Jump to content

ayhan_34

Üye
 • Content Count

  1,745
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Non

About ayhan_34

 • Rank
  HiperiKtif
 • Birthday 03/05/1979

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pasaport kaydı ile ilgili mesajınızı gördüm istanbulda mısınız*?

 2. o zaman facebook un eski sürümlerini googledan bulup itoolsdan yüklemekden başka şansın ok sanırım.
 3. cihaz jb ise appstore üzerinden eski sürümleri gösteren ve yükleten bir uygulama vardı. sanırım adı appadmin idi.
 4. 4 ADET PASAPORT KAYIT HAKKIMIZ SATIYORUZ. TANESİ DEVLETE ÖDENECEK VERGİ HARİÇ 200 TL DİR. İRTİBATA ÖZEL MESAJ YOLU İLE GEÇEBİLİRSİNİZ. DÜZENLEME: TEŞEKKÜRLER SATILMIŞTIR.SİLİNEBİLİR.
 5. home tuşunu açma ayarlarda değiştirilebiliyor. AYARLAR-GENEL-ANA EKRAN DÜĞMESİ-PARMAĞI KOYARAK AÇ butonu aktif.
 6. Teşekkürler. Sinir olmuştum bu duruma.
 7. Ana ekranı açmak için iki kere home tuşuna basmak zorundamıyız.
 8. Telefon hareket algıladığı zaman ekranın açılması olayını çözemedim. Bir yerden ayarmı yapmak gerekiyor acaba. Bende aktif değil.
 9. hiç doğru bir yaklaşım değil.adamlar 4 kere telefon değiştirmişler bide.
 10. sorun çözülene kadar eski sürümünü app admin den yükleyin. ben daha önce facebookda yaşamıştım.
 11. FİYAT 25 tl Merhaba Bu cihazla telefonunuzu en az 10 metreden kumanda ederek fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Müziklerinizin sesini açabilir kısabilir, kapatabilir, sıra atlatabilir, durdurup başlatabilirsiniz. Kumanda olarak mükemmel performansı var. Oyunda oynayabilirsiniz fakat oyun bu cihaz için amaç değil. Daha çok kumanda olarak üretilmiş bir cihaz. Apple ve android cihazları desteklemektedir. Cihaz şarzlıdır. Herhangi bir samsung şarz cihaz ucu ile şarz edebilirsiniz. İlgili videosu aşağıdaki videoda detaylı gözükmektedir. Cihaz sıfırdır.https://youtu.be/s2mXsZ4u1A8 İLETİŞİM 0555 986 36 79
 12. bende anlamadım.facebook için otomatik güncellemeyi kapattım.düzgün bir sürüm çıkana kadar orda beklesin.:) teşekkürler.
 13. yardımınız için teşekkür ederim. 1.crash reporter uygulamasını yükledim. o da uygulamadan atıyor. 2. app admin uygulamasını indirdim bir önceki facebook sürümünü yükledim ve açıldı. tekrar teşekkürler.
 14. merhaba iphone 6 9.0.2 jailbrakli telefonuma facebook un son sürümünü -52- yükledikten sonra atıyor. cyidada facebook ile alakalı bir tweak yok. önceki güncellemelerden bu yanada herhangi bir tweak yüklememiştim. varmı bu sorunu yaşayıpda çözebilen.yada bir önceki sürümü nereden bulabilirim.indirip itools ile onu yüklemeyi denesem.biraz araştırdım alt sürümlerini bulamadım malesef.
 15. vizyon olarak samsungun gerisinde kaldılar bana göre bu sene ciddi bir gelişme olmaz ise iphone benim için biter
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.