Jump to content

tunlab

Üye
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About tunlab

 • Birthday 05/12/1983

tunlab's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. neyse arkadaşlar ben çözdüm ibackup bot adlı uygulamanın os x olanını indirdim, numara ve notlarımı tek tek elle yazdım iphone a olay bitti, benimle aynı problemi yaşayan arkadaşlara duyurulur:)
 2. ole olmaz ya ios 5 e tekrar jb mi yapcam zaten 4.3.3 dönene kadar neler çekdim biton hata verdi başka yöntemi yokmu?
 3. @mesutyildiz hocam extractor kurdum fakat bi faydasını görmedim. @reinamartini en son ios 5 vardı herhalde ondan dolayı 4.3.3 e güncelleyemedim daha iyi bir fikri olan yokmu?
 4. selamlar, ios 5'den 4.3.3'e downgrade yapdım, fakat back up dosyasını yükleyemedim, not ve sms ler önemli değilde bana telefon numaraları lazım, telefon numaralarımı nasıl görebilirim elle tek tek kayıt etmek için, bu arada mac os x kullanıyorum, saygılar.
 5. selamlar, iphone 3gs kendine restart atıp duruyordu tamirci arkadaşa verdim onu çözmüş, fakat telefon itunes 29 hatası veriyor bu defa sürüm 4.3.3 yada 4.3.1 hangisiydi hatırlamıyorum ikiside olabilir, nasıl çözebilirim bunu saygılar.
 6. şimdi cihaz itunes ekranında kaldı. buna sim kartla açamadık itunes den bende o halde jb yapayım dedim ama cihazı kapatıp 3 saniye power 10 saniye power ve home ve 15 saniye sadece home tuşuna basmam gerekli dediginde bunları yapıyorum fakat redsnow no device dedected diyor sizde neden jb yapamıyorum.
 7. redsnow ile jb yapmaya çalışıyorum ama bi türlü beceremedim.
 8. evet arkadaşlar telefonu kapatıp dfu mod a alamıyorum telefon açılıyor nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz?
 9. red snow ile jb yapmaya çalışıyorum ama ondada telefon dfu moda girmiyo bendemi beceremedim acaba yoksa telefondamı bir sorun var.
 10. evet cihaz bencede 4.3.2 olmuştur çünkü update ve restore öncesi sormuşdu bu arada cihaz evet 3gs belkide ben yanlış şekilde jailbreak yapmaya çalışdım yada yöntemim yanlışdı itunes a inen ipsw yi nasıl bulabiiriz.
 11. ben 4.3.2 diye tahmin ediyorum ama siz alternatifleri sunun ama 4 üstü olsun çünkü acil aramada bendeki 4.2.1 deki duvar kagıdı şu gri baloncuklu olandan var.
 12. restore + update dedim herhalde 4.3.2 oldu ama redsnow işde jb yapmadı neden acaba?
 13. işin ilginç yanı içinde hangi vearsion vardı onuda bilmiyoruz kardeşim kullanıodu oda yabancı böyle şeylere.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.