Jump to content

lord_ask

Üye
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About lord_ask

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 07/07/1977
 1. Sa kolay gelsin bana bu süper programın ios8 sürümü lazım mümkünse türkçe veya ingilizce olsun..yardım eden olursa minnettarımm..
 2. Sa öncelikle fikriniz gerçekten benim için önemli ve 2 nesilden beri sürüm elverdikçe jb li iphone kullanmaktayım ve şuan iphone 5 32 gb kullanıyorum 6 almak istiyorum 2 sinide inceledim fakat karar veremedim 6mı almalıyım 6 plusmu plus çok büyük ve 10 dakikalık izlenimime göre tek el kullanımı imkansız fakat şarjı iyi gidecek gibi gözüküyor 6 da yine 5 gibi şarj aletiyle mi gezicez plus gerçekten uzun gidermi ve genel olarak hangisini niye tercih etmeliyim ? Şimdiden kıymetli görüşlerinize teşekkür ediyorum..
 3. Sa öncelikle fikriniz gerçekten benim için önemli ve 2 nesilden beri sürüm elverdikçe jb li iphone kullanmaktayım ve şuan iphone 5 32 gb kullanıyorum 6 almak istiyorum 2 sinide inceledim fakat karar veremedim 6mı almalıyım 6 plusmu plus çok büyük ve 10 dakikalık izlenimime göre tek el kullanımı imkansız fakat şarjı iyi gidecek gibi gözüküyor 6 da yine 5 gibi şarj aletiyle mi gezicez plus gerçekten uzun gidermi ve genel olarak hangisini niye tercih etmeliyim ? Şimdiden kıymetli görüşlerinize teşekkür ediyorum..
 4. eyw. kardeşim ewet custom fw var üstünde sen diyince mantıklı geldi ve haklısında tema yeni çözemedim
 5. ios 6 da batarya simgesi yanında mavi nokta (daire) var sebebi nedir acaba ?
 6. Radyo programında içerik satın alıp, sonrasında radyo listesi silinen arkaşlar için ben çözümü buldum ifile ile bir arkadaşımın iphonundaki radyonun içini komple zipleyip bluetooth dan kendime attım sonra dosyaları zipten çıkardım yani kendi dosyalarımla arkaştan aldığım dosyaları değiştirdim listem geri geldi..ifile yi crackli kurmazsanız işlemi yapamazsınız ifile cracked var sinfuliphone sourcede onu kurun, eğer dosyaları temin edemezseniz ben upload edebilirim.
 7. Bendede durum aynı syfalar arası geçerken bile safe moda alıyor kafasına göre alıyor elma çıkıyor sonra safe mode yazıyor.
 8. cihaz 5.0.1 de jb li ve tinyumbrella 5.0.1 de ve 5.1 de ssh kaydı var fakat listede 5.1.1 yok ?
 9. iphone 4s 5.0.1 den 5.1.1 e yükseltme mümkünmü ? 5.0.1 deyken ssh kaydı alsam olurmu işlem adımı ne olmalı şimdiden teşekkürler..
 10. Anladım o kart ile aktivasyonu gerçekleşireeğim cihazım 4s 5.0.1, eğer cihaz sim free ise kullanıcam değil ise ipod olarakmı kullanıcam bildiğim kadarıyla unlock mevcut değil ? birde 4s lerde simlock yok diye biliyorum simfree diye biliyorum acaba doğru mi ki? saygılar..
 11. Merheba iphone yardim ailesi ben ios 5.0.1 yuklu iphone 4 kullanicisiyim, problemim telefon ile gorusurken (arama bekletme ozelligim acik) yeni bi arama geldiginde telefonum safe moda geciyor gecis oncesnde 15 20 sn. Sure ile cihaz kitleniyor sonra konusmama kaldigim yerden devam edebiliyorm gorusmem bittignde ise safe mode ekrani ile karsilasiyorm.onceden boyle bisey yoktu arama ile alakali tweak lar diye soyluyorm callbar ve callnow yuklu cihazimda..acaba bu problemi nasil asabilirim?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.