Jump to content

tuncay_05

Moderatör
 • Content Count

  1,625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

tuncay_05 last won the day on July 13

tuncay_05 had the most liked content!

Community Reputation

36 Non

About tuncay_05

 • Rank
  Moderatör
 • Birthday 04/03/1988

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone X / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.4
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  Amasya

Recent Profile Visitors

2,290 profile views
 1. Direk yazılımla değişmesi mümkün değil. Faturanız varsa hattınızın çalışacağı şekilde açtırabilirsiniz. Bu tür söylemlere itibar etmeyin.
 2. Şarj logosu geliyor mu taktığında ? yoksa hiç hareket yok kapalı olarak duruyormu ?
 3. Bu sorun her zaman bataryadan olmuyor. Şarj entegresi arızalı ise şarj geç dolar ve çok erken biter. Bataryasını değiştirin düzelmezse geri iade edeceğinizi belirtin. Baktınız almıyor Tüketici Haklarına başvurabilirsiniz fakat bu süreyi uzatmayın.
 4. Şimdi bahsettiğin durum kayıtlı olupta klona düşen telefonlar için, klona olması içinde bir kaydının olması gerekli. Senin telefon kayıtsız.
 5. Yuh ya olaya bak.. Bu kadar olur. Ne günlere kaldık arkadaş. Harbi geçmiş olsun kötü olmuş.
 6. Fatura'da vs. sorun yoksa genelde açıyorlar. Bu şekilde bende açtırmıştım bi kaç cihaz.
 7. Cihazın imei bilgilerine ulaşabiliyormusun ? Ekran kilidi aktifken bilgi işareti geliyordu ona tıkladığında imei yerinde ne yazıyor onu kontrol edin. eğer imei yazısı gelip imeinin kendisi yoksa Baseband entegresi arızası tekrar kalıplanması gerekebilir. Bunuda iyi bilen teknik servise vererek yaptırabilirsin.
 8. Yedeği nereye aldınız ? iTunes'mi icloud' mu ? Geri yükleme yaparken birden fazla yedek varsa tarihi bellidir. Güncel tarihli olanı seçmeniz gerekir. Eğer son yedeklemeniz başarılı olmuş ise geri yükler.
 9. Apple'ın çok yakında tanıtacağı yeni iPhone serisi ile ilgili bazı özellikler yavaş yavaş belli olurken, özellikle telefonlarda bulunan arka kamera tasarımları oldukça yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Tanıtım tarihi yaklaşırken telefonlarla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Amazon üzerinden iPhone kılıfı satışı yapan ESR firması, yeni nesil iPhone modellerinin isimlerini açıkladı. ESR'den yapılan açıklamaya göre; önümüzdeki ay tanıtılacak yeni iPhone modellerinin isimleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olacak. ESR'nin ürün listesine göre iPhone 11, iPhone X
 10. Başka bir bilgisayarda deneyin. Yine olmazsa farklı usb kablosu ile deneyin. Yine olmazsa sorun donanımsal olabilir.
 11. İcloud hesabının simkart ile alakası yoktur bu yüzden hangi simkartı takarsanız takın yine hesabı ister. Hesabı bilmiyorsanız ve faturası yoksa açılması zor ihtimal. Masraf yapılmaya değmez. Tabi karar sizin.
 12. Eğer telefon modeliniz profilinizde yazan 5S ise komple değiştirin. Çok fazla değil fiyat olarak. Duvara fırlatacak kadar rahatsız ediyorsa değişim zamanı gelmiş, Kararsız kalınacak bir durum değil gibi
 13. Uyarı aldığınız cihazlarda youtube uygulamasına bir hesapla giriş yapıyormusunuz ? Yapıyorsanız giriş yaptığınız hesapta aile filtresi açık olabilir hesaptan onu kapatın. Bu youtube üzerinde kısıtlı mod olarak geçer.
 14. iOS aygıtınızda Ayarlar > Siri ve Arama > Kestirmelerim’e gidin. Aşağıdakilerden birini yapın: Silmek istediğiniz kestirmeye ve sonra Kestirmeyi Sil’e dokunun. Kestirmeyi sola kaydırıp Sil’e dokunun. Kestirmeyi tek bir hareketle silmek için sonuna kadar sola kaydırın. Düzenle’ye, kestirmenin solundaki simgesine, Sil’e ve son olarak Bitti’ye dokunun. Bu şekilde Denediniz mi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.