Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

mesi45

Üye
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About mesi45

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 06/09/1989
 1. Arkadaşlar bir kaç sorum olacak. Şuan elimde Almanya Vodafone'dan alınmış ve kontrat süresi dolmuş iPhone 4 5.1.1 simkilitli telefon var ve geveyli kullanıyorum. Geçenlerde Almanya Vodafone'un sitesinde şöyle bir yazı gördüm. Nisan 2013 itibariyle bütün iPhone 3 ve 4'lerin sim kilidi kaldırılmıştır diyor. Yapmam gereken ise iTunes'tan son sürüme güncellemek. Elimde 5.1.1 ve 6.1.3'ün SHSH kaydı var. Sorulara gelecek olursak; - 6.1.3'e baseband güncelleyerek geçersem ve sim kilidin açılmasında sıkıntı çıkarsa tekrar SHSH'li customfw ile 5.1.1'e geçip geveyimi kullanabilirmiyim? - Baseband yükseltip kilidi açsam bile Jailbreak için tekrar 5.1.1'e dönebilir miyim? - Vodafone'un iTunes'tan son sürümünü yüklememi istemesi ve simkilidin açılmasını sağlayan fw değil de Baseband yükseltmek olabilir mi? - iFaith ile 6.1.3'ün de SHSH kaydını aldım baseband yükseltmeden 6.1.3'e geçersem simkilit açılır mı?
 2. aynı sorun bende de var napıcaz bilmiyorum
 3. IntelliscreenX ve Pwntunes için ortak olabilirim fakat kredi kartım yok. İlgilenen arkadaşlar irtibata geçsin
 4. IntelliscreenX ve Pwntunes için ortak olabilirim fakat kredi kartım yok. İlgilenen arkadaşlar irtibata geçsin
 5. pardon hocam yanlış yazmışım telefonumu değil de macbook'u uzaktan kilitlemiştim. onun kilidini kaldırmak için ne yapmak gerekiyor?
 6. Arkadaşlar macbook pro kullanıyorum. lion os x'e geçtikten sonra icloud yükledim. iphone 4 cihazıma da find my iphone uygulamasını yükledim. Deneme amaçlı telefonumu uzaktan kilitledim gayet iyi çalışıyor program fakat kilitledikten sonra tekrar kilitleyip silemiyorum. sadece uzaktan yerini tespit edebiliyorum. bu kiliti kaldırmanın veya tekrar uzaktan kilitlemenin yolu nedir?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.