Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

Kartal

Üye
 • Content Count

  1,368
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kartal

 1. GrayPex, AppleTV ve telefonu aynı modeme bağlamış olman yeterlidir. Modemin internet bağlantısının olup olmaması önemki değil. MyWi ile kullanırsın tabiiki, ama onda da telefonun pilini öldürürsün ve bağlantı sıkıntıların olabilir. Benim tavsiyem Telefon haricinde, küçük iTunes çalışıtırabilecek bir bilgisayar ve İnternet bağlantısı olmasa dahi bir modem edinmen. Bu bilgisayarı ve AppleTV'yi aynı modeme bağlarsan ve iTunesu çalışan bilgisayara istesiğini indirip eklersen, AppleTV'den rahatlıkla izleyebilirsin. Ben bütün film ve dizileri öyle izliyorum, çok çok da memnunum...
 2. Kendi içinde tabiiki böyle bir uygulama yok. Ama bu programı kullanabilirsiniz.
 3. Paralı olmadı, sadece ilk senesi ücretsiz, sonrası ücretli. Her zaman böyleydi zaten. Ben her sene farklı bir e-posta ile kayıt olup, o e-posta ile giriş yapıyorum cihazdan.
 4. Tweak iOS 7`ye ve uyduruldu. Calisiyor... Repo bos ise bu sizin cihazla ilgili birseydir. Refresh yaparsaniz repoda gorunur.
 5. Araba değerinin birkaç katı gümrük ve vergi ödüyorsunuz. Almanya'dan arabayı aldığınızda geçici plaka yapılıyor üzerinize. İsterseniz TIR ile isterseniz kendiniz sürerek getiriyorsunuz. Giriş yaptığınız gümrük kapısından bütün vergilerini ödüyorsunuz, ordan da Türkiye'nin geçici plakasını alıyorsunuz ve sonrasında da normal prosedürler aynı TR aracıymış gibi devam ediyor.
 6. 6.1.3 ve öncesi için SHSH kayıt alma Apple tarafından kapatılmıştır. Dolayısıyla kayıt alman mümkün değildir. Şu anda sadece 7 ve üstü için SHSH kaydı alabilirsin. Tabii bu daha önce cihaz hiç JB olmadıysa geçerli. JB olduysa, Cydia serverde vardır. Ama olmadığını söylemişsin, bu da daha önce JB olmadığı anlaşılıyor!...
 7. Cihazının problemi ile ilgili bişey diyemem. Bu birçok şeyden olabilir. Şarj edevatın orjinal değildir v.b. Ancak sorun cihazla ilgiliyse, kesinlikle direk değiştiriyorlar. Türkiye'deki uygulama nasıl olacak bilemem ama Avrupa'da böyle.
 8. Muhtemelen iMessage kısmında senin kullanıcı adın kalmıştır. BU satın alan kişi de iMessage ile gönderiyorsa mesajları ondan olur. Mail ve AppStore şifrelerini değiştirirsen, sıkıntın olmaz. Yeni şifreyi bilip giremeyeceği için kendi kaydını yapmak zorunda kalır.
 9. Nasıl yani yahu... Amerikaya özgü bi uygulama değil. Cihazın eğer fabrika çıkışı bir hatası olduğu anlaşılırsa, direk değiştiriyorlar. En azından Avrupanın tamamında böyle. Ben iki cihaz değiştirdim. Eğer cihazın fabrika çıkışı hatası değil de kullanıcı kaynaklı bir hata olduğuna karar getirilirse, belli bir ücret karşılığı değiştiriliyor. Cihazı kendininiz parçalamış olsanız dahi bunu yapıyorlar. Bilip bilmeden yazmayalım lütfen. Ben konuyu görmesem arkadaşın kafasında böyle kalacaktı konu. Ha bunlar Türkiye'ye özgü bir uygulama yapar mı, yapar!... Onu da bekliyorum bu çokbilmişlerden (Apple).
 10. ModMyi'den ücretsiz sürümünü neden yüklemiyorsun ki? BUrda kesin var. Şimdi baktım. Sende görünmüyorsa, bir refresh yap. Xsellize'den yüklemene hiç gerek yok. Ben Kullanıyorum ModMyi'den yüklediğimi. Atma yapıyorsa, birşeyle çakışıyordur.
 11. Ne olduğunun önemi yok ki. Cydia'da aynen yazdığım gibi ara, çıkacak zaten. Ücretsiz sürümünde belirli miktarda yer kaydedilebiliyor. Ben ModMyi reposundan staın almıştım yanlış hatırlamyorsam. Yada ücretsizdi.
 12. İyi, güzel hoş da... Cihaz ne? iOS sürümü ne? Bu bilgiler olmadan 6.1.3'e JB yapabilip yapamayacağını bilemeyiz ki!...
 13. Var tabiiki. Olmaz mı LocationHolic... Tabi cihazın JB'li olmalı bunun için.
 14. Konunun çözümü için açılan başlığı buldum... Linki aşağıda. Denemedim, ama hemen deniyorum. http://www.iphoneyardim.net/topic/98827-itunes-bu-iphonenun-i%C3%A7eri%C4%9Fini-okuyam%C4%B1yor-hatas%C4%B1-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm%C3%BC/?hl=%20i%C3%A7eri%C4%9Fi%20%20okuyam%C4%B1yor
