Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

cenk6161

Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About cenk6161

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 02/01/1990
 1. O seçenek var da gri halde ve altında "Önizlemeyi Göster ayarı Whatsapp güvenlik ve gizlilik kurallarındaki değişiklikten dolayı artık kullanılamaz" yazıyor :/ Eski sürüme dönmek istiyorum, nasıl yapacağımı bilen yok mu?
 2. İlk mesajımda belirttiğim gibi iOS 6.1.3 kullanıyorum.
 3. Merhaba, Whatsapp'ın son sürümünde gelen bildirimlerde sadece Yeni Mesaj: X Kişisi görünüyor, içeriği okumaya izin vermiyor. Bir önceki sürümü yüklemeye çalıştığımda da indirdiğim .ipa dosyalarını iTools ile yüklüyorum ama uygulamaya girmeye çalıştığımda Apple ID ve Parola soruyor ve doğru girsem de girmesem de uygulamadan atıyor. Bunun uygulamanın başkası tarafından satın alındığı için bende imzaların uyumsuz olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum ama elimden bir şey de gelmiyor. Telefonum Jailbreakli iOS 6.1.3 yüklü iPhone 3Gs bu arada. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
 4. Sorunum hala devam ediyor, bir çözüm önerisi olan yok mu?
 5. Arkadaşlar kullandığım bilgisayar yetkilendirilmiş ve iTunes kullanıcı girişi de kullandığım hesapla yapılmış durumda ancak sorunum hala devam ediyor
 6. Arkadaşlar merhaba, iPhone 3Gs (iOS 5.1.1 ve JB'li) kullanıyorum. Bir süredir telefona müzik yüklemiyor, uygulamalarımı da telefon üzerinden güncelliyordum. Birkaç gün önce bir sürü uygulamanın güncellenmesi gerektiğini görünce bunu iTunes üzerinden daha kolay yaparım diye düşündüm ama işler yolunda gitmedi. Bütün uygulamalar indirildikten sonra eşzamanla butonuna bastığımda "Eşzamanlama başlatılıyor (1/5)" dedikten sonra 2. adımda yedekliyor ve direkt eşzamanlama tamamlanıyor diyerek kalan adımları es geçiyor ve uygulamalar aynen oldukları gibi kalıyorlar. Acaba müziklerde de aynı şey olacak mı diye birkaç tane müzik ekledim arşive ancak onda sorun çıkmadı, paşa paşa ekledi müzikleri. Bilgisayara birkaç ay önce format atmıştım ve iTunes dosyalarımı eski bilgisayardan kopyaladım. Bu sorun çıktıktan sonra iTunes'a dair ne varsa hepsini sildim tekrar kendisinin o dosyaları oluşturmasına izin verdim ama bu da çözüm olmadı. Durup dururken neden böyle bir sorunla karşılaşırım ve daha önemlisi sorunu nasıl çözerim? Not: Telefonda AppSync ve yüklü
 7. Arkadaşlar merhaba telefonu bir türlü DFU moduna alamıyorum, ya da alıyorum ancak devamlı olarak 1600 türü hatalar alıyorum. Telefonu iTunes üzerinden DFU moda almadan güncellemem bir sorun çıkarır mı? Cihaz özellikleri: 3Gs iOS 4.3.3 ve 06.15.00 baseband
 8. Merhaba arkadaşlar yurtdışından aldığım telefonumu en son iPad basebandı ile 4.3.3'e yükseltmiştim ve o sıralar unlock olmadığı için 06.15.00 baseband'ını kullanarak unlock yapmıştım. Şimdi yeni uygulamaların çoğunun iOS 5'e geçmeden güncellenmemesi ve iOS 5'i merak etmem sebebiyle yüklemek istiyorum. Ancak kafamda birkaç soru var ve başıma bir iş gelsin istemiyorum. Çünkü iPad baseband yöntemi çıkana kadar birkaç ay telefonsuz kalmıştım, aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum. Öncelikle bazı forumlarda 3Gs'ler için 06.15.00'dan 05.13.xx'e düşürülebildiğini gördüm. iOS 5 yüklemeden önce downgrade işlemi yapmalı mıyım? Ayrıca 3Gs'lerde iOS 5 performansı nasıldır, donmalar, takılmalar oluyor mu? Şarj konusunda bir sorun yaratıyor mu? En önemlisi de iOS 5'in hangi sürümünü yüklemeliyim??? Şimdiden çok teşekkürler.
 9. engineer79, linkini verdiğiniz konudaki yönergeleri izleyerek 4.3.3'ü yükledim. Hiçbir hata ile falan karşılaşmadım ancak bittikten sonra sürümü kontrol ettiğimde yine 4.0 olarak görünüyor. Nerede yanlış yaptım acaba, bir şey anlamadım bu durumdan?
 10. Merhaba arkadaşlar, Elimde yurtdışından aldığım ve new bootroom olan 3Gs'imi birkaç aydır 4.0 sürümünde ve 06.15.00 baseband'ı ile kullanıyorum. Duyduğum kadarıyla 4.3.3 sürümü gayet stabil çalışıyormuş ve telefonu 4.3.3 sürümüne güncellememin mümkün olup olmadığı. iOS 5 de çıktı ve ona geçmeyi de düşündüm ama henüz çok yeni olduğundan pek bulaşmak istemiyorum çünkü birkaç ay telefonu iPod olarak kullandım, tekrar kullanmak istemiyorum. 4.3.3'e geçebilir miyim, geçersem nasıl geçerim? Teşekkürler.
 11. Peki 3Gs ile de sorunsuz çalışıyor mu gevey? Yoksa sadece Iphone 4 için mi?
 12. Merhaba arkadaşlar, Amerika'dan alınma(AT&T) new bootroom 3Gs'im var ve birkaç aydır unlock bekliyorum. Artık sıkıldım ve gözümü karartıp Ipad Baseband'ına geçmeyi düşünüyorum. 06.15.00 sürümünde olan arkadaşlar, şarj ve wi-fi ile ilgili bir sorununuz var mı? Gps'in çalışmadığını okumuştum ancak artık ondan vazgeçtim ama şarj,ısınma ve wi-fi önemli benim için. Teşekkürler
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.