Jump to content

ReSuL-21

Moderatör
 • İçerik sayısı

  2.844
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

ReSuL-21 kullanıcısının son zaferi 30 Aralık 2017

ReSuL-21 en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

36 İyi

1 Takipçi

ReSuL-21 Hakkında

 • Derece
  Moderatör
 • Doğum Günü 23-01-1985

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.2
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  Diyarbakır

İletişim Yöntemleri

 • Facebook
  esmer_1985_21@hotmail.com
 • Twitter
  @ReSuL21
 • MSN
  ResulTURK@iphoneyardim.net

Güncel Profil Ziyaretleri

1.901 profil görüntüleme
 1. ReSuL-21

  iOS 10.3 - 10.3.3 64bit G0blin Jailbreak ve Uyumlu Tweakler

  konu başlığı düzenlenmiştir...
 2. ReSuL-21

  iOS 11.0 - 11.1.2 LiberiOS Jailbreak Yayınlandı

  iOS 11.1.2 Jailbreak İçin Cydia Neredeyse Hazır! Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın iOS 11.1.2 için yayınlanan jailbreak yöntemleri Cydia ve Mobil Substrate uyumlu olmadığı için bir işe yaramıyordu. Saurik sonunda iOS 11.1.2 jailbreak için Cydia’nın neredeyse hazır olduğu müjdesini verdi. iOS 11.1.2 jailbreak için Cydia neredeyse hazır! Jaikbreak’in babası sayılan Jay Freeman Saurik, uzun zamandır Cydia ve Mobil Substrate’i iOS 11’e uyumlu hale getirmeye çalışıyor. Abraham Masri ve Jonathan Levin’ın iOS 11.1.2 jailbreak aracı yayınlamaları ile birlikte çalışmalarına hız veren Saurik konu ile ilgili açıklama yaptı. Saurik Jailbreak dünyasının önce gelen isimlerinden biri (muhtemelen Coolstar) ile çalışıyor. Mobil Substrate için tüm platforumu daha istikrarlı ve verimli kılacak yeni bir uygulama üzerinde çalıştığını belirtti. Saurik iOS 11’deki yerleşik sınırlamaların bir Jailbreakli cihazda Unix tabanlı işleri zorlaştırdığını söyledi. Ayrıca Apple’ın işletim sistemi değişikliklerin (hem şimdi ve hem de gelecekte) Jailbreakli cihazların potansiyel olarak sahip oldukları yetenekleri azaltacağını belirtti. Bu sebeple çalışmalarının uzun sürdüğünü söyledi. Jay Freeman aslında bu açıklamaları Cydianın neden hazır olmadığı ile ilgili sorulara yanıt olarak yayınladı. Jailbreak bekleyenlerin, işinin ne kadar zor olduğunu anlamalarını istedi. Saurik, “neredeyse bitti” dediği çalışmaların çoğunu kendisinin yapması gerektiğini söylüyor. Çünkü jailbreak ile ilgilenen yetenekli kişilerin neredeyse hepsi bu işi bıraktı. Abraham Masri geçtiğimiz günlerde iOS 11.1.2 jailbreak aracını halka açık olarak yayınlanmayacağını açıkladı. Bu sebeple iOS 11.1.2 için Jonathan Levin’ın yayınladığı LiberiOS jailbreak aracının Cydia desteği ile güncellenmesini beklemekten başka çare kalmadı. Saurik gerekli güncellemeleri tamamladıktan sonra sitemizde iOS 11.1.2 jailbreak yönergesini yayınlayacağız. Stabil bir jailbreak için beklemede kalınız.
 3. ReSuL-21

  iOS 10 to 10.3.2 & 11 to 11.1.2 Beta 2 Jailbreak

  Houdini beta 2 sürümü çıktı iOS 10x10.3.2 & 11 ve 11.1.2 destekliyor
 4. ReSuL-21

  iOS 10.3.2 Jailbreak Hk.

  11.2.1 yüklenir
 5. ReSuL-21

  iOS 10.3.2 Jailbreak Hk.

  houdini bildiğimiz cydia değil ,sadece bir kaç eklenti tweak falan var deniyebilirsiniz
 6. ReSuL-21

  iOS 10.3.2 Jailbreak Hk.

