Jump to content

MrCrisiss

Üye
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

MrCrisiss last won the day on October 1 2015

MrCrisiss had the most liked content!

Community Reputation

90 Good!

About MrCrisiss

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 04/17/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad Air
 • Firmware Bilgisi
  9.1
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  istanbul
 1. İyiki dedin be ben bilmiyordum. Sanada yazayım anlamadığın yorumlara alıntı yapma beni anlayan anlıyor. iPhoneden yazıldı.
 2. Yorumumun nesi rahatsız etti seni beğenmezsen es geçersin. Artık betalar gerliştiricilere gelmiyor public beta denen bir olay var onuda geçtim ben belki geliştiriciyim ve bu durumdan şikayetçiyim ne biliyorsun. Bence sen gerekçesini anlamadığın yorumlara alıntı yapma.
 3. Bu nedir yahu beta beta steve öldü işler karıştı. Arkadaş önceden rahattık her sürümde betamı olur bo..... çıkardılar iyice ana sürüm yapar betasını çıkarırsın tamamda ara sürüm'ün betasımı olur bu neyin kafası çözemiyorum.
 4. Artık uygulamaları mac'e kopyalama devri bitti uygulamaları kopyalamıyor, siz yedek alıyorsunuz log tutuyor yedeği yüklediğiniz zaman uygulamaları yeniden appstore'den indiriyor.
 5. Yazık o paralara o paraya araba alınır araba.
 6. Yaklaşık iki gündür kullanıyorum yosemiteye göre hızlı safari 9 güzel açılış hızı vs süper fakat (bana göre)çok önemli eksileride var. Öncelikle stabil değil donmalar kasmalar mevcut uygulama açılış ve kapanışları kafasına göre desem yeridir ve şarj performansı kötü yosemite ile kıyasladığımda bana göre %30 %40 lık bir şarj düşüşü var benim için en kötü yanı bu. Sürekli kullanımda şarj süresi yaklaşık 10 saat giden late 2014 sonu macbook prom el capitanda 6 saati görmüyor sanırım yosemiteye geri döneceğim.
 7. Yaklaşık 1 saatir kullanıyorum hızda bariz şekilde artış mevcut safari 9 güzel. Devamı gelecek.
 8. İndirdim indirmesinede yüklemeye fırsat olmadı akşama yükleyip bakacağım akşama kadarda yükleyen arkadaşların yorumlarını görürüz. iPhoneden yazıldı.
 9. İndirmede birkaç defa hata versede devam ediyorum yarın işe uykusuz gideceğim anlaşılan.
 10. Bekliyorum bakalım nasıl oldu ilk public betayı yükleyip geri dönmüştüm umarım Craig haklı çıkarda yosemitenin iyileşmiş ve performansı artmış halini görürüz ama açıkcası pek ümitli değilim ama. İnşallah ios 9 daki gibi beklentilerim çöp olmaz.
 11. Arkadaş zorla yazdırttınya ... doların yükselmesine dolar yükselince senin cebine fazla paramı giriyor halkın ülken ilerimi gidiyor ona bak sen.Kazandığın para aynı sen kalkmış neymiş dolar yükselmiş apple'ın kabahati yok dolar yükseldi diye iphone 4500 tl olmuş ben gideyim alayım uyan arkadaş uyan yaaaa. Alma arkadaş alma akıllan. Sen alma,o almasın,bu almasın,şu almasın hep beraber görelim apple'ın kıçını. iPhoneden yazıldı.
 12. Alevleneceğim birşey yok.Bende açıkça diyorumki ...........mışım doların yükselmesine halkım ben gibi olsa bak o fiyatlar nasıl dibe çakılıyor almayın yeni cihazları bakın ne oluyor görün. Ama halkım aksine gider store kapısında kuyruk olur kredi kartı ile alır sonra başı iki eli arasında ekstre ödeme derdine girer sağdan soldan borç toplama derdine girer yada gider operatöre 1 liralık şeye 10 lira verir sonra iki sene fahiş fatura öder ben böyle çok insan tanıyorum. iPhoneden yazıldı.
 13. Şu döviz kuruydu carttı curttu geçin bunu geçin,sen döviz kuruna bakma cebinden çıkan paraya bak arkadaşım döviz kuru artınca senin gelirin arttıdamı böyle apple avukatı oluyorsun. Apple sen global bir şirketsin dünyaya satış yapıyorsun bir zahmet (bir zahmet diyince ümit besen abimin şarkısı aklıma geldi) satış yaptığın ülkelerin şartlarına bakacaksın ötesi yok. Sizde bu dövizdi carttı curttu bahanelerinin ardına saklanmayın sığınmayın döviz artınca kimlerin cebine para giriyorsa gidin onlara fahiş fiyata satın ben gelirime ve cebimden çıkan paraya artı ülkemin şartlarına bakarım aslolan budur.
 14. Apple taban,kök, kulanıcısının,alıcısının kıymetini hiç bilmeyen gözünü para hırsı bürümüş bir şirket haline geldi bizde buna ..... kalktı derler. Apple'ın bu sene alınacak tek ürünü apple tv ama ben onuda almayacağım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.