Jump to content

mesutyildiz

Üye
 • Posts

  1,881
 • Joined

 • Last visited

About mesutyildiz

 • Birthday 04/26/1990

mesutyildiz's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Servis birşey yapmıyor bilgileri girin diye bir not atıp içine geri geliyor. Apple ile uzun süren bir telefon görüşmesinden sonra sonuca ulaştım. Hiç bir şekilde hesap bilgileri yoksa fatura ile işlem yapıyorlar faturayı Apple ingiltere adresine mail attım bir hafta ile 20 gün arasında işleminiz sonuçlanacak dediler bekliyoruz bakalım.
 2. Peki yurtiçi bir cihazımız var aynı şekilde faturamız var bunun için ne yapabiliriz?
 3. Merhaba arkadaşlar daha önce sorulmuştur mutlaka ama bulamadım. İki adet cihaz var elimde iCloud'dan kilitlenmiş hesap ID şifreleri bilinmiyor Restore vs herhangi bir işlem işe yaramıyor ve cihaz aktive edilmiyor. Hacktivator tarzı bir program ile yapılması mümkün olabilir mi veya daha önce başına gelenler çözüm için ne yaptılar cihazlar çöp olacak böyle giderse. Teşekkürler.
 4. Çok güzel program SbSettings'den cok cok iyi.
 5. Restore yapmadan Tekrar jb yapmayı dene düzelebilir.
 6. KillBackGround7 var alternatif Activator la birlikte home tuşuna ihtiyac kalmıyor
 7. kullanıyorum hiç bir sorun yok gayet stabil calısıyor.
 8. Pahalı pahalı diyorsunuz ama adamların stokları bile bir günde bitti. dün kargo süresi 5-7 gün yazarken 3-5 Hafta diyor.
 9. iPhone ile kumanda edilen helikopter var 40$ civarinda fiyati. Dealextreme de bulabilirsiniz bn almistim
 10. Sadece retina ekran icin bile i4 alinir biraz daha sabredip i4 alin mutlaka. Retinadan sonra 3gs ekrani cok kotu gorunuyor
 11. Ve iPad 3 iOs 6 ile gelmemismiydi nasil 5.1.1 oluyor?
 12. Shsh kayitlarin yoksa 6.0.1 den baska versiyon yukleyemezsin
 13. Turkiye garantili faturali var isterseniz temin edebilirim penta bilgisayar distributoru kendiniz alamiyorsunuz cunku dagatim kanali isteyenler icin yarin fiyat verebilirim su an bilgim yok
 14. Dealextreme ' den aldigim malzemeler 1000$' i gecmistir saglam sitedir ama kargo ucretsiz yaziyorsa kesinlikle ucretsizdir gelmeyen veya arizali gelen urununuz varsa paraniz iade ediliyor. Fakat kargo bazen bir ayi gecebiliyor bazende 15 gunde geliyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.