Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!

cepmarket

Sponsor
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

cepmarket last won the day on July 28

cepmarket had the most liked content!

Community Reputation

26 Non

About cepmarket

 • Rank
  Sponsor

Profile Information

 • Cinsiyet
  Seçim Yok
 • Kullandığınız Cihaz
  Listede Yok
 • Firmware Bilgisi
  12.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  istanbul

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/Cepmarket/
 • Twitter
  https://twitter.com/krkekrndegisimi
 • Instagram
  https://www.instagram.com/cepmarket.com.tr/
 • Website URL
  https://cepmarket.com.tr

Recent Profile Visitors

624 profile views
 1. iPhone XR Ekran Değişimi iPhone XR ekran değişimi 2006 yılından bu yana Kadıköy'de hizmet veren CepMarket servisimizde yalnızca 1 saatte gerçekleştirilen oldukça uygun fiyatlı ve hızlı bir işlemdir. Tamirde cihazdaki bilgiler silinmez veya veriler kaybolmaz. Takılan ekran ile çıkarılan ekran arasında kalite farkı bulunmamaktadır. Görüntü renk tutarlılığı, ışık yoğunluğu, ekranın harcadığı enerji ya da buna benzer konularda değişim olmaz. OEM Ekran Değişimi iPhone XR ekran değişimini cihaz teslim edildiği andan itibaren bir saat gibi kısa bir sürede tamamlıyoruz. Birçok müşterimiz dilerse servisimizde vakit geçirerek cihazlarını aynı gün teslim alabiliyor. Ekran değişiminde varsa ön paneldeki çizikler, çentikler ya da buna benzer küçük hasarlar ortadan kalkar. Cihaz tekrar sıfır görünümüne kavuşur. Ekranda çizgiler, siyah noktalar ya da dokunmatiğin çalışmadığı bölgeler varsa tümüyle düzelir.
 2. iPhone 7 Plus Ön Cam Yenileme iPhone 6'dan bu yana belirgin bir tasarım değişikliğine gitmeyen Apple bu alışkanlığını iPhone X'e kadar sürdürdü. iPhone 7 şirketin ilk geniş ekranlı telefonunun ikinci versiyonu. Apple ilk kez kulaklık girişiyle gelmedi ancak kablosuz şarjı da desteklemedi. Cihazın ön cam değişimi iPhone 6'dan çok farklı değil. İşlem yine 2 ila 3 saat sürüyor ve çıkarılan parça ile takılan parça arasında herhangi bir performans farkı olmuyor. OEM Ön Cam Değişimi CepMarket olarak iPhone 7 plus ön cam değişimine parça ve işçilik garantisi sunuyoruz. Ön cam değişiminde cihaz sıfırlanmaz ancak tüm veriler öncelikli olarak yedeklenir ve bu sayede hiçbir şekilde kaybolmalarına izin verilmez. Aşağıda bir üst sürüm iPhone üzerinde gerçekleştirdiğimiz örnek bir ön cam değişimi videosu yer alıyor. Adımlar iPhone 7 için de aynıdır. Buz Makinesi isimli gelişmiş ekipmanımız tüm süreci daha güvenilir ve hızlı hale getirmektedir. Bu ekipman her serviste bulunmamaktadır.
 3. iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi iPhone 8'lerden sonra son zamanların en çok satın alınan iPhone'ları arasında yer alan 5.5 inç ekranlı iPhone 8 Plus'lar güçlü cam koruyucuları ile biliniyor. Bunlar endüstri standardı ürünlerdir ancak cihazı birçok darbeden korurlar. Ne yazık ki bunun bir sınırı bulunuyor ve CepMarket ihtiyaç duyulduğunda müşteriler için iPhone 8 Plus ön cam değişimi imkanı sunuyor. OEM Ön Cam Değişimi Apple veya Samsung gibi markalar ön cam değişimi yapmamaktadır. Buna