Jump to content

ByDeMiRBiLeK

Üye
 • Posts

  562
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ByDeMiRBiLeK last won the day on September 17 2013

ByDeMiRBiLeK had the most liked content!

About ByDeMiRBiLeK

 • Birthday 09/16/1985

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  6.1

ByDeMiRBiLeK's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

17

Reputation

 1. Kardeşim telefonu o şekilde garantiye gönderirsen garantiden resmen feragat etmiş olursun, Cihazı alttan nemlendirerek bant fırça vs malzemelerle iyice temizleyip kurutmaya çalış şimdilik gönderme garantiye. Bugün tamirciye verdim. Bana hiç çalışmasaydı değişim uygulardık ama ses az geliyormuş o zaman temizleriz düzelir dedi. 10₺ ye düzeltti
 2. Çok az bir kısmı dondurma içinde kaldı ama bu az kısım içerisinde maalesef ahize de dahildi. Hemen müdahale etmeme rağmen ahize yarı yarıya az ses veriyor. Sanki ahizenin üstüne parmakla basılmış gibi. Sormak istediğim şu telefon garantili ama bu durumla yine de garantiye dahil olur mu? Bugün şansımı denemek için telefonu aldığım bayiye gittim bayram da dahil 20-25 gün sonra falan gelir deyince vazgeçtim. Yani garanti kapsamına girmezse 20-25 gün boş yere rezillik çekmeyeyim. Garanti kapsamına girmeyecekse eğer bulunduğum şehirde hemen yaptırayım fiyatı70₺-100₺ arası. Yorumlarınızı bekliyorum.
 3. Ben 6s plus'a ilk denediğimde hata aldım ikincisinde ise yükleme bittikten sonra yaklaşık 3-4 dk o ekranda bekledi daha sonra güncellemeye başladı. (UDID kaydım yok) şu an 9.3.2 ye geri döndüm kararlı bir 9 un yanında henüz beta 1 olan 10'un çok bi albenisi yok.
 4. Uygulama güncellenmiş ve çalışıyor. Konu silinebilir.
 5. Herhangi bir uygulama seni başka bir uygulamaya yönlendirirse o zaman çıkar. Örneğin Tapatalk a Facebook hesabınla girerken seni Safari'ye atıyor ve üste Tapatalka geri dön çıkıyor.
 6. UYGULAMA GÜNCELLENDİ Veya ücretsiz benzer VPN hizmeti? İOS 9.2.1 de çalışmıyor. Uygulama yorumlarına bakacak olursanız iOS 9 ile uygulama terkedilmiş gibi duruyor. Bilmeyenler için: Uygulama VPN bağlantısı yaparak internet kullandığınız herhangi bir uygulamada internetten çektiği verileri sıkıştırarak (Örnek: resimlerin kalitesini düşürerek) veri tasarrufu sağlıyor.
 7. 9.2 de durum buydu. Sent from my iPhone using Tapatalk
 8. Öncelikle herkese iyi akşamlar. Uzun süre aradan sonra iOS 7 den 5.1.1 e dönüş yaptım Absinthe ile JB de yaptım her şey yolunda gidiyor derken Cydia dan kurduğum bi tweak in safe mode atmasıyla saçma sapan bir sorun ortaya çıktı. Cihaz safe modda iken ekranı kullanamıyorum kilidi açamıyorum dolayısı ile de Cydia ya tekrar girip sorunlu uygulamayı kaldıramıyorum. Aslında bilgisayardan dolaylı yollardan sorunlu tweaki silip hallediyorum ama en ufak safe mode sorununda cihazın böyle bir duruma geçmesi insanı çileden çıkarıyor. apt.saurik.com/debs adresinden mobile substrate ve substrate safe mode ana tweaklerin eski sürümlerini yükledim sorun halloldu fakat bu seferde safe modedan çıkmaz oldu (aynı zamanda safe mode da olduğunuzu bildirmek için status barda çıkan (Exit Safe Mode) yazısı da yazmıyor. Cihaz i4 ios 7.1.2 den 5.1.1 e düşürldü (Hem B206 hem de B208 de denendi) İnsan ister istemez "Acaba Saurik iOS 5 i salladı mı?" diye soruyor kendine inşallah böyle bir şey yoktur. Aklıma gelen yolları denedim başarılı olamadım yardımlarınızı bekliyorum.
 9. 5.x uyumlu yazılmış fakat 5.1.1 de en az iOS 7 istiyor. Bilgilendirme için yine de teşekkürler. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
 10. 4 çok iyiydi sanki i4 için çıkmış gibi akıyordu. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
 11. YouTube dan bi bakalım nasıl oynanıyor. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
 12. MathAlarm var. Alarm çaldığında bir matematik işlemi soruyor ve cevabı yazmadan asla susmuyor. Kesinlikle tavsiyemdir. (Toplama-çıkarma-çarpma ve zorluk ayarlanabiliyor) iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.