Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

akora81

Üye
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Good!

About akora81

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 10/08/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.1.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 1. Hayırlı olsun ama iphone x olmadığı sürece ilgi çekici bir cihaz değil maalesef.
 2. Aliexpressteki ürün orjinal değil. 15 tl ye daha kaliteli kılıf alırsın aliexpressten.
 3. Aliexpressteki ürün orjinal değil. 15 tl ye daha kaliteli kılıf alırsın aliexpressten.
 4. Aliexpressteki ürün orjinal değil. 15 tl ye daha kaliteli kılıf alırsın aliexpressten.
 5. Aliexpressteki ürün orjinal değil. 15 tl ye daha kaliteli kılıf alırsın aliexpressten.
 6. Aliexpressteki ürün orjinal değil. Orjinal olmayan ürüne 15 tl verene kadar aynı paraya aliexpresten markasız ürün al bu üründen 10 kat kaliteli kılıf alırsın.
 7. Aliexpressteki ürün orjinal değil. Orjinal olmayan ürüne 15 tl verene kadar aynı paraya aliexpresten markasız ürün al bu üründen 10 kat kaliteli kılıf alırsın.
 8. Aliexpressteki ürün orjinal değil. Orjinal olmayan ürüne 15 tl verene kadar aynı paraya aliexpresten markasız ürün al bu üründen 10 kat kaliteli kılıf alırsın.
 9. Tek fark var aliexpressteki orjinal değil çakma.Ben taklit ürün yerine daha kaliteli kılıf almanı tercih ederim.Aynı paralara daha kaliteli kılıflar var.Aliexpressteki taklit ürün kesinlikle orjinalini tutmuyor.
 10. Tek fark var aliexpressteki orjinal değil çakma.Ben taklit ürün yerine daha kaliteli kılıf almanı tercih ederim.Aynı paralara daha kaliteli kılıflar var.Aliexpressteki taklit ürün kesinlikle orjinalini tutmuyor.
 11. Tek fark var aliexpressteki orjinal değil çakma.Ben taklit ürün yerine daha kaliteli kılıf almanı tercih ederim.Aynı paralara daha kaliteli kılıflar var.Aliexpressteki taklit ürün kesinlikle orjinalini tutmuyor.
 12. Tek fark var aliexpressteki orjinal değil çakma.Ben taklit ürün yerine daha kaliteli kılıf almanı tercih ederim.Aynı paralara daha kaliteli kılıflar var.Aliexpressteki taklit ürün kesinlikle orjinalini tutmuyor.
 13. Tek fark var aliexpressteki orjinal değil çakma.Ben taklit ürün yerine daha kaliteli kılıf almanı tercih ederim.aynı paralara daha kaliteli kılıflar var.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.