Jump to content

Sinan3

Üye
 • Content Count

  956
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Non

About Sinan3

 • Rank
  iKtif
 • Birthday 08/08/1991

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6S / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.3.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  istanbul
 1. Hocam imazing programini bilgisayara yukleyin. (Crackli bulmalisiz) Daha sonra programda manage apps kismina gidin. Orda telefonda yuklu olmayan ama daha onceden aldiginiz programlar gozukur. Nettube indirip kurun. 2. Yol ise eger nettube yuklu iken aldiginiz yedek varsa. Bu yedegi imazing ile acin. İcinden nettube u bilgisayara cikartin. Daha sonra yine manage apps kisminda cikarttiginiz nettube u telefona yukleyin. İlk yontemle kardesimin telefonuna nettube yukledim 2. Yontemle kardesimin yedeginden cikarttigim tinypdf i kendi telefonuma yukledim. Burda ki tek kilit nokta bu app ler sizin apple id ye kayitli olmali
 2. İki kere söyledim dikkate almadınız. Bizzat kendim ios11 e gecirdigim cihazima nettube yukledim.
 3. Dediğim program ile deneyin. O uygulamanın telefonda olduğu zamandan bir yedeğiniz varsa yine bu program ile yedek içinden çıkartıp yükleyebilirsiniz. Eğer yoksa program içinde manage apps kısmında vardır. Ordan inidirip yükleyebilirsiniz.
 4. Evet bilgisayar için macos da kullanıyorum. Windows içinde var ancak nerden crack bulursunuz bilmiyorum. Eğer macos kullanıyorsanız link yollayabilirim. Dosya sistemi konusunda da birçok dosyaya erişimi var. Ancak dediğiniz şey yapılır mı bilemem denemeniz gerek
 5. ios 11 e geçince nettube app store olmadığı için yüklenmedi telefona. Ancak imazing programının manage app yerinde bugüne kadar benim apple hesabına kayıtlanan bütün uygulamar gözüküyordu ve ordan nettube ve bir başka app storedan kaldırılmış uygulamayı sorunsuz telefona yükledim. Belki işinize yarar.
 6. Faturaniz olmasa bile cihazi fransandan nakit parayla mi aldiniz ? Eğer kredi kartı ile aldıysanız o dönem ki k.kartı ekstreniz bu işi çözer diye düşünüyorum.
 7. Kilit açılıyor ama ekranı yukarı kaydırmadığın sürece kilit ekranında duruyor. Yani cihaza bakman sadece kilit ekranında bildirimleri saati vs görmeni sağlıyor. Hatta senden başkası yaparsa bunu bildirimlerin içeriği gözükmüyor. İzlediğim videolardan edindiğim fikirler bunlar [emoji3]
 8. Yedeklemenin boyutuna bağlı olarak uzun sürebilir. Herşeyi doğru yaptıysanız sıkıntı çıkmaz. Sıkıntı çıksa bile 5s halen sizde başka yollar bakılır.
 9. 5s in yedeğini bilgisayara alıp ordan 8+ a yüklerseniz kayıpsız herşey geçer. Dikkat etmeniz gereken nokta 2 cihaz aynı versiyonda olmalı veya 8+ 5s den daha üst bir sürümde olmalı. Ayrıca yedeğin bozuk olmadığınada dikkat edin. Başıma geldi çünkü Zaten 8+ tam hazır olmadan 5s de verileri silmeyin. Eğer itunes ile olmazsa 3. parti uygulamara bakarsınız. Ben mac kullanıyorum ve imazing yüklü. Program da transfer to another device seçeneği var ama hiç kullanmadım.
 10. Versionlar aynı ise (değilse bile her 2 telefonu son version a güncelleyebilirsiniz) itunes da 5s e yedek alin daha sonra 8+ a bu yedeği yükleyin.
 11. San franciscodan 6s alırken sim free 6s demiştim ve getirmişlerdi. Şu an X lerde stok sorunu vardır belki. T-mobile veya at&t ile konuşun. Sonuçta alırken hat paketli değilde direk peşin alacaksınız. Telefonu hemen unlock yapabilirler. Tabii bu dediklerim hep varsayım. Operatörler ile konuşmanız gerek
 12. Hazır açık konu varken bende birşey sormak istiyorum. Bu mevcut konum / şu anki konum olayını yeni fark ettim Konum izinlerinde whatsapp sadece kullanırken şeklinde ama böyle olunca şu anki konumu gönder çalışmıyor çünkü bulunamadı diyor. Eğer konum iznini her zaman yaparsam çalışıyor. Çok kötü değil mi ya yada bir bug filan mı var şuan
 13. ilk yardım sırasında cihaz dondu Zaten ara ara dosya silerken hata alıyorum. 43 veya 49 kodlu. Temiz kurulum yapmıştım ama sanırım yüklenirken sıkıntı olmuş. Tekrardan bir temiz kurulum gerekiyor gibi
 14. Arkadaşlar High Sierra da çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım. Bir dosyayı bir klasörden başka bir klasöre taşırken eğer bu klasörleri ayrı ayrı açıp taşırsam sorunsun oluyor. Ama diyelim ki dosya indirilenler klasöründe eğer ben bu dosyayı klasörü açmadan dock'ta bulunan kısayolun içinden seçip taşımaya çalışırsam, koymak istediğim klasör bozuluyor ve bir daha açılmıyor. Klasörün içinde diğer dosyalara (taşıdığım dosyada dahil) spotlight dan ulaşabiliyorum ama klasör açılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatmakta çözüm olmuyor. Ne yapmam gerek ? Sizde de böyle bir sorun var mı ?
 15. iphone 6 için 10.3.3 imzaları açık mı yoksa kaçırdım mı ? Ayrıca şuna merak ediyorum. Cihazda şuan ios 11.0.1 var yedek alıp 10.3.3 yüklesem sonra bu yedeği yükleyebilir miyim ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.