  şu konuya bi göz atınız..
 7. ReSuL-21

  iOS 10.2.1 Jailbreak Yapımı

  hocam benim cihaz ios 11 yüklü deneme fırsatım olmadı , deneyen arkadaşlar yazarsa iyi olur . ama untetheret değil.
 8. Video Copilot Elements Full MACOSX Metropolitan v1.6 Video Copilot Elements v1.6 Full MACOSX Metropolitan Video Copilot Elements v1.6 Full MACOSX,mac sistemleri için geliştirilmiş plugin arşivide içeren video düzenleme yazılımıdır AfterEffects. Element 3D ve dahası ilede uyumlu. • Element 3D • Pro Shaders • Fresh Food Pack • Money & Casino Pack • Motion Design Pack • Projectile Weapons Pack • Sound & Music Pack • Sports Pack • Metropolitan Pack Boyut : 2Gb İndirme Linkleri : Video Copilot Elements ( alternatif link ) Video Copilot Elements ( alternatif Link ) Video Copilot Elements
 9. ReSuL-21

  Installer 5 (Cydia Alternatifi) Yakında Sunulacak

  tabiki cydianın yerini tutamaz , bellimi olur ,çıksın görecez artık
 10. ReSuL-21

  iOS 10.2.1 Jailbreak Yapımı

  Evet arkadaşlar 64-Bit cihazlar için iOS 10.2.1 Jailbreak yayınlanmıştır, Şuan Beta süreci olduğu için destek kısmı kısa süre içinde güncellemeler ile tamamlanacaktır.. Saigon Jailbreak, github üzerinden kodları görünebiliyordu, Ve sevindiren haber şimdi bizlere ulaşmış durumda, her ne kadar 64-bit cihazlara gelse de eminim 32-bit cihazlara da yakın bir zamanda gelecektir.. Saigon web site : https://iabem97.github.io/saigon_website/ Desteklenen Cihazlar : iPod Touch 6 (10.2.1) iPhone 6/Plus (10.2.1) iPhone 6s/Plus (10.2.1) iPhone 5S (10.2.1) iPhone SE (10.2.1) iPad Air 2 Wifi (10.2.1) iPad Mini 4 (10.2.1) Test Edilmedi.. iPhone 6s (10.3.1) (Henüz destekli değil.) Jailbreak Yapılışı : 1. Adım : Saigon ipa dosyasını indirin. Saigon ipa 2. Adım : Cydia Impactor İndirin. Cydia impactor 3. Adım : Cihazınızı Bilgisayara Bağlayınız.. 4. Adım : İndirdiğimiz "Saigon.ipa" dosyasını "Cydia Impactor" Aracılığı ile yükleme yapınız. 5. Adım : Sizden Apple Kimliğinizi isteyecektir "Apple ID" 'inizi girin.. 6. Adım : Cihazımıza "Saigon.ipa" Simgesi görünecek ama ilk önce izin vermelisiniz. "Ayarlar > Genel > Cihaz Yönetimi" oradan onaylayabilirsiniz.. 7. Adım : "Saigon" Simgesine tıklayın ve JB kurulumuna hazırlanın.. 8. Adım : "Saigon" uygulamasının sonlandığında Ana Menü'ye JB Gelecektir.. hayırlı olsun !!
 11. Cydia Alternatifi ( Installer 5 ) Çok Yakında!! İnstallerin giçmişini bilen biri cydiya alternatif olduğunu'da bilir. İnstaller 5 şuan için beta test aşamasında ve görüntüler paylaşılmakta. Yenilenmiş hali ile bizlere sunulacak olan bu Güzel Cydia Alternatifinden biraz bahsetmek gerekirse; - iOS 11 Görünümlü ve ön izlemeli yeni hali, - Yeni çıkan tweak'lerin görselleri, - Tweak yüklemek için farklı kategorisi, - Yeni ve Eski Temalar Listesi, - Araç - Gereçler ve Küçük Eklentiler Listesi - En çok yüklenen Tweak Listesi ve Görünümü, - Tweak'lerin Güncelleme Kısmı ve dahası.. 2018 İlk aylarında yayınlanacak olan bu Güzel Cydia Alternatifi bir çok kişi tarafından kullanılacağa benziyor, Eski Günlere Geri dönmek güzel olacak.. oficall website : https://installer5.com/ Görseler !!
 12. ReSuL-21

