Jump to content

serdivan

Üye
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

About serdivan

 • Birthday 05/06/1972

serdivan's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Doğrudur benim telefon yurtdışı değil ve interneti sadece wireless'le evde ve işyerinde kullanıyorum, hattım avea ve bende ev veya işyerinden ayrılınca bırakın mail'e girmeyi mesaj yazmaya çalışsam bile bu uyarıyı alıyorum. Çok gıcık evet ama sanıyorum çözümsüz.. Sent from my iPhone 3G S White 16GB 4.3.3 JB/FU using Tapatalk
 2. Arkadaşlar özür dilerim, ayrıca da kendime tebriğimi geri alıyorum, becerememişim silmeyi. O an telefon elimde açık ve ikonlar titrediği için sildim sandım, yerinde de görmeyince. Meğerse başka, alakasız bir dosyanın içine taşımışım tesadüfen buldum.. Sorun yok, sağolun..
 3. Merhaba arkadaşlar, Ben elimde oynarken yanlışlıkla kamera ikonunu sildim, öncelikle kendimi tebrik ediyorum tabi bu sakarlıktan. Neyse çözümü var mı restore haricinde? 3G S JB/FU 4.3.3
 4. Evet en mantıklısı bu sanıyorum. FU gibi bir avantajım varken bunca çileye gerek yok. Teşekkürler herkese.. Sent from my iPhone 3G S 4.3.3 JB FU using Tapatalk
 5. Arkadaşlar tekrar son bir JB yapayım dedim yaptım ve bu sefer nasıl olduysa Cydia geri geldi Çok ama çok teşekkür ederim yardımlarınız için.. Ama benim çilem bitmedi tabi, yine theme yüklüyorum hiç bişey yüklememişim gibi davranıyor bir de winterboard, installous vb programlar yüklü olduğu ve çalıştığı halde cydia'nın içinde manage'de gözükmüyor..
 6. Cydia.deb dosyasını da indirdim de onu nereye kuracağız? Sent from my iPhone 3G S 4.3.3 JB FU using Tapatalk
 7. Çok beklemem rağmen oradan bir türlü indirmedi dosyayı. Başka bir yerden buldum indirdim tele attım yine olmadı, uğraşmaya devam edeceğim ama şimdi işe gitmem lazım, gece eve gelince artık. Bu arada aklınıza başka bir çözüm gelirse lütfen yazın, mesela o deb dosyasının direk linkini bulabilirseniz Teşekkür ederim.
 8. Şimdi deb dosyasını indirmeye çalışıyorum ama .deb'e tıklayınca indirmedi, üstten cydia.deb'i indirdim onu atsam olur mu sizce?
 9. Yok değil, SBSettings'ten birşey yapmamıştım, şimdi baktım oraya da orada zaten neresinden Cydia gizlenebileceğini de bilmiyorum. Bu arada şimdi farkettim, wireless bağlı ve çalıştığı halde icon'u yok ortada.. Restore mi, ne yapayım sizce?
 10. Ya kusura bakmayın vaktinizi alıyorum ama şimdi attım JB yine hiçbirşey değişmedi. Herşey yerli yerinde duruyor bir tek Cydia yok ortada.. Bana fena küsmüş anlaşılan !
 11. Peki teşekkür ederim yardımınız için
 12. Peki restore yapmadan mı JB yapmalıyım? Siz olsanız nasıl yapardınız, yani theme'lerle ilgili bir sorundan yola çıkarak bu duruma düştüm de ondan soruyorum ?
 13. Merhaba arkadaşlar, Winterboard, yüklediğim hiçbir theme'i yüklememişim gibi davranıyor ne icon'larda ne de lockscreen'de en ufak bir değişiklik yapmıyordu. Bende bunun diğer bazı uygulamalarla çakışmalardan kaynaklanabileceğini düşünerek Cydia'da biraz silme yapayım dedim manage'den. Boris icon set diye bişeyi sildim restart'tan sonra döndüm baktım Cydia kaybolmuş, ortada yok ! Aslında varmış gibi oradan yüklediğim herşey çalışıyor ama bir tek kendisi yok ortada. Yani Winterboard, ifile, installous vb. programlar yerli yerinde duruyor ve çalışıyor. Tekrar JB yapmadan bir çözümü var mı acaba sizce? 3G S 16GB 4.3.3 JB/FU FW 05.16.02
 14. Aynı sorun bende de oluştu. Winterboard seçimlerinde bir hata mı yapıyorum anlamadım, her şekli denedim ama orjinal saat tarih ve kilit aç yazısı kalkmıyor bir türlü, yani yeni temayla eskisi üstüste biniyor.
 15. 3GS kullanıyorum ve MMS alamıyorum bende. Sanıyorum gönderemiyorumdur da bu durumda ama benim pek kullandığım birşey olmadığı için çok üstüne düşmedim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.