Jump to content

AlicanNalbat

Üye
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Non

About AlicanNalbat

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 05/15/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hayırlı uğurlu olsun ama üzerine parada verseler rose gold kullanmam
 2. 1 - telefonunuz jailbreak yapılmış olmalı 2 - "ifile" tweak kurulmalı 3 - hiçbir işleme başlamadan önce ayarlar-müzik-ses sınırı bölümüne gelip AB ses sınırı butonu kapalı iken açık yapıp hemen sonrasında kapatın. yani aktif-pasif yapın. (ilk önce bunu yapmadan denedim işlem olmadı yani bu aç-kapa mutlaka yapılmalı) 4 - ifile dosyasından var/mobile/Library/preferences/com.apple.celestial.plist yolu bulunacak 5 - com.apple.celestial.plist dosyasına basınca çıkan "property list viewer" ile dosyanın içine girilecek 6 - burada volume limit kısmı tıklanacak ve karşımıza çıkan " headphone " 1 yazan değeri 1.25 olarak değiştirilecek 7 - son olarak telefon kapatılıp açılacak (respring değil kesinlikle) 8 - ve sonuç ses limiti tarih oldu. ALINTIDIR. iPhone 6 - 8.3 ile denedim sonuç şahane. Tabi kulaklık beats gümbür gümbür oluyor... Sent from my iPhone using Tapatalk
 3. ClassicDock Anchor Sixbar İconRenamer ColorProfiles CcSettings Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. Cydia dan no parallax ı indir yada disable parallax o özlellik kapaniyor daha güzel oluyor Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. Arkadaslar merhaba. Jeilbreak ile saati kaldırdım ama gölgesini kaldıramadım. Varmıdır bir tweak yada bir baska yolu ? Cok göze batıyor ... Bilem varsa şimdiden teşekkürler...
 6. Bence hata yapma ben pişmanolup 6 ya geri döndüm Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Bence yanlış düşünüyorsun activatörsüz hiç kullanmadım diyebilirim sarz süresinde fark yok gözlemlerime göre TapaTalk İle Göderildi !
 8. Güç tuşu bozuldu ve yaptim sırf ekrana çift tıklayıp kilitlemek için yani gerek duyulursa yapılır bu arada 7.1.2 iPhone 4 te kasmıyor bence jb li ve onlarca tweak yüklü TapaTalk İle Göderildi !
 9. Arkadaşlar bir kaç program denedim fakat tam faydasını göremedim tavsiye edecğiniz bir tweak varmıdır acaba ? Fotoğrafları şifrelesin yeter TapaTalk İle Göderildi !
 10. Bu testlere ciddi ciddi inanan var mi ? zamanındada 5 için aynısı denildi kaç kişinin cebinde yamuldu kaldı ? Geçin bu işleri Plus modelini alacagim tezkereden sonra TapaTalk İle Göderildi !
 11. Hala sap ile samani android ile ios u kıyaslayan var 2k ekran demiş 3gb ram demiş insanlar kanıyo işte TapaTalk İle Göderildi !
 12. Umarım yüksek kalite kaydediyordur tesekkurler
 13. Arkadaslar merhaba. Jeilbreak ile saati kaldırdım ama gölgesini kaldıramadım. Varmıdır bir tweak yada bir baska yolu ? Cok göze batıyor ... Bilem varsa şimdiden teşekkürler...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.