Jump to content

maydin02

V.I.P.
 • Posts

  2,577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by maydin02

 1. bende ekran kilidini açmada sıkıntı var. home tuşuna dokununca kilit açıldı yazıyor ama açılması için basmam gerekiyor.
 2. düşürsen bile yine kanser olursun çünkü artık bir çok uygulama ios 7 ve üzeri ile uyumlu.
 3. Allah mekanlarını Cennet eylesin. Ailelerine sabırlar versin.
 4. ben kendim düzelttim biraz tam olmuyor ama idare ediyor. youtube da how to fix power button videolarını izleyin eliniz yatkınsa sizde yapabilirsiniz.
 5. chorme kullanıyorsanız zenmate eklentisini kurun
 6. biraz önce yükledim hız çok iyileşmiş 7.0.4 ten sonra baya iyi. jb biraz ağırlaştırır. bu şekilde rahatça kullanılabilir. iphone 4 için son zamanlar artık. kapanış süper.
 7. iphone 4 için hızlanma varsa geçmeye değer. şimdiye kadar 7.x den 6.1.3 ve 5.1.1 e dönmekten başım döndü.
 8. yöntemm bende de işe yaradı repoyu sildim düzeldi. teşekkürler.
 9. aynı hata bende de mevcut sanırım genel bir problem var.
 10. tuş kayıyor. bende araya kağıt koydum linkte anlatımı var. http://www.youtube.com/watch?v=BDNRic3HtUk
 11. benimde bozulmuştu. içine gömülmüş gibiydi. youtubedaki videoalara bakarak hallettim. eliniz yatkınsa yapabilirsiniz. yok anlamadığım bir iş derseniz servise verin. tuş ucuzdur ama tuşa ulaşmak için çok sayıda parçanın sökülmesi gerekiyor zahmetli biraz. çok birşey tutmaz.
 12. daha dün 5.1.1. e dönmüştüm. bu iyi oldu iphone 4 te deneyen var mı hızı nasıl ?
 13. linkten yardım alabilirsiniz. http://www.iphoneyardim.net/topic/99492-ios-7-downgrade-6xx-iphone-4-video-ifaith/
 14. shsh kayıtlarınızı iFaith ile aldıysanız düşebilirsiniz. cydiadan alınan imzalar hatalı olduğundan çalışmıyor.bende 7.0.2 den 5.1.1e dönmüştüm. biraz önce 6.1.3 e geçtim. ama jb yok maalesef.
 15. hangi sürümden hangi sürüme düşüreceksiniz. cihazınız nedir?
 16. değer tabiki her zman yeni sürüm iyidir.
 17. yani kullanılır diyorsun ip4. 25 pp çalışıyor mu?
 18. iphone 4 e yükleyebilen arkadaş varsa kasma durumu hakkında bilgi verirse sevinirim. betalar kasıyordu.
 19. six pack kas grupları içerisinde en zor ortaya çıkan gruptur. bir kere spor yapacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli unsur BESLENMEDİR. bu yüzden ne kadar çok çalışsanız da diyetinize dikkat etmezseniz kaslarınızı kayıp bile edebilirsiniz. ben 8 aydır çalışıyorum daha göbek çapım yeni yeni inmişken 1 haftalık herşey dahil beni eski halime döndürdü. kollar göğüs ve omuzlar kolayca büyüyor ama karın biraz zor. istikrarlı çalışmak lazım.
 20. bende 10 tl olsun diyorum. bu sayede ekmek 3 lira, minibüs 5 lira olur. millet belki fark eder gelen zammın sadece arabaları etkilemediğini.
 21. tasarruflu olsun diye aracı alırken dizel aldım. maşallah motorin benzini geçecek böyle giderse. 2 ay önce ilk depoyu alırken 4.21 tl idi. bugün 4.60 olmuş . söylenecek çok şey var ama konu siyasete kayar diye söyleyemiyorum. asıl beni üzen kimsenin umrunda olmaması. neden ses çıkmıyor kimseden? offf offfff 10 tl olsun ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.