Jump to content

NFS

Co-Admin
 • Posts

  23,292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by NFS

 1. itunes ile hata veren bir çok yazılımı sorunsuz yüklüyor güzel program.
 2. Dostum İphone 6 olan telefonun hakkında bişey söylemek çok zor. Diğer iphone 5 için ise güncellemede -1 hatası kesinlikle baseband arızası tamiri yok desen yok hiç uğraşma.
 3. Cevap biraz geç oldu ama....geri dönemezsin.
 4. Sohbet bölümüne taşyıp oradan devam edellim
 5. DFU moda alsanız bile sistemin içini göremezsiniz...
 6. İOS 3 ten beri hep aynı muhabbet '' imzalar kapandı'' nereye kadar arkadaş...Artık kapatmayın şunu yormayın bizi
 7. Pokemon oyunu nedir yahu....amma moda oldu daha merak edip bakmadım Yapan adamlar muhtereme benziyor baksanıza Camiden puan bilmem ne topluyormuşuz
 8. İos 10 final sürümü yayınlanmadan önce ios 9 a geri dönebilirsin.
 9. Baseband çipi zarar görmüş tamiri yok diyebilirim....DFU modda 5-6 kere restore et muhtemelen 1002 hatası verecek.....olur veya olmaz... Başka hata kodu verirse yaz.
 10. 1050 hakkında kesin birşey söyleyemem ama -1 hatası anakart arızasına işarettir.
 11. 4000 ve 9 hataları pc kaynaklı oluyor... Yani kablo,usb,pc nini güncelliği,itunesin son sürümü gibi, olmadı başka pc de deneyin.
 12. Kameradaki leke başka kameranın tozlanması başka dostum....Kamerada leke varsa değişim yapmaları muhtemeldir
 13. Samsung apple.......ikisininde kedi çapında ayrı ayrı özellikleri var...ikiside olur derim
 14. Belki işe yarar..................Ayarlar>Genel>Erişebilirlik menüsünde yer alan “Telefon Gürültüsünü Gider” seçeneğini pasif hale getir....Olmadı garantiyi tekrar zorla
 15. Sorun telefondan değil dostum bağlandığın site kaynaklı,aynı siteye android telefondan bağlansan bu sıkıntı ile yine karşılaşacaksın.
 16. Vodafonunu işleyişi şöyledir....................... Satış bayisi telefonu sipariş eder....(Bana şu kadar şu model telefon lazım...teminatına göre yollarlar ) Telefonlar vodafondan bayiye ulaşır tabi faturarıyla beraber. Faturada her telefonun maliyeti,satış fiyatı,imei nosu yazılıdır. Hat üzerine satışlar da........ Bayi telefonu tüketiciye satarken faturadaki imei noyu girmeli ve vodafonun sistemi bu imei nosunu tanımalıdır.(Bunun başka bir alternatifi kesinlikle yoktur) Kesilen faturaya telefonun imei nosu maliyeti kaşesi ile vodafona temlik edilir.....Garantisi Brigstardır. ............................... Telefon peşin fiyatına alınmışşsa eğer Grey cihaz olabilir dolayısıyla daha ucuzdur....Telefonun vodafondan veya başka bir bayiden alınmış olması bir şeyi değiştirmez çünkü bayiler kendi paralarıyla grey telefonlar getirip satış yapabilmekte ve iki yıl firma garantisi verilmekdir bunun da yasal bir sıkıntısı yoktur...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.