Jump to content

wedoman

Üye
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wedoman last won the day on May 17 2017

wedoman had the most liked content!

Community Reputation

33 Non

About wedoman

 • Rank
  iKtif
 • Birthday 01/21/1993

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  İstanbul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yeni güncellemelerle beraber 2G seçme kaldırıldı. arkadaşının cihazı 5s yani eski bir cihaz. belki o yüzden seçiyor olabilir fakat yeni cihazlarda artık operatör güncellemeleriyle birlikte 2G seçilemiyor. LTE'yi kapatırsan 3G ile kullanabilirsin.
 2. https://peoplescover.com/ morhipo üzerinden almıştım. ilk başlarda memnundum fakat sonrasında kabartmalı olduğu için bazı yerlerinde soyulma yaşanmıştı fakat htc için almıştım belki düzeltmişlerdir. telefon çok farklı duruyordu ve genel anlamda memnun kalmıştım bir bakın isterseniz.
 3. burada oh çeken arkadaşları gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. benim durumum türkiyeden cihaz almaya el vermiyordu ve yurtdışından akrabam getirdi. ne yapabilirim şimdi ben hırsızlık mı yapayım banka mı soyayım telefon almak için. benim durumumda olan insan sayısı bazı durumları suistimal eden insanlardan daha fazladır diye düşünüyorum. iyi olmuş diyen arkadaşlar kendileri yurtdışından getirtselerdi sinir küpü olmuşlardı şuan. lütfen biraz olsun empati kurun ve öyle yorum yazın. 1-2 şerefsiz hak yedi diye komple bir sistemi değiştiremez kimse. devletinde en üst düzeyi üç kağıtçılık yapıyor ama onlara ses çıkaran yok. insanların gücü anca mazluma yeter zaten.
 4. mutlaka yeni iphone olarak ayarlayın. bi sıkıntı olduğu belli. sıfırdan temiz kurulum her zaman iyidir.
 5. telefonu 10.2.1'e güncelleyen arkadaşlar tekrardan itunes üzerinden temiz restore yaparak deneyebilirler mi? mutlaka restore attıktan sonra yeni bir iphone olarak ayarla yapmanızı öneririm. yedekten geri yükleme yapmayın.
 6. herhangi bir sıkıntı olmaz fakat yeni bir iphone olarak ayarlamanızı tavsiye ederim. rehberinizin yedeğini mcbackup uygulaması ile, resimleride pc ye aktararak yedeğinizi alabilirsiniz. yedekten geri yükle yapmayın. çünkü telefonunuzdaki hataları tekrardan geri yüklemiş olursunuz. mutlaka yeni bir iphone olarak ayarlayıp temiz kurulum yapın.
 7. İki adımlı doğrulamayı nasıl kapatırım? Apple Kimliği hesabı sayfanıza giriş yapın. Güvenlik bölümünde Düzenle'yi tıklayın. İki Aşamalı Doğrulamayı Kapat seçeneğini tıklayın. Yeni güvenlik soruları oluşturun ve doğum tarihinizi doğrulayın. Apple Kimliğiniz için iki aşamalı doğrulamanın kapalı olduğunu onaylayan bir e-posta alırsınız. kaynak: https://support.apple.com/tr-tr/HT204152
 8. temiz kurulum yaptım derken cihazı restore edip yedekten geri yükle mi yaptınız yoksa yeni bir iphone olarak ayarla mı yaptınız? şu durumda yeni bir iphone olarak ayarla yapmalısınız.
 9. ilk başlarda böyle bir problem yoktu sanırım sonradan ortaya çıktı. eğer telefonu düşürmediyseniz ya da darbeye maruz kalmadıysa yazılımsal olabilir. iphone 7 lerde kamerada siyah ekran problemi yaşayanlar var çünkü. tavsiyem yedek alıp cihazı itunes üzerinden temiz bir restore edip yeni bir iphone olarak ayarlamanız. sorun devam ederse servise götürebilirsiniz.
 10. probleminizi biraz daha detaylı açıklarsanız yardımcı olabiliriz. kamera uygulamasında ön kamerayı açtığınızda görüntü gelmiyor mu?
 11. ipsw'den indir birşey olmaz dostum. yıllardır kullandığım site hiç problem yaşamadım.
 12. kullandığınız hat vodafone. vodafone kaynaklı bu. ben türk telekom kullanıyorum böyle bir ayar yok bende. daha önceden de konusu açılmıştı. vodafone kullanıcıları malesef mağdur biraz.
 13. kardeşim telefonu nerden aldıysan oraya götür. senin muhattabın aldığın yerdir. çakallar git btk ile görüş demiş seni başlarından savmışlar. hem sorunlu mal satıyorlar hemde ilgilenmiyorlar. memleketin hali işte herkes üçkağıtçı.
 14. bu siteyi yaklaşık 6 sene önce ilk 4s'imi aldığımda tanımıştım ve hiç çizgisini bozmadan devam eden ve kullanıcılarının şikayetlerine, önerilerine kulak verip en hızlı şekilde yardım etmeye çalışan tek forum sitesi diyebilirim. yaptığınız belki ufak birşey olabilir fakat yıllar önce bu forum neyse şu anda o. ne tartışma var ne kavga ne gürültü. bu arada forum sessiz gibi gözüksede herkes pusuda gizli gizli takip ediyor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.