Jump to content

sinekli

Üye
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sinekli last won the day on July 28 2017

sinekli had the most liked content!

Community Reputation

17 Non

About sinekli

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 06/25/1977

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6S / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  istanbul

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. çok denedim ve kiimo nun reposundan minimal hosts blocker 8.0 yükledim bayağı bir uygulamada reklamları engelliyor.. özelikle haber sitesi uygulamalarında..
 2. Site açılınca sol taraftaki en üst seçeneğe tıkla çeşitli türlerdeki Flac müzikler var.. Ben iphone direk flac olarak atıyorum ses süper... https://djampus.com/
 3. Eyvallah, sağolasın.. senin dediğin şekilde yaptım oldu..
 4. yasal WinX MediaTrans 3.8 + "Win Cash Contes indirmek için 11 saat kaldı https://tr.giveawayoftheday.com/download/?c=a2ef0dba3082c0195e44484fe0c96b9a License Key: CA-VVEZEBVD-GZQBPX
 5. https://www.winxdvd.com/download/free/winx-mediatrans-setup.zip Bu programı indirip kullanabilirsin içinde yasal keyi var..
 6. Teb uygulaması oldu ama garanti bankasının uygulaması yemedi...
 7. İstediğim programı buldum ve sorunu çözdüm, Tweak'ın ismi "cocoa top" Aynı windows görev yöneticisi gibi herkesin işine yarar. Beim telefonu yoran program ise ilginçtir ki Aliexpress adlı alışveriş uygulaması çıktı, Programı kapatsam dahi arka planda kendini dört kopya ile çalıştırmaya devam ediyor ve herbiri %25 30 işlemci yiyordu bende komple sildim gitti problem kalmadı..
 8. buraya yükledim ama dediğim gibi işlemciyi sömüren programı gösteren tweak olsa güzel olurdu... hatayı bulmak için bayağı bir tweak sildim, bu arada springtomize'yide iptal ettim şimdilik birşey yok.
 9. Arkadaşlar yeni konu açmaktansa aynı konudan müzdaripim.. Telefon 6s 9.3.4 jailbreaklı telefonu nomal kullanırken sonra birşey olup işlemciyi 100%100 kullanıyor, hangi tweak'ın bunu kullandığını öğrenmek için ne yapmam lazım bana bir yol gösterin...
 10. Yurtdışından (çek cumhuriyeti) gelmişti kutuyu ben açtım ve ölü pikseli görüp götürmüştüm..
 11. Kim demiş? Ben telefonun kutusunu açtım bir iki gün kullandım baktım ekranda siyah bir görüntü açınca bir ölü pksel var, götürdüm adam bile şaşırdı bunu nasıl farkettin diye, sonra isterseniz ekranı değiştirelim isterseniz böyle kullanın dedi, değişim çıkmadı. bend ekranı değiştirttim..
 12. Önemli değil zaten parası da birşey değil..
 13. Ben geçende bundan sipariş verdim, Bakalım gelince nasıl birşey.. https://tr.aliexpress.com/item/Jet-Black-Sticker-Case-For-iPhone-6S-Ultra-thin-2-Layer-Anti-Water-Oil-None-Slip/32755470022.html?detailNewVersion=&categoryId=380230
 14. öyle ne uğraşacaksın, yurtdışından telefonculardan al, türkiyede 1 yıl garantili, sıfır kutusunda..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.