Jump to content

hakanosa

Üye
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

About hakanosa

 • Birthday 04/05/1980

hakanosa's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Sorunu çözdüm arkadaşlar, belki ihtiyacı olan birileri çıkar. Son derece basit, cihazı Güvenli modda açıp kaldırdım, hepsi bu.
 2. Yanıtınız için teşekkürler. Airbluesharing yüklü, satın almıştım hatta bu tweak'i. Kaldırıp yeniden denedim ama değişen birşey olmadı malesef. Bluetooth ayarlarını sıfırlama gibi bişey var mıdır acaba? Yahut "ifile" ile kulaklığın dosyasını falan kaldırmak mümkün olamaz mı?
 3. Merhaba arkadaşlar, sorunum şu; benim ve eşimin birer tane makaron buzz marka bluetooth kulaklığı var. Ben deneme için her ikisini de telefonumla ayrı ayrı eşleştirdim ancak daha sonra bluetooth ayarlarından "Bu Aygıtı Unut" dediğimde her ikisinin de silinmediğini gördüm. Şuanda aynı ortamda her ikimizde kulaklıkları kullanamıyoruz. Ayrı ayrıyken ise problem yok. Sanırım benim telefonum her iki kulaklığıda kilitliyor. Ağ ayarlarını sıfırlayark denedim değişen birşey olmadı. Sizce bu konuda ne yapabilirim? Cihazım İphone 6 8.1 jailbreak'li.
 4. Aynen söylediğiniz gibi olmuş arkadaşlar. Çok teşekkür ederim ikinize de. Tweakleri karıştırmaya korkar oldum. Bu kaçıncı vukuat Allah bilir. Bir Şey daha sorayım müsaadenizle. Bu NC açılirken yarıya kadar gelip bir an bekliyor ve daha sonra açılıyor. İzlediğim videolarda hiç boyle birşey görmedim, neden dersiniz?
 5. Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar. Yukarıda belirttiğim gibi NC yokoldu. Epeyce uğraştım ama bulamadım. Acaba restore etmeden geri getirmenin bir yolu var mıdır? Hepinize şimdiden teşekkürler.
 6. İlk jb yaptığımda bendede oluyordu (sanırım yüklediğim bir twekten dolayı) bir kaç kez yaptığında teli safe moda alıp yeniden başlattım ve bir daha yapmadı.
 7. Merhaba arkadaşlar telefonda arama yaptığımda direk vodafone fatura bilgi servisi çıkıyor telesekreter bir hanım. Hiç kimseyi arayamıyorum.
 8. Çok teşekkür ederim verdiğiniz bu bilgi için. Hayat kurtardı desem yeridir. Elinize sağlık.
 9. Selam arkadaşlar. Benim sorunum şu, lockinfo ekranında alarm çaldığında erteleme tuşu görünüyor ama pasif gibi ekranın altında ve erteleme tuşuna basamıyorum.
 10. Springtomizeyi kaldırdım ve problem düzeldi. İyi akşamlar.
 11. Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, az önce cydia'dan birkaç güncelleme yaptım ve üstteki kısım beyaz (saat, çekim gücü, pil durumunu gösteren bar) ve işin kötüsü burdaki yazılar da beyaz oldu Telefonun çalışmasında herhangi bir problem yok ama haliyle saat pil yüzdesi falan zor okunuyor, neden olabilir dersiniz?
 12. Biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz? Nasıl bir işlemden sonra oldu bu?
 13. Evet arkadaşlar gerçekten de sorun sbrotator dan kaynaklanıyormuş. Kaldırdım ve sorun düzeldi. Sn. Kutu11 e çok teşekkür ederim. Şimdilik hoşçakalın.
 14. Teşekkür ederim lakin hackyouriphone source de 1.5 versiyon diye birşey bulamadım. 3X ve 4X ler var.
 15. Böyle bir cevap gelmesinden korkuyordum bende. Bu belki düşüneceğim son şey olabilir ama biraz erken. Başka bir çözümü olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca zaten telefonu daha yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum (kendimce) bir dünyada program yükleyip istediğim şekilde kullanabileceğim kıvama getirmişken restore işi zor. Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.