 15. Aradım ama bulamadım. Eğer gözünüze çarparsa veya bulabilirseniz linkini yazarsınız buraya. Teşekkürler.
 16. Merhaba. Jailbreakli, 6.1.2 iOS sürümlü, iPhone 4S cihazımı iTunes görmüyor. iTunes "i______" adlı iPhone'un içeriğini okuyamıyor. Bu iPhone'u fabrika ayarlarına döndürmek için iPhone Tercihlerinin Özet sekmesine gidip Geri Yükle'yi Tıklayın. Kod'un içerisindeki hatayı veriyor. İki bilgisayarda denedim, aynı sorunu veriyor. Ekte sorunun resmini de koydum. Bunu çözebilmek için telefondan yada cihazdan yapılabilecek herhangi bir müdahele yapılsa acaba sorunu çözebilir miyim? Bununla ilgili herhangi bir tecrübesi olan varsa ve paylaşabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
 17. Niye Israrla uygun diyorsunuz... Uygun değil. Ekrana tam yerleştirilemiyor. Force ile bile yerleştirilemedi. Burdaki insanlar, cihazlarını çok iyi bilen ve kullanan insanlar. Israrla olmayan birşeyi varmış gibi yazmayın.
 18. İndirdim uygulamayı ama AppStore'da yorum yapacağıma buraya yazayım dedim. Çok kötü bir uygulama. İlaç girmek başka dert. Alarm kurmak başka dert. 01.00 da her gece alarm kurmak istiyorum, bir 00.57 kurdu, bir 00.25, kurdu, bir 00.54 kurdu. Ama 01.00 bir türlü tutturamadı. Hadi 00.54 kalsın dedim, onu da kaydedemedi. Hadi 1 ilacı yanlış saat da olsa kaydetmeyi başardım, bu sefer değiştirmek istedim, O da mümkün değil. Hasta Adı, Doktor Adı istiyor. Sanki şeceremizi işleyecek. Yahu işlevin basit. Alarm kuracaksın alt tarafı. Wallahi bunları AppStore yazmamak için buraya yazdım. En azından indirilsin uygulama, sonuçta TÜRK uygulaması.
 19. Kimin ne kadar yönettiğini bilecek kadar müneccim isen, JB'li cihazda kullanırken dolandırılıp dolandırılmadığını da hissedersin. Senin için zaten sorun yok!... İşte bahsettiğim pısırıklık bu benim de... Sorumluluk kabul etmez ne demek. Benim güvenliğimi sağlamak zorunda. Nasıl bir kılıf uydurabilirler. En fazla 3 aylık bir dava ile parayı ÇATIR ÇATIR GERİ ÖDEMEK ZO-RUN-DA-LAR... Bu kadar kısa ve net. Konu neydi???... Çalan çalır beni zerre ilgilendirmez. Banka beni korumak zorunda. Koruyacak da. Bu yazdıklarımın tamamının yasal dayanakları vardır. Banka siz istediniz diye tabiiki kabul etmeyecek. Ama çok kısa bir şekilde yasal olarak haklarınızı alırsınız. Ha yok ben uğraşamam derseniz de, size herşey mübahtır. Beter olun derim ben de.
 20. Hard Resetin herşeye çözüm olduğunu düşünenler var. O ekran beyazlaması benim de 3Gs cihazımda bir ara yaşadığım bir problemdi. Yazılım yada cihaz kasması ile ilgili bir sorun değil. Donanımdan kaynaklanan bir sorun. İleri evresi daha da kötü olabiliyor. Tavsiyem bir servisten yardım alman...
 21. Sanki bankada trilyonları yönetiyoruz da bunu dert ediyoruz. Çatır çatır kullanıyorum. Hiç uyarı vermedi bana ama verse bile, Hiç de benim sorunum değil. Banka beni ve hesabımı korumak zorunda. Farklı herhangi bir şekilde benim hesabımdan benim haricimde bir işlem yapılırsa gayet de bunun sorumluluğu bankaya aittir. Bu yasal olarak da böyledir. Ama herşeyde olduğu gibi bunda da aynı pısırıklık var herkeste. Korkmayın arkadaşlar, kullanın. Birşey de olursa banka sizin zararınızı karşılamak zorunda. Yıllık işletim ücretlerini almasını biliyorlarsa, bunu da yapacaklar. Ayrıca O SMS doğrulama şifresini boşuna göndermiyor herhalde bankalar.
 22. AppleTV kaç elindeki... Eğer 2 ise bi özelden yazışabilir miyiz?
 23. İlk mesajda yer alan linkteki site zaten fake bir site. Oylamaya katılalım tabi, ama bununla ilgili umutlu olmayalım bu sitede yazılanlara bakarak...
 24. Katapılmış olmasına rağmen ben denemenizi öneririm. Çünkü Apple her cihaza ayrı SHSH veriyor. Belkide sizinkine halâ sıra gelmemiş olabilir. Sonuçta kaybedeceğiniz hiçbişey yok. Y edeğinizi alın ve deneyin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.