Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

nykt

Üye
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About nykt

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 02/18/1994
 1. Anlamasını istediğim kişi anladı hocam:) Problem yok yani öğreneceğimi öğrendim...
 2. Retina Display'i destekliyor mu? Apptrackr üzerinden 2 tane indirdim fifa 11 ikisinde de retina display yoktu.
 3. Tamam saol. Aciliyeti olduğundan değil de, rahatsız ediyor gerçekten. Programı kapatırken elim hemen normal tıklamaya gidiyor, böyle olunca da arka planda kalıyor işte.
 4. Nasıl imkansız hocam? Jb ile işletim sistemine her türlü şey yaptırılıyor, bu mu yaptırılamayacak yani?
 5. Tamam hocam onu ben de yapıyorum zaten:D Önemli olan benim bahsettiğim olayı yapmak:D
 6. Ben birşey sormak istiyorum;Şimdi home tuşuna kısa bir süre basılı tutunca uygulamayı kapatma olayını yaptım. Ama benim asıl istediğim ve bana doğal gelen bu değil. Benim istediğim home tuşuna normal basınca uygulama kapansın(ki bu programla bu kısmı yapılabiliyor), home tuşuna kısa bir süre basılı tutunca da uygulama kapanmadan ana ekrana döniyim, yani uygulamayı multitasking'e atsın(uygulama arka planda çalışmaya devam etsin). Bence Apple'n da yapması gereken buydu. Çünkü insanlar genellikle uygulamadan komple çıkmak ister(multitasking'e atmamak yani) ve bu genel birşey olduğu için en kolay şekilde yapılmalı yani home tuşuna birkez basarak. Arada sırada da uygulama arkada çalışmaya devam etsin ister, o da home tuşuna kısa bir süre basılı tutunca olsa tam olacak işte. Sorum şu, bu istediğim şey yapılabilir mi, yapılırsa nasıl yapılır, hangi programlar lazım?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.