rağmen sadece kırık ön camı değiştirmek ve sağlam LCD ekranı olduğu gibi bırakmak aslında çok hesaplıdır. Yani bu markalara tam ekran değişimi ücreti ödemektense CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli telefon teknik servislerinde yalnız ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. İşlem için gerekli süre ortalama 2 ila 3 saattir. Asla cihazınız için günlerce beklemeniz gerekmez. Birçok müşterimiz telefonunu aynı gün teslim almaktadır. Cam değişiminden önce bilgilerinizi yedekliyoruz ve güvenle saklıyoruz. Yedeklemede cihazın ekran kilidinin açılmasına gerek yoktur. Aşağıda örnek bir cam değişimi videosuna yer veriyoruz. İşlemi en basit şekilde nasıl gerçekleştirdiğimizi görebilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için şimdi bizi arayabilir ya da WhatsApp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. iPhone 8 Ön Cam Değişimi iPhone 8 ön cam değişimi servisimizin öncelikli olarak gerçekleştirdiği işlemler arasında yer alıyor. iPhone 8 ön cam değişimine başlamadan önce cihazınızı tamamen yedekliyor ve bu sayede işlemde tüm verilerin yerli yerinde kalacağından emin oluyoruz. Tüm tamir 2 ila 3 saatte kolayca tamamlanmış oluyor. OEM Ön Cam Değişimi Apple ön cam değişimi yapmadığından sadece ön camınız kırılsa bile Apple'a tam ekran değişimi ücreti ödersiniz. Yani Apple her halükarda ekranınızı değiştirerek sizi ekstra masrafa sokar. Zira ön cam değişimi yaptırmak ekran değişimi yaptırmaktan daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle CepMarket gibi servisler konu yalnız cam değişimi olduğunda sıkça tercih edilmektedir. iPhone 8 ön cam değişiminde sadece OEM kalite parçalar kullanıyoruz. Bu parçaların düşük kalite muadiller ile karıştırılmaması gerekiyor. Bu düşük kalite camlar kolay çizilmektedir ve darbelere karşı neredeyse dayanıksızdır. Kısa vadede hesaplı olsalar da uzun vadede daha yüksek masraf çıkarırlar. CepMarket olarak bu konuya büyük önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve tamirlerimizi buna göre yapıyoruz.
 5. iPhone Orijinal Cam Değişimi iPhone'larda orijinal cam değişimi CepMarket servisimizde en önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. 12 yılı aşkın bir süredir Kadıköy'de hizmet veren mağazamız tüm iPhone cam yenileme işlemlerinde yan sanayi yerine OEM kalite camlar kullanmaktadır. OEM Cam Değişimi Öncelikle OEM camların ne olduklarından bahsedelim. Apple yedek parça satmadığından bir iPhone'da parça değişimi yapmanız için kullanabileceğiniz en iyi parçalar "OEM" adına sahiptir. Bu damgaya sahip ürünler cihazdan çıkarılan hasarlı parçayla aynı kalitede oluyor. Dolayısıyla yan sanayi olanlarla karıştırılmaması gerekir. Yan sanayi iPhone camları kolay kırılır, kolay çizilir; kısacası kolay hasar alırlar. Işığı iyi yansıtmaz ve bu nedenle görüntü renginde bozulmalara neden olurlar. Orijinal iPhone camları daha yüksek fiyatları ile dikkat çekebilir ancak bunun karşılığını verirler. Yan sanayi camlarda dokunma hissiyatı değişmektedir. Bu da menülerin ve genel kullanıcı deneyiminin daha hantal hissettirmesine neden oluyor. Ancak CepMarket gibi tecrübeli bir serviste orijinal iPhone cam değişimi yaptırırsanız bunların hiçbirini yaşamazsınız. Desteklenen tüm iPhone modellerinin fiyat bilgisini almak için şimdi bizi arayın.
