Jump to content

Anchen

V.I.P.
 • Content Count

  3,823
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Non

About Anchen

 • Rank
  VIP
 • Birthday 10/01/1992
 1. #Konu Güncellendi 5.1.1 sürümüne ait linkler ve bilgiler eklenmiştir. Revize edilmiş bir CPU kullanılan iPad2 Wifi (iPad2.4) ait linkler ve bilgiler eklenmiştir. "The new iPad" ait linkler ve bilgiler eklenmiştir. Görseller yakın bir zamanda yenilenecektir.
 2. Bu dosyadan notcom un verdiği bilgilere (tercümesi ettim kendim denemedim) ulaşabilirsiniz. http://t.co/iHckKHiy
 3. Konuya resim ekledim orada ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.
 4. Pek vaktim olmadığı için ilk an yazamadım ancak şimdi bir kaynaktan bulduğum yazıyı çevirdim ancak hatalar varsa affola. Not: Sınavlarım olduğu için biraz vakit sıkıntım var . Bu yüzden yeni bir bilgi ya da yanlış gözünüze çarparsa bana özelden mesaj atarsanız daha iyi olur. Konu altını takip edemeyebilirim.
 5. iTunes 10.5.1 (Windows x86/32-bit, 65.6 MB) Direk Link iTunes 10.5.1 (Windows x64/64-bit, 67.3 MB) Direk Link iTunes 10.5.1 (Mac, 102 MB) Direk Link iTunes aracılığıyla almadığınız müziklerinizi için iCloud dan faydalanmak istiyorsanız, iTunes Match bunun için mümkemmel çözüm. iTunes Match PC ve Mac cihazlarınızda iTunes da yerleşik, iOS cihazlarınızda Music uygulamasında yerleşik olarak bulunmaktadır. Ve bütün koleksiyonunuzu kaydetmenize olanak sağlıyor. Sadece yıllık $24.99 gibi bir ücret karşılığında. Nasıl Çalışıyor ? iTunes Match öncelikle koleksiyonunuzdaki şarkıların iTunes Store da olup olmadığını karşılaştırıyor. Eşleşen herhangi bir müzik otomatik olarak iCloud a ekleniyor. iTunes Store da 20 milyon şarkı olduğundan beri büyük ihtimalle sizin şarkınız olasılıkla zaten iCloud da. Sizin yapmanız gereken tek şey iTunes da bulunmayını upload etmek. Bir kere müziğiniz iCloud a gittiğinde, istediğiniz cihazınızdan çalabilir ya da o cihaza indirebilirsiniz. Ayrıca sizin iTunes Store da eşleşme yakaladığınız şarkıların sizdeki kopyaları düşük kalite bile olsa iCloud da bulunan kalitesi ile dinliyorsunuz.
 6. >http://www.youtube.com/watch?v=zwx9PUX_tz8
 7. Benim kullandığım "pull badge" seçeneğinde arada bildirimlerin üst üste gelmesinde kaynaklı bir karışıklık oluşabiliyor arada bilginize. Ancak tabi pull badge in hangi yönde olması ayarlayarak aşılabilir diye düşünüyorum.
 8. MULTIUPLOAD iPhoneyardim.net reposundan yükleme yapabilirsiniz. iOS4 kullanıcılara uygulamaları klasörleme imkanı sundu. Ne yazık ki bu klasörler limitli kullanım imkanı sunuyordu. FolderEnhancer bu özelliği sizin için geliştiriyor. Klasörlerin daha hızlı açılmasını, klasörler için sayfa yaratılabilmesini, klasçr içinde klasör yaratabilmenizi, dockta klasör yaratabilmeniz gibi bir sürü şeyi sağlamaktadır. Ayrıntılı Bilgi (İngilizce) >http://www.youtube.com/watch?v=5pCRh7gcAOs&feature=player_embedded >http://www.youtube.com/watch?v=RA5OBW1wVXQ&feature=player_embedded Resimler programa ait stil örnekleri sayfasından alınmıştır. Ve farklı ayarlar ile ortaya çıkan stilleri örneklemektedir. [TABLE=class: wikitable] [TR] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Versiyon[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Yayınlanma Tarihi[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Özellikler[/TD] [/TR] [TR] [TD]1.5.3[/TD] [TD]-[/TD] [TD]- Retina Duvar Kağıtlarının düzgün gösterilmemesi sorunu giderildi. - Gazete Bayisi uygulamasının içine icon sürüklenememesi sorunu giderildi. - Gazete Bayisi klasör içine taşınırsa artık doğru mini-icon görüntülenecektir. - Ayarlardaki "Reset to Defaults" image dosyasının retina versiyonu eklenmiştir.