Jump to content

Lovemaker

Üye
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lovemaker

 1. benim cihaz 7 plus. sürüm 10.3.3 jb yapabilirmiyim iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hariç demişler jb goblin olan konuda kafam karişti
 2. Anladım arkadaşlar 7 Plusların %90 ında varmış bende servise götürüp götürmemekte kararsızım bende ekrana bastırınca sıkıntı çıkmıyor dediğim gibi çapraz baskı yapınca çıt sesi geliyor ama
 3. yeni aldığım 7 plus cihazımda sol üst ve sağ alt köşede hafif bastırınca yani teli çok hafif gerdirirmiş gibi yapınca ÇIT sesi geliyor biraz araştırdım %90 kronik bir şeymiş bu eğer 7 plus varsa deneyin ve yazın bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum garantiye götürmeli miyim sıkıntı çıkarır mı?
 4. yeni aldığım 7 plus cihazımda sol üst ve sağ alt köşede hafif bastırınca yani teli çok hafif gerdirirmiş gibi yapınca ÇIT sesi geliyor biraz araştırdım %90 kronik bir şeymiş bu eğer 7 plus varsa deneyin ve yazın bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum garantiye götürmeli miyim sıkıntı çıkarır mı?
 5. yeni aldığım 7 plus cihazımda sol üst ve sağ alt köşede hafif bastırınca yani teli çok hafif gerdirirmiş gibi yapınca ÇIT sesi geliyor biraz araştırdım %90 kronik bir şeymiş bu eğer 7 plus varsa deneyin ve yazın bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum garantiye götürmeli miyim sıkıntı çıkarır mı ?
 6. yeni aldığım 7 plus cihazımda sol üst ve sağ alt köşede hafif bastırınca yani teli çok hafif gerdirirmiş gibi yapınca ÇIT sesi geliyor biraz araştırdım %90 kronik bir şeymiş bu eğer 7 plus varsa deneyin ve yazın bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum garantiye götürmeli miyim sıkıntı çıkarır mı ?
 7. ben yeni 7 plus aldım sürüm 10.3.2 yapamazmıyım bunu ?
 8. arkadaşlar 3 gün önce 7 plus aldım evimdeki süperonline fiber internete bağlanamıyorum sıkıntı yaşıyorum bağlandığım zaman zayıf güvenlik uyarısı diyor tam olarak şu uyarıyı alıyorum WPA güvenli olarak kabul edilemez. bu sizin wifi ağınızsa yöneticinizi bu ağı WPA2 kişisel (AES) güvenlik türünü kullanacak şekilde ayarlayın. diyor abimde 6s var yazılım 10.3.2 onda böyle bir sorun yok ben 7plus ile bağlanmaya çallışytığımda wifi gidiyor abim de giremiyor bende giremiyorum nasıl çözeceğim ?
 9. bekliyorum kardşim teşekkürler şimdiden
 10. Merhabalar elinize sağlık fakat bazı uygulamaları indiremedim dosyasını bulamıyor itube ve locky mesela bi bilginiz varmı?
 11. Spring boardı yeniden başlat gelmiyo yani cydia ya dönüyo tekrar?
 12. Merhaba cydia dan uygulama yükledikten sonra kendini resetliyordu ve uygulama ekranda çıkıyordu lakin şimdi indiriyorum cydia ya geri dönüyo yükleme bittikten sonra otomatik reslemiyo inen uygulama gözükmüyor iphoneyi kapatıp açmadan ?? Her uygulama yklediktn sonra kapatıp açmak sıkıcı varmı bir çaresi ?
 13. Afedersiniz ama 5s kullanıyorum cydia yeni kurdum repo ladım da hile nerede çözemedim
 14. Birde yüklediğim uygulamaları nasıl sileceğim ? cydia içinden siliniyormuş ama bulamadım
 15. Merhabalar forumda yeniyim JB yapıyım dedim ilk kez 2 haziran yapıp jb başlattım sorunsuzca oldu cydia kurcalarken telefon karardı şuan sessize alma duşunu indirdiğimde titriyor ama ekran simsiyah hiçbirşekilde ışık yok telefon açık itunes üzerinden geri yükle dedim fabrika ayarına dönüp tekrara jb liyeceğim doğrumudur?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.