Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

NEHIR4233

Üye
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Non

About NEHIR4233

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 05/02/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone X / SL
 • Firmware Bilgisi
  11.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  ANKARA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JAİLBREAK İÇİN UYGUN-EZİKSİZ ÇİZİKSİZ SIFIR HATA- KUTULU ÜRÜN : iPhone SE SATIN ALINDIĞI YER : Yurtiçi GARANTİ DURUMU : Bitti YAZILIM VERSİYONU : 11.4.1 HAFIZA KAPASİTESİ : 16GB SATIŞ YÖNTEMİ : Elden İSTENİLEN KARŞILIK :1.150 AD SOYAD : Tanju ACAR İLETİŞİM KANALLARI : Özel Mesaj
 2. Sorun zaten ios9 da .8.4 te çok güzel kullanıyordum.İos9 a yüklüyorum ama uygulamadan direk atıyor.O yüzden elim kolum bağlı şu an.Bigboss a ios 9 güncellemeli gelmesini bekleyeceğim artık.yinede dediğin gibi bir şekilde çalıştırırsam dil dosyalarını isterim:)
 3. ben beceremedim sürekli uygulamadan atıyo.İcleaner ilede olmadı.Hatta en son kurcalarken elmada kaldı az daha restore edip jailbreakten olacaktım.360 mobile safe için başka bir önerin varsa memnuniyetle denerim.Sonuçta sevdiğim bir tweak ve kullanmak istiyorum.
 4. Buldum Yükledim ama direk uygulamadan atıyor.Bende yüklü olan uygulamalardan hangisi ile çakışıyor bilmiyorum.Bunu bulmanın bir yolu varmı.Yani hangi tweak ile çakıştığını bulmanın bir yolu?
 5. linkini bulabilirsen ve yazabilirsen süper olacak beğenmedim zaten bunu.Deb olanı yükleyim birde onun üzerinde çalışayım
 6. Apple storedan buldum yükledim fakat kişi engellemeyi beceremedim.Artı azda olsa app translate ile Türkçe oldu.Bu benim kullandığım cydia bigboss reposundakinden farklı.Yeni sürümü ile bir çok şey belki değişti ama kişiyi engelleyemedikten sonra benim için anlamı yok.Yada ben beceremedim.
 7. Birde hangi siteden nasıl ulaşacağıma dair bilgi versen süper olacak .Cydiada deb olarak indirdiğin repo yada bigboss taki bende yükleniyor ama programa girdiğim anda direk atıyor.Diğer türlü kısmide olsa Türkçeye çevirebilmen için bende sana yardımcı olayım.Auto app translate diye bir tweak var o sayede çincede olsa kısmi Türkçe kullanabilirsin.Bende İos 9.0.2 yüklü cihazım İphone 6s .Çok sevdiğim bir tweak sırf o yüzden güncelleştirilmemiş bir iphone 6 yada 5s falan bile almayı düşünüyorum
 8. ios7-8-9 için yazılmış bende ios 9dayım kullandığım bir güzel tweaktı ios 9 yazılınca heyecanlanmıştım.
 9. Hangi repoda ios 7-8-9 olarak güncel ?Repo ismini verebilirmisiniz ben bulamadım
 10. IGO Europe indir ve yükle Türkiye haritasını İGO nun kendi içinden indir çalışıyo.6S 9.0.2 Jailbreakli cihazımda çalışıyor
 11. 6s imi,6 yımı ,5s imi denedin şahsen bende 6s de sürekli hata alıyorum.6s te yapabilen varsa nasıl yaptığını anlatsa.
 12. Arkadaşlar İOS 9.0.2 de bütün herşey yüklü olmasına rağmen benim telefonda atıyordu.Deneme yanılma yöntemiyle appcake den igo avrupayı indirdim.kurdum türkiye haritasını mağazasından bedava indirdim.şu an sıkıntısız şekilde kullanıyorum.Speed cam yok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.