Jump to content

i-Repair

Moderatör
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

i-Repair last won the day on May 28

i-Repair had the most liked content!

Community Reputation

37 Non

2 Followers

About i-Repair

 • Rank
  "Apple Certified IOS Technician"

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  12.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Antalya

Contact Methods

 • Twitter
  https://twitter.com/i_repairr_tech

Recent Profile Visitors

1,583 profile views
 1. Merhabalar, Servise bu şikayetlerle gelen bazı cihazlara dfu modda geri yükleme yaparak sorunu çözdük. Yedeklemelerinizi alıp cihaza temiz bir kurulum gerçekleştirebilir misiniz? Son durumu burada da paylaşabilirseniz sevinirim.
 2. 7Plus cihazlarda her ne kadar Apple kabul etmesede kronik şebeke ve ses kalitesi sorunu mevcut. 7plus ve 8 arasında kalmışsanız kesinlikle 8'i tavsiye ederim.
 3. Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş
 4. Dışarıda arka cam değişimi yaptırırsanız cihazınız yetkisiz müdahaleden dolayı garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Servise gönderdiğiniz takdirde yine swap bedeli sunarlar.
 5. Maalesef hiç bir yetkili servis arka camda kırık bulunan bir cihaz için ekran değşimi yapmaz. Cihaz için direkt swap değişim fiyatı çıkar.
 6. Çok özür dilerim, başlıkta ki iPhone X için olduğunu gözden kaçırmışım. Doğru fiyatlandırma
 7. 450 TL? Pil değişim ücretleri KDV 319 TL'dir. Hangi servis noktasından hizmet alıyorsunuz?
 8. Kesinlikle çok saçma bir uygulama ama maalesef durum bu Testlerden geçen cihazların pillerine müdahale edilmiyor artık.
 9. Merhabalar, Apple'da ki pil prosedürü geçtiğimiz ay değişti. Cihaz pil ömrü performansı testlerinden pass geçerse hiçbir işlem yapılmadan cihaz geriye gönderilir.
 10. 12.1.4 sürümünü indirerek DFU modda geri yüklemeyi deneyin. Bize bu sorunla gelen müşterilerde bu şekilde etkinleştirme sorununu çözüyoruz.
 11. Merhabalar, Maalesef bahsetmiş olduğunuz çizikler pasta-cila yada diğer alternatif yöntemlerle( diş macunu vb.) geçmez. Biraz klişe bir söz olacak ama en iyi yöntem telefonu ilk alındığından itibaren ekran koruyucu takarak kullanmak.
 12. Merhabalar, Geçenlerde bahsetmiş olduğunuz olay bir müşterimizin de başına geldi. Eski cihazında ki yedekleri yeni cihaza aktarmak istediğimizde hata verdi. Ancak orada ki durum sizin anlatmış olduğunuzun tam tersiydi. Eski cihazın sürümü 12.1.4 yeni cihazın sürümü 12.1.2'ydi. Sizinde iCloud yedeklemeleri arasında sürüm farkı varsa hata alınmış olması normal. Bu arda cihazı i-tunes üzerinden kurmayı denediniz mi? Cihazın kurulum ekranında yeni bir iPhone olarak yada iCloud'dan değil de i-tunes ile kurulum yapmayı dener misiniz?
 13. Merhabalar, Alınan 9 hatası için anakarta müdahale edilmesi gerekiyor. Nand belleğin sökülüp tekrar kalıplanıp ardından da programlanması ile sorun giderilebilir.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.