  iOS 11.0 - 11.1.2 LiberiOS Jailbreak Yayınlandı

  şuan beklemde kalın , saurikin cydiayı güncelemesini bekliyecez oda az kaldı inşallah .
 13. ReSuL-21

  iOS 11.0 - 11.1.2 LiberiOS Jailbreak Yayınlandı

  LiberiOS Version 11.0.1 Günceleme !! LiberiOS İPA Site Link : http://newosxbook.com/liberios/ ilk sayfaya eklenmiştir..
 14. Birkaç gün önce iOS 10.3 ve iOS 10.3.3 arasındaki sürümleri çalıştıran G0blin jailbreak aracı yayınlanmıştı. Geliştirici Sticktron, bugün iOS 10.3.3 jailbreak için gerekli IPA dosyasını da yayınladı. 64 bit cihazlar için iOS 10.3.3 jailbreak yöntemi! Geliştirici Sticktron’in yayınladığı G0blin jailbreak aracı için IPA dosyası oluşturulması gerekiyordu. Bu sebeple sadece geliştiriciler jailbreak yöntemini kullanabiliyordu. Sticktron’in bugün gerekli IPA dosyasını paylaşması ile birlikte iOS 10.3.3 jailbreak işlemi artık kolayca yapılabiliyor. G0blin jailbreak aracı, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hariç iOS 10.3.x yüklü bütün 64 bit cihazlarda çalışıyor. Jailbreakin sonunda cihazınıza Cydia yükleniyor. Cydia Substrate, şu anda iOS 10.3.3 ile uyumlu olduğu için iOS 10.3.3’ü destekleyen tweakleri yükleyebilirsiniz. 64 bit iOS 10.3.x yüklü cihazınızı jailbreak yapmak için aşağıdaki yönergeyi uygulayabilirsiniz. 1. Adım: Cydia Impactor ve IPA dosyasını indirin. Bu dosyaları mutlaka kendi sitelerinden indirin. Cydia İmpactor g0blin_rc1.ipa 2. Adım: IPA dosyasını indirdikten sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarda iTunes’un son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. 3.Adım: iPhone’umu bul ve ekran kilidini kapatın. 4. Adım: Cydia Impactor’u çalıştırın ve açılan menüden bağlı olan cihazıseçin. Adım 5: indirilen IPA dosyasını Cydia Impactor penceresine sürükleyip bırakın. Adım 6: Apple Kimliğinizi ve parolanızı girin. Bu kimlikle imzalanan sertifikanın bir hafta geçerli olacağını, aynı işlemi bir hafta sonra tekrar edeceğinizi unutmayın. 7. Adım: Mevcut bir sertifikanın iptal edileceğini ve değiştirileceğini bildiren bir iletişim uyarısı alırsanız, devam etmek için ok yazan yere tıklayın. 8. Adım: Cydia Impactor, IPA’yı dijital olarak imzalayacak. Bu işlem birkaç saniye sürebilir, bu nedenle biraz beklemeniz gerekiyor. 9. Adım: Yükleme işleminden sonra cihazınızda Ayarlar/ Genel/ Profilbölümüne girin. Burada bulunan sertifikaya güvenin. 10. Adım: Cihazınızın ana ekranında bulunan G0blin simgesine tıklayın. Uygulamanın içindeki jailbreak butonuna tıklayın. İşlem başarılı olduysa Cydia cihazınıza yüklenmiş olacak. Bu sebeple başarılı olana kadar jailbreak butonuna bir kaç kez tıklamanız gerekebilir. İşlem bu kadar. iOS 10.3.3 ile uyumlu tweakleri yükleyebilirsiniz. Uyumlu tweakler şu linkteki google dokümanında listeleniyor. Bu liste sürekli güncellenmekte. Not: -Bu jailbreak yöntemi untethered değildir. Bu sebeple telefonunuzu her açıp kapattığınızda tekrar jailbreak yapmanız gerekebilir. Kendi 6s cihazımda kurulu olan Tweakler .. Kstore appsync unified activator barrel cameratweak4 colorbadges cream 2 cydown exkey Quickdo springtomize 4
 15. ReSuL-21

  iOS 10 to 10.3.2 & 11 to 11.1.2 Beta 2 Jailbreak

  impactor-xcode-deleteapp ıd , yaptınız mı ?
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!