Jump to content

ugacomtr

Üye
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About ugacomtr

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 10/14/1982

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad Mini
 • Firmware Bilgisi
  7.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Ankara

Contact Methods

 • Facebook
  umutgokhanaykan@hotmail.com
 • Instagram
  umutgokhanaykan@hotmail.com

Recent Profile Visitors

1,003 profile views
 1. selamlar. jbtamamlandı diyr. yalu already jailbroken diyor. fakat ekranda hicbiryerde cydia uygulaması simgesi yok. betaların hepsiyle denedim neden olabilir ?
 2. selamlar. benim sistemim de benzer lga 775 sistem. sierra kurulumda usb den boot edince bu sisteme kurulamaz diye hata almaktayım. eger usbden sorun yasiyorsam calisanini nasil elde edebilirim? teşekkürler.
 3. selamlar. link calismiyor. sadece rdrive linki calisiyor. yenileyebilir misiniz? @-MaTaDoR-
 4. 10 a cikartmiyon tamam da 32 bit cihazlara bari 9 a cikart. gavur degil mi herşey beklenir. yılbaşında cıkmazsa beklemeyin fazla zaten. 6s icin ins jailbreakli kullanabilirim.
 5. Merhabalar. 8.1.3 iphone 5 global cihazım var. jb yüklü. 8.4 e yükseltmek istiyorum.itunes eski sürüm yüklü. windows 7 temiz kurulum yapıp kurabilecegim ikinci bilgisayardan deniyorum. ipsw den dosyamı aldım ve iphoneyi itunes bagla ekranına getirip itunesten shift ile yüklemeye calisiyorum. hatalar alıyorum. 1394. bu hatayı host dosyasıyla geçiyorum. başka bir hata geliyor. imzalar kapalı diye yükleyemiyor muyum? ya da nasıl yüklerim. jailbreak gitmesin diye yüklemenin başka bir yolu var mıdır? yardımcı olabilecek arkadaş varsa whatsappdan haberleşebilir miyiz? 0535 463 01 78 gökhan ismim. iş telefonum oldugundan ses kaydetme yapması benim icin cok önemli. teşekkür ediyorum. iyi forumlar.
 6. Merhabalar. 8.1.3 iphone 5 global cihazım var. jb yüklü. 8.4 e yükseltmek istiyorum.itunes eski sürüm yüklü. windows 7 temiz kurulum yapıp kurabilecegim ikinci bilgisayardan deniyorum. ipsw den dosyamı aldım ve iphoneyi itunes bagla ekranına getirip itunesten shift ile yüklemeye calisiyorum. hatalar alıyorum. 1394. bu hatayı host dosyasıyla geçiyorum. başka bir hata geliyor. imzalar kapalı diye yükleyemiyor muyum? ya da nasıl yüklerim. jailbreak gitmesin diye yüklemenin başka bir yolu var mıdır? yardımcı olabilecek arkadaş varsa whatsappdan haberleşebilir miyiz? 0535 463 01 78 gökhan ismim. iş telefonum oldugundan ses kaydetme yapması benim icin cok önemli. teşekkür ediyorum. iyi forumlar.
 7. @smartdisk Merhabalar Linkler kırık yenileyebilir miyiz? Teşekkürler.
 8. Merhabalar. zeppeline fenercell arıyorum ama bulamadım Şimdiden teşekkürler.
 9. Merhabalar. androidlerdeki numaralara isim yazınca arama gibi bir program var mı? harflere karşılık kanka yazınca kanka cıkarabiliyor muyuz? simdiye kadar androidlerde böyle arıyordum. cok isime yariyordu.
 10. Yanıt için tekrar teşekkürler. uygulamaların falan yedegine gerek duymuyorum. sıfırdan yüklerim tekrardan. kalıntı püsürük kalmasın.. tek derdim cydiamda yüklü olanlar. mesela springtomize calismazsa benim icin jbsiz cihaz. insallah zamanla calisirlar.
 11. Merhabalar Springtomize istiyorum sadece. çalıştırabilen var mı?
 12. öncelikle teşekkür ederim @kaan0513 az bilgim oldugunu zannediyorum. galiba yapabilirim. ipsw den ip5 (globalmiydi gsm miydi hatırlayamadım.) indirecegim. dfu modda itunesten yükleyecegim. sonra jb. dogru mudur?
 13. teşekkürler. basitmiş 3gs ile baya bi ugrasmistim zamanında. yeniler basitleşmiş...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.