Jump to content

cursedme

Üye
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cursedme last won the day on May 1 2019

cursedme had the most liked content!

Community Reputation

26 Non

About cursedme

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 02/15/1982

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone XS Max/ FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad Pro
 • Firmware Bilgisi
  12.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  İstanbul
 1. macbook ta catalina kullanıyırum artık itunes olmadığından ecid yi bulamıyorum. iphone 11 pro max de bunu bulmanın yolu var mı ? cihaz jailbreakli . tweak yada onun gibi birşey ?
 2. merhaba apple tv 4k cihazımı jailbreak yapmıştım . Sonra sıkılıp fabrika ayarlarına geri döndüm . Aradan neredeyse 1 sene geçti ve bugun fark ettim ki cihaz yeni os ları yüklemiyor. Hala 12.4 te kalmış . Manuel updarte deneyince de kilitleniyor. 2 3 kez üst üste resetledim sıfırladım cihazı ama nafile. usb çıkışıda olmadığından 4k larda bilgisayara bağlayamıyorum . Başına gelen yada çözümünü bilen var mı =?
 3. bende hata verdi . telefonu komple resetledim . temiz rootla denedim yine aynı hatayı verdi . Zaten bize kısmet değilmiş
 4. bu hatanın sebebini bilen var mı acaba
 5. bu kadar beklemişlen sauriki beklemek daha mantıklı bence. Sonuçta en iyi yol en iyi bilinen yoldur. Deneme amaçlı yükleyip ota yükseltmek zorunda da kalabiliriz.
 6. şu anda oluyor ama cydia daha update gelmedi sadece jailbreak yapıp cydia gelmesini bekliyorsunuz. bence bir kaç gün daha bekleyin cydia da update olsun o şekilde yağın xr xs xsmax ve pro ipadleri olanlar.
 7. 12 ve 12x lerede geldi jailbreak . hatta 2 güncelleme bile geldi üstüne. Ama bence xs ve xs max sahipleri biraz daha beklesinler. bir kaç günceleme ile değişikler tamamlansın o şekilde yapsınlar jailbreakleri 03/11/2019 - v3.0.0~b44 was released for public testing with the following changes: Enable partial (Export/Un-Export Kernel Task Port, Set HSP4 as TFP0, Dump APTicket, Overwrite Boot Nonce, Log Slide, Log ECID, Disable Auto Updates, Remount RootFS, Disable App Revokes, Restore RootFS) iOS 12.0 - 12.1.2 support for A12-A12X devices Update the APT lists cache file
 8. v3.0.0~b34 geldi 20 dakika önce ama içerik yazmıyor daha . inşallah a8-a12 desteği gelmiştir
 9. iphone xs ve xs maxi desteklesin o zaman mesajlar çoğalır herhalde. cihazları a8 ve a12 olan kullanıcılar yapmasınlar hala desteklememektedir.
 10. Merhaba arkadaşlar Mayıs 2016 ta aldığım cihazım da renk solması oldu . Apple Care Almıştım cihazı direk sıfır kutulu cihazla değiştirdiler . Resimlerde gördüğünüz gibi cihaz kulaklık şarj aleti kablosu hepsi sıfır şekilde teslim edildi . Mayıs 2018 e kadar garantisi devam etmektedir. Elimde bir tanede 6S olduğundan cihazı kullanıp fiyatını düşürmek istemediğimden satıyorum . Lazım olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun . Fiyatı : 2700 TL Garanti : Tr Mayıs 2018 Durumu : Sıfır Sahibinden Whatspp: +90 539 317 1982
 11. cuma günü için randevusu olan varmı acaba ?
 12. greenpoison , redsnowdan beri jb kullanıyorum. Bugüne kadar gördüğüm en sıkıntısız jb bu sürüm oldu bende.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.