Jump to content

emrah08

Üye
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Non

About emrah08

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 01/29/1986
 1. Arkadaşlar iphone 5 te takılma ve biraz ağır çalışma sorunu devam edıyor. 5s ve üstü cihazları kullandığımda çok seri çalıştığını farkettim. Acaba iphone 5 kullanan diğer arkadaşlarda da boyle bir sorun var mı? Bu Mesaj Tapatalk ile Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 2. udidsiz kurulum yapan arkadaşlar aktivasyon sorunu yaşamıyor musunuz?
 3. Tam bir rezalet olmuş Bu Mesaj Tapatalk ile Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 4. Apple'ın bu pazarlama stratejisi bazen isyan ettiriyor. Bu cihazlar için 16 gb artık yetersiz. Minimum 32 gb olarak çıkmalıydı cihazlar. İmkanınız varsa artık 16 GB almayın. Bu Mesaj Tapatalk ile Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 5. bu sorunun düzeltilmesiyle ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 6. Swype hariç hepsini denedim. Şu anda Fleksy kullanıyorum Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 7. Arkadaşlar 8.0.2 den sonra gördüğünüz hataları paylaşabilirmisiniz? Benim gödüklerim: 1) spotlight arama sonuçlarına Bing eklenemiyor. (Bu hatayı aklım almıyor. Yeni bir özellik olarak olarak tanıtılmasına rağmen halen kullanamıyoruz. Nasıl bir kontrolden geçiriyorlar anlamak güç) 2) klavye uygulamasını yükledikten sonra klavyeyi ilk sıraya alıyorum. Fakat her tuş kilidinden sonra klavye yine değişiyor. Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 8. Güncelleme sonrası gördüğüm düzeltilmeyen ilk sorun spotlight için Bing arama sonuçlarının eklenmemesi. Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 9. Arkadaşlar bu spotlight araması için Bing Aramalarını dahil etmek istiyorum ayarlardan seçimini yapıyorum fakat aktif olmuyor. Bir de spotlight araması yapılacak kategorileri seçerken en alttaki seçeneği yukarı kaydırmaya çalıştığınızda hata verip ana ekrana atıyor. Bunlarda benim gördüğüm hatalar. Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 10. Bu saydıklarınız kısmen de olsa ios 8 ile mümkün. Mesela şarjdayken Hey Siri diyerek uzaktan yönetebiliyoruz. Fakat neden sadece şardayken yapmışlar onu anlayamadım. [emoji4] Bu Mesaj Ankesörlü Telefondan gonderildi.
 11. arkadaşlar bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.ayrıca bu model için bildiğiniz mountain lion kextleri ve dsdt.aml dosyası varsa eğer paylaşırsanız sevinirim.biraz acemisiyim de
 12. Arkadaşlar dell 5110 serisi wifi kexti çıktı mı acaba? ben henüz bulamadım.konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.teşekkürler.
 13. arkadaşım öncelikle telefonda hangi sürüm yüklü? yeni versiyonları zaten kullanamıyorsun çünkü.şu siteye bak derim yardımcı olur belki. iPhone 2G Fake IMEI Girmek

 14. iyi akşamlar fake imei 2g 16 gb cihaza jailbreak ve unlock işlermlerini yapmak istiyorum.site içi bildiğin link varmı?yardımcı olurmusun

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.