 6. iPhone XS Max Ön Cam Değişimi iPhone XS Max ön cam değişimi CepMarket servisimizin en çok öncelik verdiği işlemler arasında yer almaktadır. iPhone XS Max'ler en pahalı akıllı telefonlar arasında yer alıyor ve ön cam değişimi gibi tamirler görece yüksek fiyatlı olabiliyor. Apple bu nedenle CepMarket gibi üçüncü servislerde yapılan değişimlerin garantiyi bozmayacağını belirtmiştir. OEM Ön Cam Değişimi CepMarket'te yapılan iPhone XS Max ön cam değişiminin garantiyi bozmaması büyük bir avantajdır. Zira ön cam değişimi fiyatlarımız Apple'ın sunduğu fiyatlara kıyasla çok daha uygun bir noktada yer alır. Sadece fiyat tarafında değil aynı zamanda tamir süreleri tarafında da avantajlı konumdayız. Apple'da yapılması planlanan tipik bir tamir haftaları alabilirken CepMarket'te ortalama 2 ila 3 saatte tamamlanmış olur. Dileyen müşterilerimiz cihazlarını ücretsiz kargo ya da ücretli kurye hizmetlerimizle teslim almayı seçebilirler. iPhone XS Max ön cam değişiminde Buz Makinesi adı verilen önemli ekipmanlardan yardım alıyoruz. Bu ekipmanlar cihazın ön panelini -170 dereceye ulaşan sıcaklıklara kadar dondurarak ön camın yerinde güvenle sökülmesine yardımcı olur. Geleneksel işlemlere kıyasla daha ileri seviye bir tekniktir. Teknisyenlerimiz işleme başlamadan önce verilerinizi yedekleyerek hiçbir durumda kaybolmayacaklarından emin olur. Aşağıda iPhone X için hazırladığımız örnek değişim videosunu görebilirsiniz.
 7. iPhone X Ön Cam Değişimi CepMarket servisimizde iPhone X ön cam değişimi işlemi en sık gerçekleştirilen tamir işlemleri arasında yer almaktadır. İşinde tecrübeli teknisyenlerimiz iPhone X ön cam değişimine geçmeden önce cihazınızdaki verileri yedekler ve bu sayede tamir süresince güvenle saklanacaklarından emin olur. OEM Ön Cam Değişimi iPhone X ön cam değişimi titizlikle yerine getirilmesi gereken oldukça önemli bir işlemdir. Bu işlemde pek çok farklı ekipmandan yararlanılmaktadır. Buz Makinesi olarak adı geçen ekipman, teknisyenlerimizin iPhone X cihazınızdaki ön camı yerinden kolaylıkla ayırmasını sağlar. Teknikte cihazın hasarlı ön camı -170 derece dolaylarına kadar soğutulur. Böylece sağlam LCD ekrandan rahatça alınır. Kaba kuvvete dayalı geleneksel yöntemler ile kıyaslandığında çok daha güvenli bir seçenektir. iPhone X ön cam değişimi için gerekli olan ortalama süre en az 2 saattir. Bu süre, cihazınızın tamir edilmesi için günlerce veya haftalarca beklemeniz gereken resmi Apple servislerine göre çok daha avantajlıdır. Apple'ın kullanıcı sözleşmesinde yer verdiği gibi, CepMarket gibi üçüncü parti telefon tamir servislerinde gerçekleştirilen tamirler garantinizi bozmaz. Apple ön cam değişim fiyatlarının yüksek olduğunun farkında olduğundan, müşterilerinin CepMarket gibi servislerde daha uygun fiyatlı değişimler yaptırmasına olanak tanır.
