Jump to content

Mess

Üye
 • İçerik sayısı

  1.114
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  7

Mess kullanıcısının son zaferi 9 Aralık 2018

Mess en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

88 Mükemmel

Mess Hakkında

 • Derece
  iKtif
 • Doğum Günü 13-05-1992

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone X / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  Listede Yok
 • Firmware Bilgisi
  11.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  İstanbul

İletişim Yöntemleri

 • Msn - Skype
  hellsc0rpion

Güncel Profil Ziyaretleri

1.820 profil görüntüleme
 1. Mess

  iOS 12 Sileo

  iOS 11 ve üzeri için yapılmış. Malesef 10.3 de kullanılmıyor.
 2. Mess

  iOS 12 Sileo

  Cihazınız jailbreakli ise hangi jailbreak aracını ve sürümünü kullandığınızı söyleyin yardımcı olmaya çalışırım.
 3. Mess

  iOS Sürümü Yüksek Gösterme

  Yanlış bilmiyorsam uygulamalar Swift ile yazılıyor. Sizin iOS sürümünüz Swiftin eski versiyonu ile sorunsuz çalışır. Şu anda yazılan güncel uygulamalar son sürüm Swift ile yazıldığı için yazılım farkından dolayı yüklenmemiş olabilir. Eğer var ise uygulamanın eski bir sürümünü kullanabilirsin.
 4. Mess

  iOS Sürümü Yüksek Gösterme

  Yanlış hatırlamıyorsam yüklemek istediğin uygulamasını .ipa uzantılı olarak bilgisayara indirip içerisindeki bir dosyadan birkaç değer değiştirdikten sonra yükleniyordu. Pek hakim değilim konuya fakat ama sanırım iOS12 den itibaren yazılımda da değişiklikler yapılmış olması lazım. Çünkü uygulamaların yapıldığı programların yeni versiyonları yayınlanıyor. Programlama dilinde değişiklik oldu ise iOS9 sürümünde hata alabilirsin uygulamayı kullanırken.
 5. Mess

  appcake app yüklenmiyor.

  Ben unc0ver kullanıyorum 2.0.2 sürümü pre-release sürümü de var onda jailbreak yaparken telefon respring yapmıyor fakat hala deneme aşamasında. Saurik de yeni substrate yayınladı şu anda unc0ver yapımcısı pwn20wnd ile beraber çalışıyorlar. Onda da revoke olma durumu yok. Ben bayağı yakından takip ediyorum. Deneme aşamasında olan kararlı sürüm olarak paylaşıldığı zaman forumda konu açmayı düşünüyorum.
 6. Mess

  appcake app yüklenmiyor.

  Substrate değişikliğinden dolayı yükleyemiyor olabilirsin. Appcake de reposundan bu sebepten dolayı kaldırmış da olabilir. Cihazımın şarjı yok şu anda dolduktan sonra deneyip mesajıma eklerim. Bu arada hangi jailbreak aracını kullanıyorsun ? Bende de yükleme başarısız. Sanırım son güncellenen sistem dosyalarından dolayı çalışmıyor.
 7. Mess

  iTunes Yedeklemesi ?

  İlk olarak söyleyebileceğim iOS sistem dosyasının da cihazında yer kaplaması yedekleme yaparken sistemi komple bilgisayara almıyor diye biliyorum. Ek olarak da cihazın ön belleğinden kaynaklanabilir. Yedeklerde o da olmuyor diye biliyorum. İnternette ön belleği temizlemek için birkaç paylaşım var onlardan yararlanıp cihazında yer açabilirsin.
 8. Mess

  iOS 12 Jailbreak Az Kaldı Galiba

  Eski sürümde kalmanız daha iyi şu anda
 9. Mess

  iOS 12.1.2 Jailbreak Yayınlanır mı ?

  Jailbreak beklemeyi sevmediğim için ben kaçırdım o treni shsh kaydını aldım iPhone X lerde faceid bugu oluşuyordu en son versiyon geçişlerinde o sorun düzeltilir diye her sürümün kaydını alıyorum öneririm.
 10. Mess

  Cydia Repo Hatası Hk.

  Cihazınız hangi sürümde bir de hangi jailbreak aracını kullandınız ?
 11. Mess

  iOS 11.2 - 11.3.1 - 11.4 Beta 3 Electra Jailbreak [ÇIKTI]

  Sanırım yeni çıkan Substrate ile kullandığın tweaklar arasında uyumsuzluk var. Jailbreak'i kaldırıp tekrar yüklerseniz daha temiz olur. Jailbreaki yeniledikten sonra da kurduğunuz tweaklara dikkat etmeniz lazım. Çoğu tweak güncel değil ve yapımcıların yeni substrate ye göre yeniden düzenlenmesi gerekiyor.
 12. Mess

  iOS 12.1.2 Jailbreak Yayınlanır mı ?

  12.1 için çıkacağı söylentileri var. Bir hafta kadar önce 12.1 imzaları kapanmadan üst sürümde olanların cihazlarını 12.1 e geri düşürmeleri söylendi. 12.1.2 için çok zor diyebilirim. Fakat 12.1 beta 2 için jailbreak olma ihtimali daha yüksek. İmzalar kapanmadan 12.1 beta 2 ye cihazınızın sürümünü ayarlarsanız sizin için daha iyi olur.
 13. Mess

  iPhone Tuş Takımları Büyüdü

  iOS 12 mi kullanıyorsunuz ? Ek olarak sadece bu resim attığınız yerde mi büyüme var yoksa tüm program ikonlarında büyüme var mı ?
 14. Mess

  Apple Kimlik Problemi Hk.

  Öyle bir şey yaparsanız büyük bir ihtimal telefonu açtığınızda sizden o hesaba giriş yapmanızı isteyecek. Sıfırlama yöntemini uygulayıp mail adresine kod isteyebilirsin. Tabi mail adresinizin şifresini hatırlıyorsanız.
 15. Mess

  iOS 11.2 - 11.3.1 - 11.4 Beta 3 Electra Jailbreak [ÇIKTI]

  Şu anda 11 için bazı sürümlerine jailbreak var fakat sizin cihazınızdaki sürümde jailbreak yok. iOS12 için bazı açıkları bulmuşlar. 12.1 için bazı gruplar çalışıyormuş. 12.1 için jailbreak yaparlarsa 11.4 için uğraşırlar mı bilmiyorum. Şu an jailbreak bekleyenlerin olabildiğince alt sürümlerde kalmaları isteniyor. Tamamen size kalmış isterseniz 11.4.1 de kalın isterseniz 12.1 e yükseltin 12.1.1 e yükseltmeyi önermiyorlar bu arada.
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!