Jump to content

i-Repair

Moderatör
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

i-Repair last won the day on April 12

i-Repair had the most liked content!

Community Reputation

32 Non

2 Followers

About i-Repair

 • Rank
  "Apple Certified IOS Technician"

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  12.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Antalya

Contact Methods

 • Twitter
  https://twitter.com/i_repairr_tech

Recent Profile Visitors

1,426 profile views
 1. Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş
 2. Dışarıda arka cam değişimi yaptırırsanız cihazınız yetkisiz müdahaleden dolayı garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Servise gönderdiğiniz takdirde yine swap bedeli sunarlar.
 3. Maalesef hiç bir yetkili servis arka camda kırık bulunan bir cihaz için ekran değşimi yapmaz. Cihaz için direkt swap değişim fiyatı çıkar.
 4. Çok özür dilerim, başlıkta ki iPhone X için olduğunu gözden kaçırmışım. Doğru fiyatlandırma
 5. 450 TL? Pil değişim ücretleri KDV 319 TL'dir. Hangi servis noktasından hizmet alıyorsunuz?
 6. Kesinlikle çok saçma bir uygulama ama maalesef durum bu Testlerden geçen cihazların pillerine müdahale edilmiyor artık.
 7. Merhabalar, Apple'da ki pil prosedürü geçtiğimiz ay değişti. Cihaz pil ömrü performansı testlerinden pass geçerse hiçbir işlem yapılmadan cihaz geriye gönderilir.
 8. 12.1.4 sürümünü indirerek DFU modda geri yüklemeyi deneyin. Bize bu sorunla gelen müşterilerde bu şekilde etkinleştirme sorununu çözüyoruz.
 9. Merhabalar, Maalesef bahsetmiş olduğunuz çizikler pasta-cila yada diğer alternatif yöntemlerle( diş macunu vb.) geçmez. Biraz klişe bir söz olacak ama en iyi yöntem telefonu ilk alındığından itibaren ekran koruyucu takarak kullanmak.
 10. Merhabalar, Geçenlerde bahsetmiş olduğunuz olay bir müşterimizin de başına geldi. Eski cihazında ki yedekleri yeni cihaza aktarmak istediğimizde hata verdi. Ancak orada ki durum sizin anlatmış olduğunuzun tam tersiydi. Eski cihazın sürümü 12.1.4 yeni cihazın sürümü 12.1.2'ydi. Sizinde iCloud yedeklemeleri arasında sürüm farkı varsa hata alınmış olması normal. Bu arda cihazı i-tunes üzerinden kurmayı denediniz mi? Cihazın kurulum ekranında yeni bir iPhone olarak yada iCloud'dan değil de i-tunes ile kurulum yapmayı dener misiniz?
 11. Merhabalar, Alınan 9 hatası için anakarta müdahale edilmesi gerekiyor. Nand belleğin sökülüp tekrar kalıplanıp ardından da programlanması ile sorun giderilebilir.
 12. @BelmaciYapılabilecek tüm işlemler ve yönlendirmeler yapılmış. Bundan sonra ki süreçte yapılabilecek en iyi adım cihazın yetkili servise verilmesi olacaktır. Detaylı yazılımsal ve donanımsal testler sonrasında servis tarafından mutlaka bir çözüm yolu sunulacaktır.
 13. Merhabalar, Apple iPhone ürünleri için 3.taraf pillerle alakalı servis prosedüründe güncellemeye gitti. Bundan sonra üçüncü taraf pil bulunan bir iPhone'da pille ilgili olmayan bir sorun nedeniyle servise başvuran müşteriler için, üçüncü taraf pil dikkate alınmayacak ve pil harici diğer sorunlar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilecektir.
 14. Merhabalar, Alacağınız iPad 4 cihaz uzun vadeli olmayacaktır bu yüzden bütçenize göre iPad Air, Air 2 yada iPad Pro'yu tercih edebilirsiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.