Jump to content

prozac

Üye
 • Posts

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

prozac last won the day on May 11 2015

prozac had the most liked content!

1 Follower

About prozac

 • Birthday 04/07/1984

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

prozac's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

330

Reputation

5

Community Answers

 1. AR uygulamalarda ve oyunlarda ısınma yaşayabilirsiniz bu normal. Ama video vs gibi aktivitelerde ben ısınma problemi yaşamadım. Ki siz ısınma değil direk sıcak diyorsunuz, bu normal değil.
 2. Merhabalar arkadaşlar, High Sierra`ya geçtim geçeli Fotoğraflar, kişileri güncellemiyor, yeni fotoğraf eklemiyor veya taramıyor bile. Kişileri silip tekrar eklediğimde de günlerce güncelleniyorda kalıyor, arşiv dosyası izinlerini falan da kontrol ettim. Normal görünüyor herşey. Kişiler Güncelleniyor... Fotoğraflar arka plandayken Kişiler güncellemeyi tamamlayacak. Yukarıdaki uyarı ile öyle bekliyoruz. Nette baktım yurt dışında da çok var bunu yaşayan ama çözüm yok. Olsa olsa çözüm bizim forumda vardır.
 3. Arkadaşlar kolay gelsin Server App kullanıyorsanız Sierrayı yüklemeyin çünkü henüz uyumlu çalışmıyor. Bilginize.
 4. Mac açılırken CMD + R yuşuna basılı tutun recovery`e girin. Disk izlencesinden diskleri silin sonra Recovery managerden yeniden kurulumu seçin.
 5. Çözüm olarka ilk aklıma gelen; Windowsun içindeki excel dosyalarınızı yedekleyin, Paralellsì kaldırın Paralells`i tekrar kurun fakat bu sefer Winows için alan ayırın (Paralelesde böyle bir özellik yoksa (VMware Fusion kullanın) Bir de Clean My mac vb kullanmanızı önerebilirim.
 6. Ben anladım ne demek istediğini pdf veya bir fotoğraf eklediğinde mailin içinde görüyorsun. Dosya eklerken windows uyumlu seçeneğine ekle maclerde yine de içinde gösteriri mailin ama outlook vs gibi yazılımlarda ek olarak görürsün. Macte de ek olarak görmek istemiyorsan AyhanTacar`ın dediği gibi yapabilirsin.
 7. Normal de olmuyor ama son osx güncellemesinden sonra tüm smsler (sadece imessagelar değil) mac e de düşüyor ve işin güzel tarafı mac ten sms te gönderebiliyorum normal de olmuyordu.
 8. Aşağıdakilerden birinden üyelik al https://www.goldenfrog.com/TR/vyprvpn/turkey-vpn https://www.purevpn.com/turkey-vpn-service.php
 9. Senin başlığını okuduktan sonra ebayde baktım 225 dolardan 300 dolar arasında var bir kaç tane. Ve gerçekten içinde imzalar var. http://www.cultofmac.com/122408/signed-by-steve-jobs-co-signatures-inside-the-original-macintosh-case/
 10. Sıfırladım sonra o kadar ayarı dosyayı uygulamayı kurmaya üşendim time machineden geri döndüm.
 11. Arkadaşlar Merhba iMac`imi iki buçuk yıldır yeni kurulum yapmadan kullanıyorum fakat son bir aydır ( Clean My Mac iki satın aldıktan sonra) bir hantallaşma başladır. Yavaş değil işlem yapma hızı aynı ama biraz hantallaştı arada sırada spinning wheel çıkırıyor falan. Şimdi fresh install yapıp time machineden geri dönsem birşey değişmeyecek yavaş çalışacak yine sistem. Sıfırdan kursam herşeyi baştan kurmak zorundayım ne yapsam bilemedim. Ne dersiniz faydası olur mu sıfırdan yüklemenin, olursa time machineden geri dönmeli miyim? ( BOOTCAMP var birde)
 12. Çünkü tüketim toplumu olmaya zorlanıyoruz. Tüketmek zorundayız ki başkaları kazansın daha çok kazansın ve daha çok kazansın. Sonra onlarda yatırım yapsın başkalarıda kazansın sonra hep birlikte gezegenin yok oluşunu yüksek bir tepeye çıkıp seyredelim.
 13. Ya ben Ankarada yaşamıyorum zaten makina taktı kafayı oraya.
 14. Her cihazı kendi cihazı ve kendi kablosuyla şarj ediyorum sizde öyle yapın çünkü iphone ve ipad şarj aletlerinin akım güçleri farklı. Bilgilerinize
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.