Jump to content

umurcan55

Üye
 • Posts

  1,754
 • Joined

 • Last visited

About umurcan55

 • Birthday 02/27/1996

umurcan55's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Cihaz: iPhone 4S Kapasite: 64GB Garanti: Yok Renk: Siyah Sürüm: 8.3 Fiyat: 550 TL Satış: İstanbul içi elden teslim İletişim: 05398527060 Ben Umur telefon temizdir hep kılıfla kullanılmıştır, ön sağ kenarda ufak bir zedelenme vardır. Kutusu, şarjı verilecektir. Telefon şuanki hali jailbreaklidir böyle isteyenler olabilir diye sıfırlamadım ama isterseniz sıfırlayıp son sürüme getirilebilir.
 2. bütün her şeyi çözdüm derken şimdi de restore etmiyor bilinmeyen bir hata oluştu (1603) diyor..
 3. Galiba anladım, bu yeşil ekran geldiğinde dfu moda almış oluyorum ve doğru bir custom le itunestan shit+restore yaparsam işlem tamamlanıcak, her şey için çok sağol
 4. Snoweebreze den aldığım hata: " If you have a green on your device. You may restore to custom firmware. Not: If you get Error 2003 in iTunes afer Extracting Just unplug/replug it in and do it again. "
 5. bir sürü jb yöntemi denedim ama bir türlü jb yapamadım. Mesela redsnowda tam jb başlıyor yüklenirken yarıda duruyor devam etmiyor, snowbreeze de en sonunda bir hata veriyor, ireble de aynı hata.. Nerede hata yapıyorum acaba? nasıl jb yaparım?
 6. iphone 4s hücresel veri ve 3g çalışmıyor, wifi çalışıyor, tüm ayarları sıfırladım, ağ ayarlarını sıfırladım ama yine aynı. Sürüm 6.1.2, restore harici ne yapabilirim?
 7. çok sağolun hızlı cevabınız için. Konuyla alakasız olacak ama yeni bir konu açmadan burdan sormak istiyorum. Türkçe siri yapmak istiyorum 6.0.2 versiyonum var cydia dan 6.1.x li bir şey indirip yoluma devam etsem uyumlu olur mu? Kısacası türkçe siri yapabilir miyim ben şuan bu telefona?
 8. başlıkta da anlattığım gibi cihazım ip5 sürüm 6.0.2 ama ben 6.1.1 e güncellemek istiyorum. böyle bir şey mümkün mü?
 9. Siri turkce kurdum cok guzel calisiyor, mesajlari da sesli yazabiliyorum fakat navigasyon programina girince mikrofon ortadan kalkiyor, mikrofonlu sesli navigasyon var mi acaba? (Kullandigim navigasyonlar: Navigon, Sygic)
 10. programı yükledim fakat açınca "global_cfg not found" hatası alıyorum ve açılmıyor, çözümü var mı?
 11. iphone 4s kullanıyorum sürümüm 6.1 , bu sürümde kalayım mı yoksa 6.1.1 e geçip mi jb yapayım? hangisi daha iyi
 12. Elimde iphone 4 surum 4.3.5 (8L1) telefon var. Birileri versiyon yukseltme kapanir falan dedi de sizlere sorayim dedim nerden anlariz kapanip kapanmicagini simkilitlimi diye? (Dipnot: suan telefonda sorun normal bir sekilde calisiyor sim kartta calisiyor)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.