 8. iPhone Dokunmatik Tamiri Yaptırmak iPhone dokunmatik tamiri yaptırmak müşterilerimizin çözümünü merak ettiği konular arasında yer alıyor. CepMarket servisimizde daha eski iPhone 5 telefonlardan, iPhone 8, 8 Plus ve daha yeni iPhone X serisine kadar tüm modeller için iPhone dokunmatik tamiri yapılmaktadır. iPhone'da Dokunmatik Yenileme iPhone dokunmatik tamiri esasında iPhone ekran değişimini kapsamaktadır. Zira tüm LCD veya OLED ekranlar beraberlerinde tümleşik dokunmatik paneller ile gelirler. Bu nedenle herhangi bir dokunmatik arızasında ana çözüm noktası ekran değişimi olmaktadır. Dokunmatikten sorumlu parçayı değiştirmek mümkün olsa da çok ince ve hassas yapıda olması nedeniyle servisler bu işlemi akıllıca bulmamaktadır. iPhone dokunmatik tamiri yaptırmak CepMarket'te ortalama 1 saat sürmektedir. Bu süre Apple'ın kendi servislerinde randevu, bekleme ve cihazı teslim alma dahil olmak üzere kolaylıkla günleri ve haftaları bulabilmektedir. CepMarket'te ise dokunmatiği arızalanan iPhone'u bize ulaştırdığınız andan itibaren yaklaşık 1 saatte teslim almış olursunuz. Bu da cihazlarından uzun süre ayrı kalmamak isteyenler için oldukça avantajlıdır. Bununla birlikte işlerinde fazlasıyla tecrübeli CepMarket teknisyenlerimiz dokunmatik tamirini yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) kalite parçalarla yaparlar. Böylece işlemin ardından cihazınızda hiçbir kullanıcı deneyimi farklılığı ya da performans değişikliği olmaz.
 9. iPhone Kasa Değişimi iPhone kasa değişimi CepMarket'te en çok gerçekleştirilen iPhone tamirleri arasında yer almaktadır. CepMarket iPhone 5'ten iPhone 8 ve iPhone XS Max'e kadar tüm iPhone'ların kasa değişimi işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemlerde yalnızca OEM damgalı ya da diğer adıyla Orijinal Ekipman Üreticisi damgalı ürünler kullanılır. OEM Parça ile Kasa Değişimi Peki OEM parça ile kasa değişimi ne anlama geliyor? Bilindiği üzere Apple gibi telefon markaları yedek parça satmazlar. Dolayısıyla bu telefonların yedek parçalarının bir yerden temin edilmesi gerekir. İşte Apple'a parça üreten fabrikalar aynı hatta ürettikleri parçaları bu kez pazara sunarak CepMarket gibi üçüncü parti telefon tamircilerinin satın almasını sağlarlar. Bunun yanı sıra elbette daha ucuz ve daha düşük kaliteli yedek kasalar da vardır. OEM kendini burada ön plana çıkarır. Düşük kalite kasaların dayanıklıkları zayıf, tutuş hissiyatı kötü ve çizilmelere karşı direnci azdır. CepMarket'e gelerek cihazınıza aynı kalitede kasa takılacağından emin olabilirsiniz. Böylece iPhone'unuzdaki genel kullanım deneyiminden hiçbir şey kaybetmemiş olursunuz. Kasa değişimi oldukça köklü bir işlemdir. iPhone'daki tüm bileşenlerin önemle sökülmesi ve ardından yeni kasaya aktarılması gerekir. Kasa değişimi arka kapak değişiminden farklıdır. Genellikle iPhone'unun etrafında ezik, kırık, boya dökülmesi ya da benzer sorunlar olduğunda tercih edilir. Bu işlemin sonunda cihaz ilk günkü sıfır görünümüne kavuşturulmuş olur.
