Jump to content

bugraikizoglu

Üye
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

About bugraikizoglu

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  4S / FU
 • Firmware Bilgisi
  7.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone

bugraikizoglu's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

8

Reputation

 1. Sadece telefonumu verdiniz, yoksa şarj aletini, kulaklığını, kutusunu, faturasını falan istediler mi? Bir de telefonunuzu alırken nelere dikkat ettiler? Mesela benim cihaz JB'li. Çok temiz cihazım ama nelere dikkat ediyorlar çok merak ediyorum.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 2. Trafik olayı yok, Yandexde anlık var. Çok ilginç bir şekikde önünüzde yol tıkandığı anda Yandex bunu gösteriyor, sizde zaten gözünüzle tıkandığını görüyorsunuz. Keşke TomTom'da da olsaydı bu özellik.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 3. Ben de de sadece camiler görünüyor. Camileri kapatma özelliği var mı? Ben ayarlarda göremedim.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 4. Öncelikle geçmiş olsun. Biraz daha bilgi verebilirmisiniz. Mesela K.K. Fotosunu kime gönderdiniz? Bilginiz dışında kim çekmiş bahsi geçen 2000TLyi?  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 5. Amerika'dan alınmıştır. 16GB Siyah Renk iPhone 4S. Herhangi bir arızası yoktur. Servis vb. gibi bir işleme tabi olmamıştır. Oldukça temizdir ve temiz kullanılmıştır. Telefon modeli: iPhone 4S Siyah Hard Disk Büyüklüğü: 16GB Yazılım: iOS 7.1.2 Alındığı Yer: Amerika (Pasaport Kayıtlı) Ek açıklama: Kutusu kayboldu, orijinal şarj kablosu bozulduğu için Ttec marka vereceğim ve kulaklığı tertemiz vereceğim Şehir: İzmit / Kocaeli Fiyat: 600 TL Ödeme Şekli: Nakit Elden Teslim veya önce ödeme sonra kargo ile tüm Türkiye gönderebilirim. İletişim Bilgileri: mail : galibasey@gmail.com GSM : 0536 436 36 50  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 6. 1TL'ye ürün muhabbeti nereden baksan 5 yıldır var. Bu sitede nereden baksan 2-3 yıllık belki de daha eski bir site. Senin duyarlı davranman tabiki bizler için güzel bir şey ama keşke kelimelerini daha temkinli seçseydin. Neyse birbirimizi anladığımıza göre forumun tadını çıkartmaya devam edelim boş yere gerilmeyelim  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 7. Hiç alış-veriş yapmadığın bir siteye neredeyse dolandırıcı muamelesi yap, sitenin rıskı ile oyna, forumda kötü lanse et, -biz aldık sıkıntı yok. diyenlere de -vebali referans olanların boynuna. diyerek bizleri zan altında bırak. Ne yapmak istediğini daha açık bir şekilde yazarmızın bize? Öncelikle kimseyi zan altında bırakmaya hakkın yok. Zan altında bırakman için aksini kanıtlaman lazım. Son olarak bu site kime aitse artık ne babamın oğlu ne tanırım ne de bilirim. Sadece alış-veriş yaptım ve memnun kaldım...  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 8. Sayenizde şimdi hatırladım; FB Messanger'ı silmiştim. Kesin ondan kalandır  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 9. Merhabalar Arkadaşlar bugün multitaskı açtığımda isimsiz ve öngörüntüsü saydam siyah olan bir program vardı. -bu ne ya. diyerek tıkladım ama hiç bir şekilde tepki vermedi. Korkarak kapattım hemen. Sizce nedir ne değildir bilginiz var mı veya başınıza böyle bir şey geldi mi?  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 10. Kargo veya ürün ile ilgili hile yaptığı konusunda haklı olabilirsiniz arkadaşlar. Aldığım ürünler genelde 30TL ürezi olduğu için galiba ne kargoda ne de üründe hiç bir sıkıntı yaşamadım.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 11. Ben de daha önce bir çok defa alış-veriş yaptım. Hiç bir sorun yaşamadım. Dolandırı olduğunu söylemişsiniz. Var mı bir tecrübeniz? Varsa biz de bilelim arkadaşlar. Yoksa da ben söyleyim dolandırıcı falan değil site ama ürün kaliteleri 2. sınıf diyebilirim. Onun dışında sıkıntı yok arkadaşalar.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 12. -ben para ile aldım ama şimdi ücretsiz, paramın iadesini talep ediyorum. diye mail atsanız da Apple'ın para iadesi yapacağını hiç zannetmiyorum. Sonuçta Apple hiç bir şekilde ücretlendirmeye veya ücretsiz dağıtıma karışmıyor. Hatta ücretli programlardan %30 pay alıyor. Bir yapımcının uygulamayı daha sonra ücretsiz yapması da kimseyi kazıklamış veya aptal yerine koymuş olmuyor. Yapımcı kimseyi Pro versiyonunu alırtmak için zorlamamıştır, alan herkes kendi isteği ile almıştır. O yüzden burada bize şikayet etmenin, birilerini azarlamanın hiç bir manası yok. Buradaki kimse sana bunu zorla aldırtmadı. Atarsın şikayetini yapımcıya alırsın cevabını...  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 13. insanelyi reposunda ios7 ve ios8 içindir diyor.  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 14. ios 7 telefonuma yükledim. Ayarlarda görünüyor ama bir türlü çalıştıramadım. Üstüne bir de bugün sabah güncelleme geldi cydia'dan. Biz daha çalıştıramadan güncelledik bi de  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
 15. Yükledim ana safe moda atıyor. Cihaz: i4s 7.1.2  Uzayın derinliklerinden Teleport ile gönderildi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.