Jump to content

selvettime

Üye
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

selvettime last won the day on February 7 2018

selvettime had the most liked content!

About selvettime

 • Birthday 07/20/1967

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.1.1
 • Kullandığınız Operatör
  Avea
 • Şehir
  ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

selvettime's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

21

Reputation

 1. Herkese selam, iphone 6+ ios 9.3.3 jailbreak varken hdmi kablo ile görüntüyü televizyona aktarabiliyordum. ios 12.4 sürüme yükselttikten ve jailbreakli yaptıktan sonra denediğimde kablo iphone u tv ye aktarmaz oldu. Jailbreaksiz başka bir iphone da denedim oldu. jailberakli iphone da olmamasının nedeni ne olabilir?
 2. selamlar resimdeki denetim merkezi ayarında en üztteki sekmeyi nasıl ayarladın
 3. Birkaç gün önce, Zimperium zLabs , iOS 11.2.2 veya önceki sürümlerde iOS 11.2.5'e eklenen iki güvenlik açığını serbest bırakmayı planladığını duyurmuştu . Güvenlik açıklarının, iOS 11.2.2 - iOS 11.2 için bir jailbreak'i geliştirmek için kullanılabileceği yaygın şekilde speküle edildi. Şu anda, yalnızca IOS 11 - iOS 11.1.2'yi LiberiOS jailbreak ve Elextra jailbreak'i kullanarak jailbreak edebilirsiniz. Bu nedenle, iOS 11.2.2 sürümüne yükseltilen kullanıcılar var - iOS 11.2 heyecanlı. Adam Donenfeld, Zimperium zLabs bir güvenlik araştırmacısı bir dizi ortaya çıkarmıştır tweet o bir istismar yazılı değil, ama birisi bir “en gizli güvenlik açıklarından birini” seçeneğini kullanarak istismar ve LiberiOS firar geliştirici kullanmak yazabilirsiniz Jonathan Levin'in, çerçeve iOS 11.2 - iOS 11.2.2 için jailbreak'i geliştirmek için. Kaynak : http://www.iphonehacks.com/2018/02/ios-11-2-2-exploit-used-develop-ios-11-2-2-jailberak.html
 4. coolstar, electro jailbrak de ios 11.2.x de çalışan yamaların çoğunu onayladı. kaynak iphonehacks.com
 5. haklısın kardeşim kusura bakmayın. unutmuşum
 6. Yeni iOS sürümü ile birlikte ilk dikkat çeken yenilik, iPhone 8 / 8 Plus ve X modellerinde yer alan hareketsiz duvar kağıtlarının, eski iPhone modelleri ile buluşturulması oluyor. Bunun yanı sıra iOS 11.2 ile birlikte AirPlay 2’yi kullanıma sunmaya hazırlanan Apple, hesap makinesi uygulamasında yaşanan animasyon sorununu ortadan kaldırıyor. iMessage ve Apple Pay için iCloud desteğinin bu sürüm ile birlikte kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bazı emojiler için değişikliklere ev sahipliği yapan test sürümünde, sorunların Apple’a aktarılması için bir geri bildirim uygulaması yer alıyor. Yeni iOS sürümü; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modellerini destekliyor.
 7. yükledim ama çalıştşramadım. İkona dokunduğum da ikon flulaşıyor fakat menü falan açılmıyor. farklı bişiler mi yapmak lazım ?
 8. sadece bu tweak imi yüklüyoruz yoksa çalıştırmak için başka bi tweak dahamı lazım.
 9. Arkadaşım virtual home da orta tuşa basmıyorsun ki sadece dokunuyorsun. Bu yüzden bozulacak diye korkmana gerek yok.
 10. arkadaşlar lockinfo8 çıktı ios 8.3 için
 11. Tweak Adı : GrabberApp8 Geliştirici : Osama Muhammed Versiyon : 1.0-8 Repo / Ücreti : Bigboss / Ücretsiz Gereksinim: iOS 8 Açıklama : Kilit ekranında sol alt kısıma istediğiniz uygulama kısa yolunu ekleyebilirsiniz.
 12. Teşekkürler arkadaşım. Notate diye bir tweak vamış onunla hallettim... Sorun hallolmuştur.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.