 10. Kadıköy iPhone Telefon Tamiri Kadıköy iPhone telefon tamiri merak edilen konular arasında yer alıyor. Konu iPhone telefon tamiri olduğunda 2006 yılından bu yana Kadıköy'de hizmet veren CepMarket ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. CepMarket'te tüm iPhone modellerinin (iPhone 5'ten iPhone 8 ve iPhone XS Max'e kadar) parça ve cihaz tamiri yapılmaktadır. iPhone OEM Parça Değişimi Kadıköy merkezli CepMarket'te gerçekleştirilen iPhone tamirleri arasında ekran değişimi, cam değişimi, batarya değişimi, ahize değişimi, hoparlör değişimi ya da şarj soketi değişimi gibi başlıca işlemler yer almaktadır. Aynı zamanda ekran flex kablosu ya da kamera flex kablosu gibi daha gelişmiş ve önemli tamir seçenekleri de sunulmaktadır. Özellikle kablo değişimi imkanımızın olması çoğu durumda ekran ya da kamera modülü gibi ücreti daha yüksek parçaların değiştirilmesini önlemektedir. CepMarket'te tüm iPhone parça değişimi işlemlerinde OEM kalite parçalar kullanılır. Bu parçalar sayesinde cihazınızda herhangi bir performans kaybı ya da kullanıcı deneyimi değişikliği yaşamazsınız, her şey orijinal deneyim ile aynı kalır. Bunun ana nedenleri arasında ise elbette takılan parçaların çıkarılan parçalarla aynı fabrikadan çıkan ürünler olması geliyor. Kadıköy'de bulunan müşterilerimiz iPhone'larını bizlere doğrudan ulaştırabilirken, diğer semt ve şehirlerde ikamet edenler ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabiliyor. Siz de Kadıköy'de bir iPhone tamircisi arıyorsanız hemen bugün CepMarket'e uğrayabilirsiniz.
 11. Kırık Ekran Değişimi Kırık ekran değişimi CepMarket servisimizde en çok talep edilen işlemler arasında yer almaktadır. 2006 yılından bu yana Kadıköy mağazasında hizmet veren CepMarket'te Apple iPhone'lar başta olmak üzere tüm akıllı telefonların kırık ekran değişimi işlemi yapılmaktadır. İşlem ortalama 1 saat gibi bir sürede tamamlanmış olur. OEM Parça Ekran Değişimi Bu süre resmi Apple servisine kıyasla oldukça kısadır. Yoğunluğa göre Apple'da sadece ekranınızın değiştirilmesi için günlerce hatta haftalarca beklemeniz gerekir. CepMarket bunu yalnızca daha uygun bir fiyata yapmaz aynı zamanda cihazı teslim aldığı andan itibaren sorunlu paneli 1 saatte yenilemiş olur. Teknisyenlerimiz bu işte Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanırlar. Bu sayede çıkarılan parçanın ardından cihazda herhangi bir deneyim ya da performans kaybı olmaz. Kırık ekran değişimi tüm akıllı telefonlar için yapılıyor demiştik. Buna göre iPhone'lar göz önüne alındığında iPhone 7 ve iPhone 8 serisi en çok kırık ekran değişimi yapılan modeller arasında geliyor. Cazip fiyatlarıyla ilgi toplayan iPhone XR'ların kırık ekran değişimi de 1 saatte tamamlanabiliyor. Teknisyenlerimiz işlemde önce ısı tabancası yardımıyla gövde ile ekran arasındaki yapışkan bağlantıyı açıyor. Ardından kırık parçayı kolayca cihazdan alarak yerine yenisini yerleştiriyor. Cam değişimi ile kıyaslandığında daha hızlı ve pratik bir işlem olduğundan müşterilerimiz cihazları tamir edilirken servisimizde beklemeyi seçebiliyorlar. Dileyen müşterilerimiz kırık ekran değişimi işlemini ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak yerine getirebiliyor.