[/TD] [/TR] [TR] [TD]1.5.2[/TD] [TD]-[/TD] [TD]- iOS5 te klasör sayfaları arasında icon taşınmasında yaşanan crash giderildi. - ScrollingBoard ile kullanılırken yaşanan crash giderildi. (Bu uygun bir fix değildir ancak crashi önlemektedir. ScrollingBoard uygulamasının geliştiricisinin bir güncelleme yapması gerekebilir.)[/TD] [/TR] [/TABLE]
 9. Not: Bu uygulama ben data kullanımı bildirimi aldığım için şahsım tarafımdan yüklenip denenmemiştir. Bilgilendirme almayanlar için yararlı olacağı düşünülerek paylaşılmıştır. Dosya Adı : org.thebigboss.sbsdatausagetoggle_3.0_iphoneos-arm_fabius.deb Dosya Boyutu : 47.48KB HotFile | MediaFire | MultiUpload Data Usage SBSettings Add-on ile SBSetting e eklenen toogle sayesinde hücresel veri ağı kullanım istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Gösterilen istatistik geçerli veri oturumunu saymamaktadır. Yani veri oturumu kapatıldığında dahil edilmektedir. Ayrıntılı Bilgi (İngilizce) [TABLE=class: wikitable] [TR] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Versiyon[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Yayınlanma Tarihi[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Özellikler[/TD] [/TR] [TR] [TD]3.0[/TD] [TD]-[/TD] [TD]- SBSettings 5.2 API ile uyumlu hale getirildi. - Yeni ve basitleştirilmiş düzen. - Optimum seviyede kullanıma yardımcı olmak için ideal kullanım göstergesi eklendi. - Ayarlar uygulamasına ek seçenkler eklendi. ()[/TD] [/TR] [/TABLE]
 10. Rica ederim. Benim klasik slider yerine "Pull badge" seçeneği hoşuma gitttiği için kurdum. Android yok diye biliyorum. Sunduğu açılış şekilleri şunlardır ;
 11. Dosya Adı : de.sirpreis.movelstounlock_1.7_iphoneos-arm.deb Dosya Boyutu : 876.47KB HotFile | MediaFire | MultiUpload Move2Unlock ile kilit ekranından cihazınızın hangi şekilde açılmasını istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Kilit ekranını hareket ettirebilecekken neden o sıkıcı "slider" kullanasınız ki ? Uygulama seçeneklerine "Settings"(Ayarlar) uygulmasının altında erişebilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi (İngilizce) [TABLE=class: wikitable] [TR] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Versiyon[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Yayınlanma Tarihi[/TD] [TD=class: table-Yes, bgcolor: #D3D3D3]Özellikler[/TD] [/TR] [TR] [TD]1.7[/TD] [TD]23 Ekim 2011[/TD] [TD]- iOS5 Uyumluluğu - Yeni "Pull badge" ve "Pull badge" renk ayarlama seçeneği eklendi. - "Rotate Lockscreen" açılış seçneği eklendi. - "Rotate Vault" açılış seçneği eklendi. - Feedback emaili değiştirildi. - "Turn Lockscreen" seçeneği karışıklıkları önlemek için "Peel Lockscreen" olarak değiştirildi.[/TD] [/TR] [TR] [TD]1.6.2[/TD] [TD]31 Temmuz 2011[/TD] [TD]- Cihazın açılması engelleyen hata düzeltildi.[/TD] [/TR] [TR] [TD]1.6.1[/TD] [TD]29 Temmuz 2011[/TD] [TD]- Müzik çalarken "pull badge" in gözükmemesi hatası düzeltildi.[/TD] [/TR] [/TABLE]
 12. Şahsen bir yazılımsal unlock çıkacağını düşünmüyorum.
 13. 3GS yazısının altındaki tablo iPhone2,1 yazanlar.
 14. Custom programlarına bakacak vaktim olmadığı için bakamadım eğer yeni birşey çıkıyorsa bilemem . Bir ekran görüntüsü koyarsanız daha iyi olur . Böyle yanlış birşey söylemek istemem .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.