yurtdışından getirtselerdi sinir küpü olmuşlardı şuan. lütfen biraz olsun empati kurun ve öyle yorum yazın. 1-2 şerefsiz hak yedi diye komple bir sistemi değiştiremez kimse. devletinde en üst düzeyi üç kağıtçılık yapıyor ama onlara ses çıkaran yok. insanların gücü anca mazluma yeter zaten.
 4. wedoman

  Hucresel veri sorunu

  mutlaka yeni iphone olarak ayarlayın. bi sıkıntı olduğu belli. sıfırdan temiz kurulum her zaman iyidir.
 5. wedoman

  Ses kapanıp açılıyor

  telefonu 10.2.1'e güncelleyen arkadaşlar tekrardan itunes üzerinden temiz restore yaparak deneyebilirler mi? mutlaka restore attıktan sonra yeni bir iphone olarak ayarla yapmanızı öneririm. yedekten geri yükleme yapmayın.
 6. wedoman

  Hucresel veri sorunu

  herhangi bir sıkıntı olmaz fakat yeni bir iphone olarak ayarlamanızı tavsiye ederim. rehberinizin yedeğini mcbackup uygulaması ile, resimleride pc ye aktararak yedeğinizi alabilirsiniz. yedekten geri yükle yapmayın. çünkü telefonunuzdaki hataları tekrardan geri yüklemiş olursunuz. mutlaka yeni bir iphone olarak ayarlayıp temiz kurulum yapın.
 7. wedoman

  iOS 10 Rezaleti

  İki adımlı doğrulamayı nasıl kapatırım? Apple Kimliği hesabı sayfanıza giriş yapın. Güvenlik bölümünde Düzenle'yi tıklayın. İki Aşamalı Doğrulamayı Kapat seçeneğini tıklayın. Yeni güvenlik soruları oluşturun ve doğum tarihinizi doğrulayın. Apple Kimliğiniz için iki aşamalı doğrulamanın kapalı olduğunu onaylayan bir e-posta alırsınız. kaynak: https://support.apple.com/tr-tr/HT204152
 8. wedoman

  Zorlu Telefon değişim olayı hk.

  temiz kurulum yaptım derken cihazı restore edip yedekten geri yükle mi yaptınız yoksa yeni bir iphone olarak ayarla mı yaptınız? şu durumda yeni bir iphone olarak ayarla yapmalısınız.
 9. wedoman

  Iphone 7 ön kamara siyah oldu

  ilk başlarda böyle bir problem yoktu sanırım sonradan ortaya çıktı. eğer telefonu düşürmediyseniz ya da darbeye maruz kalmadıysa yazılımsal olabilir. iphone 7 lerde kamerada siyah ekran problemi yaşayanlar var çünkü. tavsiyem yedek alıp cihazı itunes üzerinden temiz bir restore edip yeni bir iphone olarak ayarlamanız. sorun devam ederse servise götürebilirsiniz.
 10. wedoman

  Iphone 7 ön kamara siyah oldu

  probleminizi biraz daha detaylı açıklarsanız yardımcı olabiliriz. kamera uygulamasında ön kamerayı açtığınızda görüntü gelmiyor mu?
 11. wedoman

  Ios 10.2 Apple Sitesinden

  ipsw'den indir birşey olmaz dostum. yıllardır kullandığım site hiç problem yaşamadım.
 12. wedoman

  iOS 10.2.1 Final Yayınlandı

  geçmeyin.
 13. wedoman

  İos 10 3g 4g seçimi yapmak

  kullandığınız hat vodafone. vodafone kaynaklı bu. ben türk telekom kullanıyorum böyle bir ayar yok bende. daha önceden de konusu açılmıştı. vodafone kullanıcıları malesef mağdur biraz.
 14. wedoman

  İmei ile ilgili yardım!

  kardeşim telefonu nerden aldıysan oraya götür. senin muhattabın aldığın yerdir. çakallar git btk ile görüş demiş seni başlarından savmışlar. hem sorunlu mal satıyorlar hemde ilgilenmiyorlar. memleketin hali işte herkes üçkağıtçı.
 15. wedoman

  Profil Düzenleme Önerisi

  bu siteyi yaklaşık 6 sene önce ilk 4s'imi aldığımda tanımıştım ve hiç çizgisini bozmadan devam eden ve kullanıcılarının şikayetlerine, önerilerine kulak verip en hızlı şekilde yardım etmeye çalışan tek forum sitesi diyebilirim. yaptığınız belki ufak birşey olabilir fakat yıllar önce bu forum neyse şu anda o. ne tartışma var ne kavga ne gürültü. bu arada forum sessiz gibi gözüksede herkes pusuda gizli gizli takip ediyor
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!