 12. Telefon Teknik Servis İstanbul Konu telefon teknik servis İstanbul olduğunda 2006 yılından bu yana Kadıköy'deki mağazasında hizmet veren CepMarket akla gelen ilk seçenekler arasında yer almaktadır. CepMarket'te tüm telefon tamirleri Orijinal Ekipman Üreticisi yedek parçalarıyla yapılmaktadır. CepMarket Teknik Servisi İstanbul'da bir telefon teknik servisi olan CepMarket'te Apple iPhone'lara dair her türlü tamir işlemi yapılmaktadır. Bunlar arasında şarj soketi değişimi, ahize değişimi, ekran değişimi, cam değişimi ve hoparlör değişimi gibi başlıca işlemler yer alır. Şişen bataryalar batarya değişimi yapılarak çözülür. Çatlayan ekran için her zaman ekran değişimi yapılması gerekmez. Teknisyenlerimizin sahip olduğu gelişmiş ekipmanlar yalnız cam değişimi gibi özel işlemleri mümkün kılmaktadır. iPhone cam değişimi, ekran değişimine kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir işlemdir. Ekran ışığı arızalanan iPhone'da ekran ışık sensörü değişimi yapılabilir. Bununla birlikte şarj olmayan bir iPhone için şarj soketi değişimi hemen her zaman şarttır. Teknisyenlerimiz cihazınızı aldığında önce içerisindeki bilgileri yedekler. Bu işlem oldukça önemlidir. Zira tamir sırasında ters giden bir durum yaşanırsa verilerinizin kaybolmayacağından emin olunur. Parçaların Orijinal Ekipman Üreticisi kalite olduğundan söz etmiştik. Bunlara kısaca OEM denir ve cihazınızdaki parçalarla aynı fabrikadan çıkarlar. CepMarket'te tüm tamir işlemleri ortalama 45 dakika ile 3 saat arasında tamamlanır. Müşterilerimiz cihazlarını bize Yurtiçi ücretsiz kargo ile gönderebilirler.
 13. iPhone'da Ekran Işığı Kısıldı: Nasıl Çözülür? Apple iPhone'larda ekran ışığının kısılması sorunu nadir karşılaşılan oldukça can sıkıcı bir problemdir. Ekran ışığının kalıcı olarak kısılması veya rastgele aralıklarla kısılıp açılması ekran ışık sensörünün arızalandığına işaret etmektedir. CepMarket gibi tecrübeli servislerde bu sensörün değişimini sağlayabilirsiniz. iPhone Ekran Işık Sensörü Değişimi Bir iPhone'da ışık sensörünün arızalanmasına neden olan çok farklı etkenler vardır. Başlıca nedenler arasında cihazın düşürülerek darbeye maruz bırakılması gelir. Sensör hasar aldığında eski işlevini kaybedecektir. Örneğin, ışığın miktarını ölçerek ekranın ne kadar aydınlatılması gerektiğine karar veren bu sensör yerinden oynarsa ekran ışığı kalıcı olarak kısık kalacaktır. Otomatik ekran parlaklığı ayarını kapatarak bu problemi biraz olsun hafifletebilirsiniz. Yine de uzun süreli idare etmeniz güç olacaktır. Ekran ışığının kısılmasının diğer nedenleri arasında yazılımsal sorunlar gelir. Jailbreak gibi gelişmiş işlemler ya da iPhone'un ayarlarına fazlasıyla müdahale eden uygulamalar ekran sensörünün hatalı davranmasına sebep olabilir. iPhone'unuzu yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına alarak sıfırlayın. Sorun hala devam ediyorsa CepMarket teknisyenlerimiz size izlemeniz gereken adımlar konusunda yardımcı olacaktır. Problem nadiren de olsa arızalanan LCD nedeniyle de meydana gelebilir. Bu durumda yalnızca ekran değişimi gereklidir.
