Jump to content

Techno Garage

Moderatör
 • Content Count

  7,870
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Techno Garage last won the day on October 10 2020

Techno Garage had the most liked content!

Community Reputation

404 Great!

6 Followers

About Techno Garage

 • Rank
  "Apple Certified IOS Technician"

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone XR / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  Apple Watch
 • Firmware Bilgisi
  12.4
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Unknow

Contact Methods

 • Twitter
  https://twitter.com/i_repairr_tech

Recent Profile Visitors

4,152 profile views
 1. Merhabalar, Cihazı DFU modda i-Tunes üzerinden sıfırlayarak sorunu çözebilirsiniz. Tabi öncesinde yedeklemeleriniz almanız gerekmekte.
 2. Merhabalar, Pil değişiminden sonra yazılımı sıfırladınız mı?
 3. Merhabalar, Cihazınızda yetkisiz müdahale tespit edildiği için işlemsiz olarak iade edilmiş. Yani eski cihazınız hiçbir işleme tabi tutulmadan size geri gönderilmiş.
 4. Merhabalar, Yedeklemelerinizi alıp cihazı iTunes üzerinden geri yükleyin.
 5. Merhabalar, Konu ile alakalı olarak Apple destek hattı 0216 282 15 11 ile görüşebilirsiniz.
 6. Merhabalar, "Bu aygıtı sil "seçeneği bütün dataları siler. İcloud'dan çıkış yapmak isterseniz de "Hesaptan kaldır" seçeneğini seçmelisiniz.
 7. Merhabalar, Cihazınızın garanti belgesi varsa herhangi bir yetkili servise giderek numaranız üzerine açtırabilirsiniz.
 8. Apple iPhone cihazları için İOS 13.6 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte cihazlara Apple CarKey desteği geldi. Bu da kullanıcıların dijital araba anahtarlarını cüzdan uygulamasına kaydedebileceği ve iPhone ve iPad üzerinden kullanabileceği anlamına geliyor. CarKey şimdilik BMW modelleriyle uyumlu olsa da iOS 14 ile birlikte diğer firmalar için de kullanılabilecek.
 9. Merhabalar, "Panic" kelimesini genellikle kendi kendine kapanıp açılan cihazların tuttukları log kayıtlarında görebilirsiniz. iPhone cihazların böyle bir modda çalıştırıldığına hiç şahit olmadım.
 10. Merhabalar, Ortak kullandığınız mail hesabı (gmail/outlook) varsa ve kişiler mailde yedekliyse oradan çekiyor olabilir.
 11. Merhabalar, Öncelikle ; -Farklı bir sim kart ile cihazınızı denediniz mi? -Ağ ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi? -DFU modda geri yüklemeyei denediniz mi? -Cihazın IMEI numarasının kayıtlı olup olmadığına yada klonlanmış olup olmadığına baktınız mı?
 12. Merhabalar, evet bu bir sorundur. Ancak cihazınızı yetkili servise teslim edecekseniz yetkili servislerin cihaz değiştirme yetkisi bulunmamaktadır. Bu sorundan dolayı yine ekran değişecektir. Bunun için(cihaz değişimi)İstanbul'da ki Zorlu yada Akasya'ya gitmeniz gerekiyor. Böyle bir imkanınız yoksa eğer cihazı yetkili servise bırakmadan Apple Destek(0216 282 15 11) ile görüşün.
 13. Merhabalar, Mesai saatleri dışında ulaşabileceğiniz bir destek hattı yok. Mesai saatleri içerisinde 0216 282 15 11 detsek hattını arayabilirsiniz.
 14. Merhabalar, 4013-4014 hataları NAND bellek hatasıdır. NAND belleğin yeniden kalıplanıp programlanması gerekmektedir. İşlemle alakalı bilginiz yoksa profesyonel destek almanız gerekiyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.