Jump to content

eeg1979

Üye
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Non

About eeg1979

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 05/20/1979
 1. 6plus cihazım 10.01 le çok kötü olmuştu..ama bu güncellemeyle biraz düzeldi..fena değil şimdi..
 2. İphone ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Şu anda da iphone 6 plus kullanıyorum..ve bence ios 10 şu ana kadar ki en kötü ios..daha önce hiç bir iphonum dan bu kadar soğumamıştım..telefonu elime korka korka alıyorum..sadece kasma değil bir çok bug da var..birçok yolu denedim..yeniden yükledim...ayarları sıfırladım..nafile...
 3. Bence fiğer ekran koruyucuyu alın. İloomeyi hem appleın kendi kılıfıyla kullandım hem de daha ince şeffaf bir kılıfla kullandım daha doğrusu kullanamadım. Bende iloomeyi çıkardım Turkcellden başka birşey aldım.
 4. Bende iloome kullanıyorum fakat kılıfla kullanımı zor..devamlı kılıfın değdiği yerlerden özellikle köşelerden kalkıyor..çok memnun kalmadım..Keşke wrapsol olsaydı, süperdi..
 5. 6 alıpta gözü plusta kalanlar kervanına katılma derim..beğenmezsen zaten satıp istediğin 6 yı para eklemeden alabilirsin..
 6. Zaten yosemiteyi hiç sevmedim..öok gereksiz bir güncelleme oldu bu..bilgisayarın stabilliği bozuldu. Bu problemi yaşamıyorum fakat bilgisayar gün geçtikçe tuhaflaşıyor..
 7. Retina 15 Mac book pro da sorun yasamiyorum.
 8. Ben space grey kullanıyorum ve çok memnunum. Gold sanki silver almışsında güneşte unutmuşsun ve sararmış gibi duruyor. Silverın da anten bölgesinin beyaz kısımları kirleniyor diyorlar..
 9. Bende bu söylenen problemlerin hiçbiri yok..Ota olarak yükledim. Bende 2007 den beri iphone kullanıyorum. Plus aldığıma o kadar mutluyum ki..iyi ki 6 almamışım. Geçen gün eşimin iphone 6 sını kurcaladım. 5 ten bir farkı yok ve ekran inanılmaz küçük geldi. İnsan ne çabuk alışıyor büyük ekrana. Plus dan daha küçük ekranlı bir telefon kullandığımı düşünemiyorum. Gözlerim rahatladı sonunda..
 10. Ben çok beğenmedim..bence mavericks daha stabil daha akıcıydı..
 11. Kırılma, bükülme hiçbirşey yok maaşallah...telefonu cebimde taşıyorum, evde de 2 yaşındaki kızımın elinden düşmüyor ve 26 eylülden beri sapa sağlam kullanıyorum.
 12. Ben parlaklığı iphone 6 plusta full kullandım dün..şarj %18 kaldığında 9 saat civarıydı..ki internet, facebook tarzı uygulamaları çok kullanırım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.