 14. İç Ekranı Sağlam iPhone'da Ekran Tamiri İç ekranı sağlam iPhone'da ekran tamiri servisimizde en sık talep edilen işlemler arasında yer alıyor. İç ekranı sağlam iPhone normal şekilde görüntü vermeye devam edecektir ancak ekran çatlak göründüğünden nasıl tamir edileceği merak konusu halini alır. Neyse ki CepMarket'te bunun için geliştirilmiş özel ekipmanlar bulunur. iPhone Cam Değişimi İç ekranın sağlam olması camı hasar alan iPhone'da karşılaşılabilecek en iyi senaryodur. Bu senaryoda LCD'nin yani iç ekranın değiştirilmesi gerekmez. Bu nedenle sadece cam değişimi yapmak yeterli olur. İç ekran bir telefonda değiştirilmesi en pahalı parçaların başında gelmektedir. O nedenle yalnız cam değişimi yaptırabilmek önem kazanır. Apple bunu yapmaz. Kendileri yalnızca ekran değişimi yapabilir. Bu nedenle müşteriler en ufak bir hasarda bile tam ücret ödemek zorunda kalırlar. CepMarket'te ise iç ekranı sağlam tüm iPhone'ların cam değişimi yapılabilmektedir. Cam değişimine başlamadan önce teknisyenlerimiz cihazınızdaki verileri yedekleyerek kaybolmayacağından emin olur. Bunun ardından iPhone, Buz Makinesi ile -174 dereceye kadar soğutulur. Çıkarılan cam artık bir işlevi bulunmadığından kenara atılır. Yeni cam, OCA ile iletkenlik verildikten sonra yerine takılır ve işlem 1 saatten biraz daha uzun bir sürede tamamlanmış olur. Cam yenileme işlemleri ekran değişimine göre daha uzun sürdüğünden, diğer servisler böyle durumlarda ekran değişimi yapmak isteyebilirler ve buna izin vermemelisiniz. Zira orijinal ekranların yerini doldurmak daha zor ve pahalıdır.
 15. iPhone'da Lekeli Ekranın Tamiri ve Yenileme İşlemi iPhone'larda lekeli ekran sorunu servisimizde sık sık çözüme kavuşturduğumuz bir problemdir. Bu arıza çeşidinde, iPhone ekranının almış olduğu hasar LCD ekranın içerisindeki minik kılcalların çatlamasına ve içerisindeki sıvıyı dışarı sızdırmasına neden olur. Tamiri mümkün değildir ve sadece iPhone ekran değişimi yaptırmakla çözülebilir. iPhone'larda Lekeli Ekran Değişimi iPhone'lar LCD ekran teknolojisini benimseyen cihazlardır. Dolayısıyla bu ekran çeşidinde, karşılaşılan hasarlar diğer parçalarda olduğu gibi kolayca onarılamaz. Lekeli ekran, iPhone'un ekranında farklı renkte kalıcı boya ya da mürekkep benzeri görüntülerin oluşmaya başladığı bir durumdur. Ancak hasar alan ekran için yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Ekran değişimine başvurmak sorunu ortadan kaldırır. CepMarket'te tüm iPhone'lar için ekran yenileme işlemi yapılmaktadır. Bunlar arasında en yeni iPhone XS'lerden iPhone 7 ve 6'ya kadar uzanan uzun bir seri vardır. nızı Lekeli ekranın yenilenmesi için ortalama 45 dakika gereklidir. Teknisyenlerimiz bu süre içerisinde cihazınızı yedekler, parçalarına ayırır, hasarlı ekranı çıkartır ve yeni OEM kalite ekranı yerine yerleştirir. Cihaz test edildikten sonra teslim edilir. Müşterilerimiz dilerse mağazamızda cihazlarını diledikleri kadar test etmeyi seçebilirler. Cihazlardaki tüm bilgiler tamir başlanmadan önce yedeklenir. Bu sayede kaybolmayacaklarından emin olunur. OEM kalite ekran kullanmak burada büyük öneme sahiptir. Bazı servisler daha uygun tamir fiyatları verebilmek adına düşük kalite ekranlar kullanırlar. Bunlar kolay çizilir, kolay kırılır ve en önemlisi de iyi görüntü vermezler. CepMarket'te lekeli ekran tamiri için şimdi bize ulaşabilirsiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.