Jump to content

tuncay_05

Moderatör
 • Content Count

  1,613
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Non

About tuncay_05

 • Rank
  Moderatör
 • Birthday 04/03/1988

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone X / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.4
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  Amasya

Recent Profile Visitors

1,601 profile views
 1. İcloud hesabının simkart ile alakası yoktur bu yüzden hangi simkartı takarsanız takın yine hesabı ister. Hesabı bilmiyorsanız ve faturası yoksa açılması zor ihtimal. Masraf yapılmaya değmez. Tabi karar sizin.
 2. Eğer telefon modeliniz profilinizde yazan 5S ise komple değiştirin. Çok fazla değil fiyat olarak. Duvara fırlatacak kadar rahatsız ediyorsa değişim zamanı gelmiş, Kararsız kalınacak bir durum değil gibi
 3. Uyarı aldığınız cihazlarda youtube uygulamasına bir hesapla giriş yapıyormusunuz ? Yapıyorsanız giriş yaptığınız hesapta aile filtresi açık olabilir hesaptan onu kapatın. Bu youtube üzerinde kısıtlı mod olarak geçer.
 4. iOS aygıtınızda Ayarlar > Siri ve Arama > Kestirmelerim’e gidin. Aşağıdakilerden birini yapın: Silmek istediğiniz kestirmeye ve sonra Kestirmeyi Sil’e dokunun. Kestirmeyi sola kaydırıp Sil’e dokunun. Kestirmeyi tek bir hareketle silmek için sonuna kadar sola kaydırın. Düzenle’ye, kestirmenin solundaki simgesine, Sil’e ve son olarak Bitti’ye dokunun. Bu şekilde Denediniz mi ?
 5. @i-Repair bu konu hakkında bilginiz varmıdır ?
 6. Pardon ben aktivasyon ekranında kaldınız sandım. Böyle bir durum eskiden 5s olan model'de benim'de başıma gelmişti kartı takınca normal açık olan telefon aktivasyon ekranına geçiyordu direk fakat bunu nasıl çözmüştüm o zaman tam hatırlamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam itunes üzerinden geri yükle diyerek açtım yada pin kodu olan bir kart takarak veya pin kodu varsa iptal ederek.. Tam hatırlamıyorum şans eseri açtığıma inanmıştım imeicheck sitelerinden sim kilit durumunu sorgulamanı yaparmısın ? Birde geçersiz sim uyarısı verirken kurulumu yapıyormu ki ?
 7. Jb olayı mümkün değil yani şöyle deyim telefonun aktivasyonunu yapmadan jb olmaz. Etkinleştirme ekranında cihazın imei yada seri numarasını görebiliyormusunuz ?
 8. icloud şifresi kırılmaz fakat telefondan icloud kaldırma işlemi yapanlar var bunda'da herkese itibar etmeyerek güvenilir kişilere ulaşmanız gerekir.
 9. Telefon açıkken mi diyor güncelle veya geri yükle'yi ?
 10. iphone SE için imei numarası kayıtlı olmayabilir. imei'den kontrol edin ve kayıtlı değil ise uygun pasaport bularak kayıt yapabilirsiniz. (Bu yasada değişecek) 6S için anakart bulabilirseniz değiştirip kullanabilirsiniz.
 11. Eğer kendin yaparsan'da ilk önce batarya soketini sök ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra batarya soketini tekrar tak. Yani yapacağın ilk iş batarya soketini sökmek, en son işte soketi takmak olsun.
 12. N11 gibi sitelerde 50-100 TL arasında satılıyor arkadaşım. Takma işlemi kolay, Youtube'da videolar izleyerek dikkatlice sende yapabilirsin. Teknik servise verdiğinde kaç liraya değiştirirler onu bilemeyiz, bulunduğun yere ustaya göre değişir. Ekran filmi arızalanmış, Alttaki 2 vidayı söküp ekranı öpücük dediğimiz vakumlu malzemeyle kaldır ve soketlerini bi sök tak düzelme ihtimalide var.(Sadece ihtimal tabi)
 13. Bu durumda @kirwem arkadaşımızın dediği gibi bir soruna denk gelmiş olabilirsin. Temiz bir restore sonrası tekrar denermisin ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.