Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

e®kolik

Üye
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About e®kolik

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 06/16/1976
 1. ayrıca iki parmakla pencereyi istediğiniz kadar büyütebiliyosunuz.Video penceresini cihazın ikinci sayfasına atar gibi sağa veya sola çekerseniz video otomatik olarak duruyor.tekrar bulunduğunuz sayfaya çekerseniz kendiliğinden devam ediyor.Açıkcası gayet tatmin edici.
 2. Bu özellikte çok hoş arkadaşlar.resimlerin üzerinde parmağınızı sabit tuttuğunuzda resmi görebileceğiniz şekilde büyütüyor.Parmağınızı resimlerin üzerinde gezdirdiğinizde hangi resmin üzerinde iseniz o büyük görünüyor.Parmağınızı çektiğiniz anda da en son resim tam ekran olarak geliyor.
 3. Sadece Cydia yüklü, Onun dışında ne uygulama ne de tweak. 16GB'lık cihaz kullanılabilir alan olarak 11,9GB gösteriyor.Bu verilere göre ios 6.1.2 4,1GB'lık bir alan kullanıyor.Bu da oldukça büyük bir alan.Mübarek Win8 sanki
 4. Dostum o dediklerin hepsini yaptım hiç biri işe yaramıyor. Şu an tek çözüm, jailbreak katili restore olarak gözüküyor.
 5. Arkadaşların dediği gibi başarılı.Bütün uygulama ve tweakler hepsi siliniyor.Ben bu işlemi tweak ve uygulama yükleyip kaldırmaktan, hafızanın diğer kısmı olarak adlandırılan alanın sıfırlanması için uyguladım.Maalesef hiç bir etkisi olmuyor.Şu an iPad'de hiç bir uygulama ve tweak yok, 16GB alandan 11,9GB boş alan var.Kullandığım sürüm 6.1.2, var mı bunun çaresi.
 6. Her şey iyi güzel emeğine sağlıkta, arkadaş ısrarla söylemiş."disclosure-crack.rar" dosya linki kırık maalesef.Yenilersen bizde yararlanalım bu güzel yöntemden.
 7. Arkadaşlar Net TV'de Azeri Kanallar aktif.Alternatif olarak Net Tv'yi kullanabilirsiniz.
 8. Ben de onu soruyorum dostum ücretli olan tweak nerde? Edit : Bigboss reposuna şimdi düştü.
 9. Tanıttığınız tweak'in bigboss reposunda 1.5.3 versiyonu mevcut.Ücretli değil.1.5.3 sürümü de geliştirme amaçlı. Ücretli olan 1.0 sürümünü nerden buldunuz?Bigboss'ta göremedim.
 10. Tweak çıktı arkadaşlar.Gerçekten hoş olmuş.Modmyi'de 1.99$, insanelyi'de beleş Yalnız yükledikten sonra şarjı baya etkileyecek şekilde düşürüyor bilginize.
 11. Beyler tweak çıktı.Bende bi heycanla yüklim dedim.Dediğimle kaldım.6.0 ve yukarısını destekliyo.
 12. 3g telefonumda bluetooth arızası meydana geldi.Cihazımı restore ettikten sonra Genpa'ya gönderdim.3-4 gün sonra sorun giderilmiş halde geldi.Tekrar jb yaptım, 1 hafta sonra aynı arızayı tekrarladı. Yine gönderdim.3 gün sonra cihaz değişimine karar verdiler.Tabiki yeni gelen cihaza da jb yaptım
 13. Yardımların için teşekkürler dostum.Lakin dediklerinin hepsini yaptım yine olmadı.Konuya biraz daha açıklık getireyim.ipod'ta herhangi bir müzik açıp altta bulunan airplay simgesine dokunup herhangi bir cihaz seçtiğinizde airplay simgesi multitasting'te çıkıyor.Çözemeyen arkadaşlar bu dediğim yolu izlesinler.
 14. Beyler biriniz yardımcı olabilir mi?Şu airplay denen zıkkımı bir türlü aktiv edemedim.olması gereken yerde yok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.