Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

efsane2000

Üye
 • Content Count

  7,252
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by efsane2000

 1. Hocam sonradan yazdıklarınızı ayrı bir mesaj yapmak yerine en son yazılan mesajı düzenleyerek ona eklerseniz daha iyi olur. Yoksa Post Kasmak ve Flood'dan uyarı yiyebilirsiniz.
 2. 200MB? Kullanın da yorum yapın hocam. 4S kullanıyorum şuan. DevoTee nickli arkadaştan aldım. SBSetting'e göre 350MB, Memory Manager isimli AppStore programına göre 300-310MB boş ram görüyorum. Çok rahat 250'yi geçiyor. Tamam iOS 7 betalarda kasılmaya başladı. Ancak adı üstünde, Beta. Stabil sürümde hala gideri var merak etmeyin.
 3. efsane2000

  Gececiler

  Tabi ki değerlenecek
 4. Evet öyle olması gerekiyor. Çünkü restore ederken 2 yada 3 kere mod değiştiriyor telefon. Onun için ses geliyor. Mevcut sürüme shsh kaydı olmadan restore edilmez. Cihaz iPhone 4 değil ise tabi. Ancak son sürüm ise hatalar aşılabilir.
 5. Hangi cihazı hangi sürüme restore etmeye çalışıyorsunuz?
 6. Aslıda yüklenebilir. iOS 6 görünümlü son çıkan Whited00r yazılımında AppTimeMachine diye bi market var. iOS 4.3, iOS 5 ve iOS 6 isteyen birçok program ve oyunu o sürüm için düzenlemişler. Yüklenebiliyor. Kaybedecek bir bilginiz vs. yoksa yüklemenizi öneririm. En azından denemek için
 7. Şuan satın alıyorum Ne kadar sürede açılır acaba?
 8. Dostum 50 TL mi? Şaka mı yapıyorsun? Yahu üzerinde 2 dakika çalışarak yaptım hilesini. El emegi falan.. Hadi 10TL desen anlarım, iyi satışlar derim de çalışmayan program için de 50TL verilmez kusura bakmayın. Önemli olan ipa dosyası değil zaten. Kurulduktan sonraki hali önemli. Ancak bosuna denemeyin. Hepsine farklı ip ile girmek gerek. 4-5'ine aynı ip olursa programların hiç birisi çalışmıyor. Yani alsanız bile ise yaramaz
 9. Redd00r kesinlikle önermem. Kullanacaksanız orijinal kullanın. Çok fazla hata var. 4.1 versionunu da deneyebilirsiniz. 4.2.1'den biraz daha hızlıdır.
 10. 883 MB yazıyor. Büyük ihtimal 1GB yada 1280MB.
 11. Puffin Web Browser kullanın. Bu sitede ve Flash Player isteyen film izleme sitelerinde vs. işe yarar.
 12. Fiber alt yapıda 100Mbps fazla değil. En azından 80'ini verirler. Ki bu düşük bir değer değil
 13. http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/75656-jbsiz_crackli_uygulama_kurulumu_iphone_4-4s-5_ios_6_dahil.html
 14. Yahu AppSync'e ne ihtiyac var? Açın 25PP'yi JB'siz cihaza bile kurun crackli uygulamayı.
 15. 3 kişi neredeyse aynı anda attık abi Sıkıntı yok yani
 16. Forumda özel mesaj devre dışı bırakıldı. Onun için mesajlar kısmı kalkmış. Fazlası'na da gerek kalmamıştır büyük ihtimal
 17. iOS 6'da ve iOS 5'de bulunan birçok özellik yok. En buyuk eksik bildirim merkezi yok. Evet. Artık birçok program iOS 4.3 ve iOS 5 ve üzerine çıkmaya başladı. Birçok programı kullanamazsınız. Cydia için çok fazla dezavantajı olmaz. En fazla 3-4 uygulama uyumsuzluk gösterir. Tek avantajı cihaz daha hızlı olur.
 18. Maalesef 5.1.1 SHSH kaydını alamazsınız. Varsa 4.1'e düşebilirsiniz. Ve 4.1'e düşünce 5.1.1 alma gibi bir durum maalesef olmaz.
 19. 1) Telif Hakkı 2) Türkiye'de barindirabilecek sağlam host bulunmaması 3) Hit azlığı. En popülerin en iyisi olduğu düşüncesi 4) Dava, para cezası ve hapis'ten korkulduğu için. Digerlerini eledim. 4. Neden yetip de artıyor
 20. Güncelledikten sonra da devam edecek mi kontrol edin. Daha ilk sürümler bunlar. Yüksek şarj yemesi normal olabilir. Güncellendikçe düzelecektir.
 21. Evet JB gerektirir. Arkadaşlar şuanlık server'larında bir sıkıntı nedeniyle hiçbir dosya indirilemiyor. Bir süre sonra düzelecektir..
 22. Guncelleyemezsiniz. Çünkü bunlar da crackli uygulama sayılır. Ve kendi hesabınız ile giriş yaptığınızda sizden ücretini alır. 25pp'den güncellemeniz gerek.
 23. Teşekkürler:) Aldım hemen hesaba. İşe yarar bir gün
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.